صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 93 , از مجموع 93

موضوع: رستوران و غذای حلال

Junior Member Romero آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رستوران و غذای حلال

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    برای اکثریت اهمیت نداره، خوب باشه، عنوان تاپیک برای کسانی هست که براشون اهمیت داره، مگه اینهمه تو پست های مختلف در مورد خوشمزه بودن گوشت حرام و گوشت خوک تبلیغ شد، ما چیزی گفتیم، ولی تا یکی در مورد گوشت حلال حرف میزنه اونم تو تاپیک مختص این موضوع شروع میکنید به حمله کردن و نظرات کارشناسی خودتون را مطرح میفرمایید

کسی مگه به شما کاری داره شما هر گوشتی دوست داری بخور، شما خودت از همه پرسیدی که میگی فرق نداره، پس چطور من باید نظر شما قبول کنم، و چیزی نگم. لابد رو حساب اینکه صبح تا شب و شب تا صبح داری پست ارسال میکنی الانم تاپیک پیدا نکردی و از جای دیگه ناراحتی اینجا خالی میکنی
    سلام و درود ، مزه و طعم غذاها قابل سنجش نیست چون ابزاری براش وجود نداره، هر آدمی یک نوع ذایقه غذایی داره که از کودکی تا بلوغ و براساس غذاهایی که میخوره شکل میگیره و در مورد مزه یک غذا به تعداد آدمهای روی کره زمین نظر مختلف هست، ولی از نظر علمی هم دیدگاه‌های مختلف و متفاوت زیاده از قبیل که مثلا استرس قبل از کشتار حیوانات ( در ذبح اسلامی ) چه تاثیری روی گوشت میزاره.منتها کسانی که اعتقاد دارند به اعتقاد شون عمل میکنند حالا چه طعم گوشت مثلا خوک از نظرشون بد باشه یا خوب.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گوشت حلال و غیرحلال از لحاظ مزه مطلقا فرقی با هم ندارند.
    منظورتون این هست که گوسفندی که به روش حلال ذبح شده باشه با گوسفندی که تصادف کرده باشه، مزه اش فرقی نداره... یا اینکه گوسفند با خوک فرقی نداره؟
    من فرق مرغ و اردک و بوقلمون را کاملن متوجه میشم، ماهی مرکب با هشت پا کاملن قابل تشخصیه مزه اش، و گاو خوک و شتر هم مشخصه با هم تفاوت مزه دارند.
    فقط خرچنگ با تخم مرغ جوشیده هیچ فرقی نداره، چشم بسته بوخورم، نمی فهمم چی به چیه. مزه اش یکیه، به جز اینکه خرچنگ یه کم سفت تره.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

تا جایی من میدونم الکل برای پخت غذا استفاده نمیشه، اصلا الکل با دما زیر اون چیزی که برای پخت اکثر غذاها لازمه تبخیر میشه، معمولا برای استفاده از شراب در پخت غذاهای فرانسوی و ایتالیایی هم اول اون رو میجوشونن تا الکلش بپره، در واقع شراب در غذا کارکرد نوعی آب انگور تخمیر شده یا سرکه مانند ضعیف رو داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    غذاهایی که اصلیت فرانسوی و ایتالیایی داره احتمالش هست که موقع پختش از مشروبات الکلی استفاده کنن. اگه رستوران میرید بپرسید. گاهی وقتها دیدم حتی توی غذاهای آماده مایکرویوی به ظاهر vegeterian هم الکل داشته باشه با اینکه معمولا الکل برای پخت غذاهای گوشتی (و گاهی اوقات دریایی) استفاده میشه نه غذاهای غیرگوشتی.
    96 nine or six

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)