صفحه 11 از 36 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 354

موضوع: University of Houston

پیش فرض پاسخ : University of Houston

خواهشا یکی کمک کنه. من الان میخوام برم ریکام بگیرم ولی هرچی نگاه میکنم نمیفهمم ریکامش انلاینه یا فرم داره؟ بعد انگار ریکامش ددلاین داره که گذشته؟آره؟
    کمککککک

بعد یه سوال دیگه اینکه تا اونجا که من فهمیدم انگار اول باید مدارکو شامل ریزنمرتو اینارو اپلود کنیم بعد از ادمیشن براشون پست کنیم.درسته؟؟؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

تا جایی که من فهمیدم نمرات بعد ادمیشن پست میشه. ریکام هم آنلایه همون ایمیل اساتیدی که تو فرم اول پر کردی دو روز بعد ریکام میره به ایمیلشون. مثل همه جا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanehghgh نمایش پست ها
    بعد یه سوال دیگه اینکه تا اونجا که من فهمیدم انگار اول باید مدارکو شامل ریزنمرتو اینارو اپلود کنیم بعد از ادمیشن براشون پست کنیم.درسته؟؟؟
    ... Cathedrals in my heart

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    تا جایی که من فهمیدم نمرات بعد ادمیشن پست میشه. ریکام هم آنلایه همون ایمیل اساتیدی که تو فرم اول پر کردی دو روز بعد ریکام میره به ایمیلشون. مثل همه جا.
    ممنون میشم اینم جواب بدین.
    پس یعنی هیچیو لازم نیست قبل ادمیشن براشون پست کنیم؟
    بعد شما مطمئنی ریکامش انلاینه؟نمیشه دستی بدیم استاد پرکنه؟آخه یکی از استادای من انلاینارو پر نمیکنه!

emergency
    student identification form را هم باید همراه ریزنمرات قبل ادمیشن پست کرد؟

Junior Member QLadyQ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SBU

دوستان این دانشگاه برای ارشد معماری tuition waiver و اینا دیدین تا حالا به کسی بده؟ کلا waive شه همه چی؟ به نظر دانشگاه پولداری می آد آخه!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط QLadyQ نمایش پست ها
    دوستان این دانشگاه برای ارشد معماری tuition waiver و اینا دیدین تا حالا به کسی بده؟ کلا waive شه همه چی؟ به نظر دانشگاه پولداری می آد آخه!
    پست 84 که چیز دیگری نوشته!

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    ببخشید که کمی بی ادبانه جواب میدم. ولی از اینکه یک سری افراد بدون دانش و اطلاع نسخه میپیچند و یک عده رو میفرستند توی چاه متاسفم. من پارسال 2 ماه توی این دانشگاه درس خوندم و نهایتا برگشتم. آفر 1850 در ماه داشتم ولی اونجا که رسیدیم همه چیز عوض شد. قانونشونم اینه که همینی که هست. میخای بخاه نمیخای برو. سیستم دقیقا دانشگاه آزاد و تازه با توهین و تهدید.
    شهرشم که دیگه تعریف نداره. احتمالا خودتون شنیدید.
    به ما اول کار گفتند که ما آگوست رو به شما حقوق نمیدیم. بعد گفتند باید همه 12 واحد بگیرند که فاند فقط 9 واحد رو ساپورت میکرد و تفاوتش حدود ترمی 3000 تا میشد.
    بدون ماشین اونجا نمیشه زندگی کرد. این دانشگاه حتی پول پارک ماشین رو هم ازتون میگیره. خوابگاه نداره رسما و یک سری خوابگاه داره که ماهی 950 تاست و تازه مشترک. در نهایت باید آپارتمان بگیرید که بین 900 تا 1200 تا میشه. البته خونه ی 600 تایی هم گیر میاد ولی از ساکنینش که بپرسید اینجا امنه؟ بهتون میگن باید زود سوار ماشینت بشی. درها رو قفل کنی و توقف نکنی تا وارد اتوبان بشی.
    به نظر من تو خونتون بشینید بهتر از اینه که برید اونجا. ما الان توی اروپا 2 تا پست داک از تگزاس ای اند ام داریم. و سطح کیفی دانشگاه هم بالاتره. پول نمیدیم و پول میگیریم. آمریکا بهشت نیست.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    ببخشید که کمی بی ادبانه جواب میدم. ولی از اینکه یک سری افراد بدون دانش و اطلاع نسخه میپیچند و یک عده رو میفرستند توی چاه متاسفم. من پارسال 2 ماه توی این دانشگاه درس خوندم و نهایتا برگشتم. آفر 1850 در ماه داشتم ولی اونجا که رسیدیم همه چیز عوض شد. قانونشونم اینه که همینی که هست. میخای بخاه نمیخای برو. سیستم دقیقا دانشگاه آزاد و تازه با توهین و تهدید.
    شهرشم که دیگه تعریف نداره. احتمالا خودتون شنیدید.
    به ما اول کار گفتند که ما آگوست رو به شما حقوق نمیدیم. بعد گفتند باید همه 12 واحد بگیرند که فاند فقط 9 واحد رو ساپورت میکرد و تفاوتش حدود ترمی 3000 تا میشد.
    بدون ماشین اونجا نمیشه زندگی کرد. این دانشگاه حتی پول پارک ماشین رو هم ازتون میگیره. خوابگاه نداره رسما و یک سری خوابگاه داره که ماهی 950 تاست و تازه مشترک. در نهایت باید آپارتمان بگیرید که بین 900 تا 1200 تا میشه. البته خونه ی 600 تایی هم گیر میاد ولی از ساکنینش که بپرسید اینجا امنه؟ بهتون میگن باید زود سوار ماشینت بشی. درها رو قفل کنی و توقف نکنی تا وارد اتوبان بشی.
    به نظر من تو خونتون بشینید بهتر از اینه که برید اونجا. ما الان توی اروپا 2 تا پست داک از تگزاس ای اند ام داریم. و سطح کیفی دانشگاه هم بالاتره. پول نمیدیم و پول میگیریم. آمریکا بهشت نیست.
    در تایید حرف ایشون...

1. این رفتار دانشگاه هیوستون تو همه دانشکده ها داره اجرا میشه!

2. به زور پول رو می گیرن ازتون و اگر استاد از فاند خودش کمک نکنه واقعاً نمیشه زندگی کرد.

3. من دو نفر میشناسم که زن و شوهرند و مبلغ دریافتیشون با چیزی که باید می گرفتن 400 دلار فرق داشته و کمتر بوده... با این که دوتاشون فاند داشتن باز هم خیلی راضی نبودن

4. تو هیوستون ماشین از نون شب واجب تره... چون نزدیک دانشگاه خیلی نا امنه و باید خیلی دورتر برید خونه بگیرید.

5. تو هیوستون حتی افراد کارتن خواب هم ماشین دارن

====

6. هیوستون خیلی خیلی شهر خوبیه!

7. دانشگاه رایس stipend ای که میده 1300 دلاره و واقعاً بخور نمیره... اگر 1 دلار کمتر میگیرد از هیوستون اصلاً نرید بهتره!

8. در مورد اکثر دانشکده های مهندسی هم بهتون می گن از نظر ما پذیرفته اید ولی برای اومدن باید استاد داشته باشید و حالا بگردید استاد پیدا کنید ... تا جایی که می دونم مکانیک و برق پذیرش بدون فاند نمیده تو دکتری و حتماً باید استاد داشته باشید... اگر استاد اوکی نداده اپلای نکنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام دوستان
    این دانشگاه هیوستون کلی کلی دردسر شده. من 4 ماه پیش با استادای صنایع مکاتبه می کردم که یکیشون از رزومم خوشش اومده. حالا که می خوام اپلایی کنم میبینم کلی مشکلات داره. اول اینکه اینقدر همه از شرایط این دانشگاه بد گفتند که برای اپلای مردد شدم. دومم این قضیه Bank statement را نمیدونم باید چیکار کنم. من به منشی دپارتمان ایمیل زیر را ارسال کردم
    Since I'm going to get financial aid for my PhD program, Is it possible to postpone bank statement till admission decision has been made.
    و اونم جواب داد
    the financial banking and bank statements must be sent in first before you are admitted into the program. The purpose is because ISSSO has to have it for issuing your I-20 if you are accepted.

All documents that are on your To-Do-List Must be sent in for admissions without these documents you application will not be considered.
    حالا آخرش ما نفهمیدیم این بانک استیتمنت باید قبل از پذیرش ارسال بشه یا نه. وقتی هنوز پذیرش نگرفتم و مقدار فاند مشخص نششده پس بانک استیتمنت چه صیغه ایه؟
    ممنون میشم کسی من را از این شرایط ابهام خارج کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این دانشگاه هیوستون کلی کلی دردسر شده. من 4 ماه پیش با استادای صنایع مکاتبه می کردم که یکیشون از رزومم خوشش اومده. حالا که می خوام اپلایی کنم میبینم کلی مشکلات داره. اول اینکه اینقدر همه از شرایط این دانشگاه بد گفتند که برای اپلای مردد شدم. دومم این قضیه Bank statement را نمیدونم باید چیکار کنم. من به منشی دپارتمان ایمیل زیر را ارسال کردم
    Since I'm going to get financial aid for my PhD program, Is it possible to postpone bank statement till admission decision has been made.
    و اونم جواب داد
    the financial banking and bank statements must be sent in first before you are admitted into the program. The purpose is because ISSSO has to have it for issuing your I-20 if you are accepted.

All documents that are on your To-Do-List Must be sent in for admissions without these documents you application will not be considered.
    حالا آخرش ما نفهمیدیم این بانک استیتمنت باید قبل از پذیرش ارسال بشه یا نه. وقتی هنوز پذیرش نگرفتم و مقدار فاند مشخص نششده پس بانک استیتمنت چه صیغه ایه؟
    ممنون میشم کسی من را از این شرایط ابهام خارج کنه
    با استیتمنت شما چیزی تو ای 20 فرقی نمی کنه. قفط می زنه توش که این ادم انقدر مبلغ نشون داده به ما. کسی ام باهاش کاری نداره. یه باید هست برای همه ی دانشگاهاشون. شما باهاش چونه نزن. هرجقد که می تونی بریز تو حساب. می تونی از اطرافم بگیری و یه روزه بعد اینکه بانک نامه رو داد برگردونی. این نامه ام همونطور که منشی گفته یه پارت از اپلیکیشنت هست. بفرست...و زمانتم الکی هدر نده با ایمیل. من گی بورد فارسی ندارم و این متن رو ته یه ربع تایپ گردم.