صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 93

موضوع: رستوران و غذای حلال

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : رستوران و غذای حلال

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrusIII نمایش پست ها
    آقا حالا که بحث کله پاچه شد کسی میدونه تو آمریکا وضع کله پاچه یا حداقل زبون گوسفند چطوریه؟ اصلا سرو میکنن این چیزارو یا حتما باید یه رستوران ایرانی گیر آورد؟
    \

سلام به دوستان

تا جایی که می دونم کنسروش میشه پیدا کرد، ولی سخته کلا اونور کله پاچه زدن....
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member cyrusIII آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    \

سلام به دوستان

تا جایی که می دونم کنسروش میشه پیدا کرد، ولی سخته کلا اونور کله پاچه زدن....
    من موندم این خارجیا که همه چیز می خورن (قورباغه و ...) چرا جدا اهل کله پاچه نیستن؟!!

Junior Member

پس یعنی پیدا کردن غذای حلال خیی سخته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrusIII نمایش پست ها
    من موندم این خارجیا که همه چیز می خورن (قورباغه و ...) چرا جدا اهل کله پاچه نیستن؟!!
    بابا شایعه پراکنی نکنید این خارجی هایی که میگید یه مشت مالزیایی و چینی هستن و کشورای دورشون که آشغال خور هستن . بقیه ی کشورا از این آشغالا نمیخورن .

[QUOTE=M0jtaba;492851]پس یعنی پیدا کردن غذای حلال خیی سخته؟[/QUOTE

به نظر من اگر این نکته که حلال بودن عذا برای کسی خیلی مهم باشه همون ایران بمونه براش بهتر هست . بلاخره آدم میخاد بره یه جا زندگی راحت داشته باشه اگر قرار باشه هر روز بخای شور این بزنی که غذایی که بهت میدن حلال هست یا نه که ......
    بعدم زیاد نمیخاد به حلال بودن و اینها فکر کنید . دیگه گذشته ها گذشته

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط M0jtaba نمایش پست ها
    پس یعنی پیدا کردن غذای حلال خیی سخته؟
    نه بابا چه سختی داره!!! خیلی راحته، البته کسی به زبح اسلامی هم حساس باشه کارش یکم مشکل دار میشه... مسلمانان اروپا و آمریکا خیلی تو این موارد حساس هستند در نتیجه شما همواره می تونید به راحتی نوع غذا خوردنتون رو انتخاب کنید و نیازی هم به توضیح به کس خاصی نیست تا نگران تاثیر برروی زندگی اجتماعیتان باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

غذای حلال میشه گفت خیلی راحت قابل دسترسی هست. بسته به شهری که در اون زندگی میکنید، رستوران ها و فروشگاه های زیادی هستند که غذا و گوشت حلال میارن. ما خودمون گوشت رو از sams club میگیریم که حلال هست و کیفیت گوشتش هم عالیه.
    در کل نگران غذای حلال تو آمریکا نباشید. community مسلمونا خیلی زیاده و فروشگاه های زیادی هم هست که علاوه بر گوشت سایر محصولات غذایی که در آشپزی خاورمیانه مرسوم هست رو میفروشن

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بابا گوشت حلال که همه جا هست

سبزی خوردن سر سفره بود هاااا که همه چی داشت-------اون نیست

یه سوال راجع به امریکایی ها دارم غذاهای که تو خونه هاشون میخورن چیه؟ کلا خودشون چقدر فست فود میخورن
    من که اگه یک سال پشت سر هم فیت فود بخوذم میمیرم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    یه سوال راجع به امریکایی ها دارم غذاهای که تو خونه هاشون میخورن چیه؟ کلا خودشون چقدر فست فود میخورن
    من که اگه یک سال پشت سر هم فیت فود بخوذم میمیرم
    برای غذا اینا وقت نمیذارن و اکثرا برگر و پیتزا و مرغ جزو غذاهای معمول هست. برنج درست کردنشون افتضاحه و دم کشیدن و ... ندارن. برنج گاها تند و گاها شیرین میکنن. ما که به غیر از سالاد و تنقلاتشون با موارد دیگه نتونستیم ارتباط برقرار کنیم. فقط صبحونه و بستنی شون رو توصیه میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)