صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 93

موضوع: رستوران و غذای حلال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : رستوران و غذای حلال

Apna Bazar فروشگاه هندی پاکستانی هست که معمولا گوشت حلال داره ٬ ولی مطمئن بشید که ذابح مسلمان باشه. چون مثلا تو شهر ما ذابح مسلمان نیست و فقط به صورت حلال ذبح میکنه که اینم از نظر شرعی مشکل داره.
    همون طور که دوستمون گفتن نمیشه به نوشته حلال اکتفا کرد و ما هم تو شهرمون مشکل داریم چون راحت دروغ میگن٬‌میری رستوران تو منو زده حلال ولی میخوری مزه متفاوتی داره و کاملا مشکوک هست.
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام ميخواستم بپرسم كه كلا تو چه خوراكي هايي الكل ميريزن؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    Apna Bazar فروشگاه هندی پاکستانی هست که معمولا گوشت حلال داره ٬ ولی مطمئن بشید که ذابح مسلمان باشه. چون مثلا تو شهر ما ذابح مسلمان نیست و فقط به صورت حلال ذبح میکنه که اینم از نظر شرعی مشکل داره.
    همون طور که دوستمون گفتن نمیشه به نوشته حلال اکتفا کرد و ما هم تو شهرمون مشکل داریم چون راحت دروغ میگن٬‌میری رستوران تو منو زده حلال ولی میخوری مزه متفاوتی داره و کاملا مشکوک هست.
    گوشت حلال و غیرحلال از لحاظ مزه مطلقا فرقی با هم ندارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گوشت حلال و غیرحلال از لحاظ مزه مطلقا فرقی با هم ندارند.
    قدرت چشایی افراد با هم فرق داره اینکه برای شما فرق نداره دلیل نمیشه واقعا فرقی نباشه، حتی اونهایی که گوشت حرام میخورن خودشون اذعان دارن که مزه اش فرق داره
    پست شما ربطی به تاپیک نداره کسی اینجا در مورد مزه سوال نداره و ارسال من برای آگاهی کسانی بود که دنبال گوشت حلال هستن
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Superstar

قدرت چشایی افراد با هم فرق داره اینکه برای شما فرق نداره دلیل نمیشه واقعا فرقی نباشه، حتی اونهایی که گوشت حرام میخورن خودشون اذعان دارن که مزه اش فرق داره
    پست شما ربطی به تاپیک نداره کسی اینجا در مورد مزه سوال نداره و ارسال من برای آگاهی کسانی بود که دنبال گوشت حلال هستن
    کاملا هم ربط داره. بحث گوشت حلال و غیرحلال بود و راجع به مزه اش صحبت کردید. شما با تک تک کسانی که گوشت به زعم شما "حرام" می خورن صحبت کردید و نظر پرسیدید؟ یاد بگیرید نظر مخالف را بشنوید. اکثریت مردم دنیا مثل شما فکر نمی کنند و این مسائل اهمیتی براشون نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کاملا هم ربط داره. بحث گوشت حلال و غیرحلال بود و راجع به مزه اش صحبت کردید. شما با تک تک کسانی که گوشت به زعم شما "حرام" می خورن صحبت کردید و نظر پرسیدید؟ یاد بگیرید نظر مخالف را بشنوید. اکثریت مردم دنیا مثل شما فکر نمی کنند و این مسائل اهمیتی براشون نداره.
    برای اکثریت اهمیت نداره، خوب باشه، عنوان تاپیک برای کسانی هست که براشون اهمیت داره، مگه اینهمه تو پست های مختلف در مورد خوشمزه بودن گوشت حرام و گوشت خوک تبلیغ شد، ما چیزی گفتیم، ولی تا یکی در مورد گوشت حلال حرف میزنه اونم تو تاپیک مختص این موضوع شروع میکنید به حمله کردن و نظرات کارشناسی خودتون را مطرح میفرمایید

کسی مگه به شما کاری داره شما هر گوشتی دوست داری بخور، شما خودت از همه پرسیدی که میگی فرق نداره، پس چطور من باید نظر شما قبول کنم، و چیزی نگم. لابد رو حساب اینکه صبح تا شب و شب تا صبح داری پست ارسال میکنی الانم تاپیک پیدا نکردی و از جای دیگه ناراحتی اینجا خالی میکنی
    امضا نامرئی

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

من خودم حلال حرام نمیدونم ولی گوشتی که در ایران میخوردم با گوشتی که الان در امریکای شمالی مصرف میشه طعمش برای من فرق دارد بنابر این مجبور میشم بیشتر از گوشت به spice ها پول بدم!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام ميخواستم بپرسم كه كلا تو چه خوراكي هايي الكل ميريزن؟؟
    غذاهایی که اصلیت فرانسوی و ایتالیایی داره احتمالش هست که موقع پختش از مشروبات الکلی استفاده کنن. اگه رستوران میرید بپرسید. گاهی وقتها دیدم حتی توی غذاهای آماده مایکرویوی به ظاهر vegeterian هم الکل داشته باشه با اینکه معمولا الکل برای پخت غذاهای گوشتی (و گاهی اوقات دریایی) استفاده میشه نه غذاهای غیرگوشتی.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

الکل مشروب مگه داریم؟؟؟
    بعضی رستوران روی تابلوی خود (( حلال )) را نوشته اند و اگر هم ننوشته می توانید از بچه های که در اون کشور و شهر زندگی می کنند . پرس و جو کنید و یا از خود گارسون شوال کنید

خودم برام مهم نیست حلال یا حرامه. خوشمزه باشه نوش جان میکنم. اما تا اینجا فهمیدم خیلی از کباب دونرها گوشت خوک هستن من خودم میخورم و خیلیم خوشمزن ولی چون از قدیم تو المان دونرکباب رو مترادف با غذای مردم ترکیه و بنابراین حلال میدونستن یه طوری جا افتاده که هرجا که دونر میفروشن حتما حلاله. در اصل دونر از هر نوع گوشتی درست میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)