صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 104

موضوع: آیا مدرک MS برای کار در آمریکا بهتر از PhD نیست؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مدرک MS برای کار در آمریکا بهتر از PhD نیست؟

در تکمیل حرف دوستمون شاید در بعضی از رشته ها مثل CS مستر کفایت کنه، عموما کار گیر آوردن شاید برای دکترا سخت تر باشه! اما چیزی که من اخیرا دیدم اینه که خیلی ها که با مستر رفته بودند سر کار اسمشون تو H در نیومده بودند!
    ویرایش توسط haley : August 2nd, 2015 در ساعت 10:54 AM دلیل: تصحیح عنوان بعد از انتقال پست

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    در تکمیل حرف دوستمون شاید در بعضی از رشته ها مثل CS مستر کفایت کنه، عموما کار گیر آوردن شاید برای دکترا سخت تر باشه! اما چیزی که من اخیرا دیدم اینه که خیلی ها که با مستر رفته بودند سر کار اسمشون تو H در نیومده بودند!
    یعنی می خواین بگین که تو در اومدن ویزا ی h برای مستر یا دکترا شانس دکترا بیشتر شده؟
    ویرایش توسط haley : August 2nd, 2015 در ساعت 10:54 AM دلیل: تصحیح عنوان بعد از انتقال پست

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    یعنی می خواین بگین که تو در اومدن ویزا ی h برای مستر یا دکترا شانس دکترا بیشتر شده؟
    شانس دکترا بیشتره طبعا.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member EHSM آواتار ها

سوال اینجاست که اگه واقعا با مستر بهتر میشد کار پیدا کرد پس چرا خیلی از افرادی که میبینیم مسترشون رو در آمریکا گرفتن بعدش رفتن پی اچ دی خوندن؟؟!!!! چرا نرفتن دنبال کار اگه با مستر میشد؟؟؟!!! شاید برای ماها دکترا مناسب تر باشه برای گرفتن کار. کسی دیده یه نفر با مستر از آمریکا کار گرفته باشه؟؟ آیا استثنا محسوب میشه؟؟!!!

حالا با این تفاسیر بنظرتون گرفتن مستر مجدد same major در یک دانشگاه خوب و آزمایشگاه خوب بهتره یا دکترا در یک دانشگاه پایینتر؟؟!!!

پی نوشت: طبعا طرف صحبتم با رشته computer science نیست بلکه سایر رشتههای مهندسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سوال اینجاست که اگه واقعا با مستر بهتر میشد کار پیدا کرد پس چرا خیلی از افرادی که میبینیم مسترشون رو در آمریکا گرفتن بعدش رفتن پی اچ دی خوندن؟؟!!!! چرا نرفتن دنبال کار اگه با مستر میشد؟؟؟!!! شاید برای ماها دکترا مناسب تر باشه برای گرفتن کار. کسی دیده یه نفر با مستر از آمریکا کار گرفته باشه؟؟ آیا استثنا محسوب میشه؟؟!!!

حالا با این تفاسیر بنظرتون گرفتن مستر مجدد same major در یک دانشگاه خوب و آزمایشگاه خوب بهتره یا دکترا در یک دانشگاه پایینتر؟؟!!!

پی نوشت: طبعا طرف صحبتم با رشته computer science نیست بلکه سایر رشتههای مهندسی.
    سئوال شما خیلی کلیه و فقط میشه بهش جواب کلی داد; بعضی رشته های مهندسی کار پیدا کردن براش در سطح مستر سخته بخصوص اگر در مکانهایی باشین که شرکتهای زیادی تو زمینه کاریتون در اون منطقه نباشند، یا گرایشتون high tech باشه که سیتیزن میخوان، بنابراین بعضیها مجبور میشن که برن دکترا بخوانند
    پیشنهادی که من به دوستان میکنم اینه که به جایی که میرید دقت کنید بعضا اینکه رنک دانشگاه 60 باشه یا 100 تاثیرش کمتر از مکان دانشگاهه!!

Junior Member

کسی رو می شناسید توی آمریکا که با پذیرش دکترا اومده باشد ولی بعد گرفتن مستر بره سر کار؟
    من خیلی از هندی ها رو این جا می بینم که این کار رو می کنند ولی نمی دونم چه مشکلاتی می تونه پیش بیاد.

Junior Member

سلام دوستان

من در این مورد خیلی تحقیق کردم. با خیلی اساتید در امریکا و دوستانم که آنجا هستند صحبت کردم. ما ایرانیها ذهنیت تاریخی داریم که حتمن باید دکتری گرفت و ..... واقیت این است که به دلیل زیاد فرست شغلی برای دکتری کم است. از دید یک آمریکایی شما وقتی باید phd بگیری که بخواهی یا تو دانشگاه درس بدی یا کار تحقیقاتی بکنی. با تو یک شرکت کار مهندسی کردن PhD کمی عجیب است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alir_m نمایش پست ها
    کسی رو می شناسید توی آمریکا که با پذیرش دکترا اومده باشد ولی بعد گرفتن مستر بره سر کار؟
    من خیلی از هندی ها رو این جا می بینم که این کار رو می کنند ولی نمی دونم چه مشکلاتی می تونه پیش بیاد.
    مشکلی که پیش نمیاد اگر بتونین کار گیر بیارین و ویزای H1 بگیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در این مورد خیلی تحقیق کردم. با خیلی اساتید در امریکا و دوستانم که آنجا هستند صحبت کردم. ما ایرانیها ذهنیت تاریخی داریم که حتمن باید دکتری گرفت و ..... واقیت این است که به دلیل زیاد فرست شغلی برای دکتری کم است. از دید یک آمریکایی شما وقتی باید phd بگیری که بخواهی یا تو دانشگاه درس بدی یا کار تحقیقاتی بکنی. با تو یک شرکت کار مهندسی کردن PhD کمی عجیب است.
    حرفتون تا حدی صحیحه، همونطور که قبلا هم گفتم نمیشه برای همه رشته ها یک نسخه رو پیچید! بستگی به رشته و تخصصتون داره! البته کار کردن با PhD در شرکتهای مهندسی اصلا عجیب نیست! بخصوص که شما با PhD میتونین با رتبه senior وارد شرکتها بشین.
    و اینکه چرا ایرانیها اکثرا برای دکترا میان دلیلش بودن فاند بیشتر در دکترا هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    حرفتون تا حدی صحیحه، همونطور که قبلا هم گفتم نمیشه برای همه رشته ها یک نسخه رو پیچید! بستگی به رشته و تخصصتون داره! البته کار کردن با PhD در شرکتهای مهندسی اصلا عجیب نیست! بخصوص که شما با PhD میتونین با رتبه senior وارد شرکتها بشین.
    و اینکه چرا ایرانیها اکثرا برای دکترا میان دلیلش بودن فاند بیشتر در دکترا هست.
    البته به تعریف کلمه سنیور یا ارشدیت بستگی داره ولی بطور کلی بدون سابقه کاری معمولا نمیتونید مستقیما وارد رده های سنیور مثل تیم لیدر یا مدیر قسمت یا طراح ارشد و مشابه آن بشوید مگر در شرکتهای کوچک. چه با مدرک دکترا چه با لیسانس. با مدرک بالاتر شاید بتونید وارد کارهای تخصصی تر بشوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)