صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 354

موضوع: University of Houston

پیش فرض پاسخ : University of Houston

نقل قول نوشته اصلی توسط pintoricchio نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط pintoricchio نمایش پست ها
    من ۲۰ اسفند در رشتهٔ مهندسی‌ شیمی‌ - دکترای مستقیم (الان دانشجوی سال آخر لیسانس هستم) پذیرش با فاند (۲۶۰۰۰ تا) گرفتم.
    البته همون موقع ریجکت کردم .

دوست عزیز شما استاد داشتین یا مستقیم از دانشکده پذیرش گرفتین؟

8. در مورد اکثر دانشکده های مهندسی هم بهتون می گن از نظر ما پذیرفته اید ولی برای اومدن باید استاد داشته باشید و حالا بگردید استاد پیدا کنید ... تا جایی که می دونم مکانیک و برق پذیرش بدون فاند نمیده تو دکتری و حتماً باید استاد داشته باشید... اگر استاد اوکی نداده اپلای نکنید![/QUOTE]

در مورد مهندسی شیمی هم باید استاد داشته باشیم؟ میشه مستقیم از دانشکده گرفت؟

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

درباره مهندسی شیمی هیچ نیازی به مکاتبه با اساتید نیست و دپارتمان تصمیم می گیره. مهندسی شیمی فقط از لیسانس شریف میگیره اگر جای دیگه خوندین یا حتی ارشد شریف هم دارین الکی اپلای نکنید و وقت و زمان رو تلف نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    درباره مهندسی شیمی هیچ نیازی به مکاتبه با اساتید نیست و دپارتمان تصمیم می گیره. مهندسی شیمی فقط از لیسانس شریف میگیره اگر جای دیگه خوندین یا حتی ارشد شریف هم دارین الکی اپلای نکنید و وقت و زمان رو تلف نکنید.

من کارشناسی و کارشناسی ارشد شریف بودم. منظورتون اینه که کسانیکه ارشد دارن رو نمیگیرن. مستقیم از کارشناسی میگیرن؟

میدونید فاند چقدر میدن؟ یکی از بچه ها چند صفحه قبل نوشته بود سالی 26000 دلار. این خیلی خوبه با توجه به هزینه های زندگی در تگزاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پستتون

شما 100% مطمئنید که اگر کارشناسی جای دیگری غیر از شریف خوانده باشیم ، ریجکت میشویم؟! یعنی تمامی ایرانی هایی که در این دانشگاه مهندسی شیمی میخوانند ، لیسانس را در شریف بودند؟!

یعنی به نظرتان من با این شرایط ، هیچ شانسی از این دانشگاه ندارم؟ حتی مستر بدون فاند؟
    ممنون

من میخوام مدارک را با پست اکسپرس بفرستم. شماره تلفن گیرنده هم لازمه ولی در سایت دانشگاه شماره تلفن نذاشتن

این آدرس را گذاشتن:

University of Houston
    4800 Calhoun Road
    102 E. Cullen Building
    Houston, TX 77204-2012

http://www.uh.edu/graduate-school/prospective-students/how-to-apply/fall-2015/

1) در فرم Online Application همچین سوالی پرسیده:

List which program faculty you are interested inworking with.

منظور از Program Faculty اسامی اساتید هست؟

2) فرم اسپانسر که باید بفرستیم، همین فایل پی دی اف است که اتچ کردم. در این فرم موجودی جساب بانکی نخواسته، فقط نام اسپانسر را خواسته.

ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    1) در فرم Online Application همچین سوالی پرسیده:

List which program faculty you are interested inworking with.
    منظور از Program Faculty اسامی اساتید هست؟
    2) فرم اسپانسر که باید بفرستیم، همین فایل پی دی اف است که اتچ کردم. در این فرم موجودی جساب بانکی نخواسته، فقط نام اسپانسر را خواسته.
    ممنون
    آره لیست اساتیدی که دوست دارید باهاشون کار کنین بدین

دوستان من میل زدم به افیس گردجویت و پرسیدم ایا ریپورت رسمی نمرات زبان و جی ار ایی لازم هست یا اگه خودمون اعلام کنیم کافیه. گفته بعد از پذیرش ریپورت کنین! الان غیررسمی کافیه. میشه بمن بگین واقعا همینطوره؟ نیازی به ریپورت رسمی نداره یعنی؟
    دوم اینکه من مستر میخام اپلای کنم واسه مستر هم باید استاد پیدا کنم؟ دوستان من از کجا بفهمم شانسم واسه دکترا و مستر چقدر هست تو این دانشگاه؟ کسی هست کمک کنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    دوستان من میل زدم به افیس گردجویت و پرسیدم ایا ریپورت رسمی نمرات زبان و جی ار ایی لازم هست یا اگه خودمون اعلام کنیم کافیه. گفته بعد از پذیرش ریپورت کنین! الان غیررسمی کافیه. میشه بمن بگین واقعا همینطوره؟ نیازی به ریپورت رسمی نداره یعنی؟
    دوم اینکه من مستر میخام اپلای کنم واسه مستر هم باید استاد پیدا کنم؟ دوستان من از کجا بفهمم شانسم واسه دکترا و مستر چقدر هست تو این دانشگاه؟ کسی هست کمک کنه؟
    جای تعجب داره که شما نظر رسمی Graduate Office را با کاربرهای فورم چک می کنید!!!

اینکه برای ارشد هم نیاز به استاد داره یا نه، توی وب سایت دپارتمان مربوطه باید بررسی کنید و ممکنه قانون کلی برای همۀ دپارتمان ها وجود نداشته باشه.

شانس پذیرش شما هم قابل تخمین نیست و باید خودتون بررسی کنید که پذیرفته شده های قبلی هم رشتۀ شما در این فورم و یا فورم های دیگه، چه رزومه ای داشتند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.