نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا برچسپی که کشورهای زیارتی (مخصوصا عربستان) روی پاسپو

رأی دهندگان
38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نه حاجی! من که مشرف شده بودم و بدون مشکل هم ویزام رو گرفتم.

17 44.74%
  • نه ولی من خودم اینو تجربه نکرده ام.

11 28.95%
  • آره داداش! حتما بهت گیر میدن (مصاحبه رو شاخته)

6 15.79%
  • آره! برو بابا، تو از الانم ریجکتی!

4 10.53%
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 48

موضوع: آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

آفیسره از من پرسید کجاها رفتی منم گفتم رفتم حج (کلمه ی حج رو مشناسن) و دیگه چیزی نپرسید

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

بچه ها یه سوالی
    پدر یه نفر بره لبنان مسافرت تفریحی امکان داره واسه خود اون فرد مشکل پیش بیاد؟
    یعنی اصلا جاهایی که پدر آدم ویزا گرفته رو میگردن پیدا می کنن؟
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop
    بچه ها یه سوالی
    پدر یه نفر بره لبنان مسافرت تفریحی امکان داره واسه خود اون فرد مشکل پیش بیاد؟
    یعنی اصلا جاهایی که پدر آدم ویزا گرفته رو میگردن پیدا می کنن؟
    شما چرا آنقدر استرس به خودتون وارد میکنید.
    خیر- تاثیری نخواهد داشت.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member Ordijahandam آواتار ها

من همسرم چهار سال پیش کربلا رفته. پاسپورتشم ب تازگی عوض کرده. حالا عنوان شه رفته کربلا؟ اخه سربازیشم س بوده. این دو تا با هم ویزا گرفتنو خیلی سخت میکنه؟!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    من همسرم چهار سال پیش کربلا رفته. پاسپورتشم ب تازگی عوض کرده. حالا عنوان شه رفته کربلا؟ اخه سربازیشم س بوده. این دو تا با هم ویزا گرفتنو خیلی سخت میکنه؟!
    سلام
    سفرهای 5 سال قبل رو خواسته. این چیزی نیست که پنهان کنید خیلی ها با چنینی سفار هایی ویزاشون رو گرفتند. اگر عنوان نکنند و سفارت متوجه شه خیلی خطرناک تر از اون چیزی به نظر میرسند که هستند و ممکنه براشون بد بشه.بازم با خودتونه که میخواهدی ریسک کنید یا خیر.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من 5.5 سال پیش رفتم کربلا...مشکل ایجادمی کنه?

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakmazdak نمایش پست ها
    من 5.5 سال پیش رفتم کربلا...مشکل ایجادمی کنه?
    نه بابا. مشکل ایجاد نمی کنه. بویژه اگر دختر هستید. چند تا از کامنت های شما رو دیدم. چرا اینقدر نگران و مایوسید؟!!! من که تحت تاثیر قرار گرفتم. بی خیال بابا. اینطور بدتر می کنید مصاحبه رو به خدا.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member

سلام دوستان

من واسه ویزای دانشجویی کانادا میخام اقدام کنم.
    پاسپورتم 5 ماه دیگه منقضی میشد، واسه همین عوضش کردم.
    من 2 سال پیش مکه و کربلا رفتم. به نظرتون اگر اسکن پاپورت قبلیم که ویزا عراق و عربستان و داره، بذارم تو مدارکم مشکلی پیش میاد یا نه؟

ممنون

Junior Member

سلام. دوستان کسی می دونه سفر تفریحی به روسیه تاثر مثبت یا منفی داره بر روند صدور ویزای آمریکا؟ من مطلبی در اینترنت ندیدم اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام
    دوستان عزیز کسی رو میشناسید که طی پنج سال گذشته به ع ر ب س ت ا ن سفر کرده باشه یا به ویژه به ع/ر/ا/ق و ویزا گرفته باشه؟ کلاً تعداد کسانی که صرفاً به این دلیل ریجکت شده باشن زیاده؟ سراغ دارین؟
    یا حق ...

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)