صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 104

موضوع: آیا مدرک MS برای کار در آمریکا بهتر از PhD نیست؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آیا مدرک MS برای کار در آمریکا بهتر از PhD نیست؟

سلام، دوستان من پاییز سال دیگه مدرک مستر عمران-راه (pavement) رو از یکی از دانشگاه های معمولی رنک بالای 100 آمریکا می گیرم، به نظرتون بهتره برای دکتری اپلای کنم یا با مستر برم سر کار؟ از یه طرف برای کار پیدا کردن بهتره تابستون اینترنشیپ برم و بعدم باید برای آزمون FE امتحان بدم تا اونم قبول شم، و از طرف دیگه برای PhD باید حداقل یه GRE یا برای TA شدن یه TOEFL هم بدم، بنابراین آمادگی همزمان برای هر دوی این گزینه ها میسر نیست. از یه نقطه نظر دیگه، کسانی که دکترا می خونن این امکان رو دارن که توی دوران تحصیل با تعداد سایتیشن بالا، برای NIW اپلای کنن و زیر 1 سال کارای گرین کارت رو با شانس بالا انجام بدن، و مشکل مستر اینکه که با توجه به قرعه کشی ویزای H1B و اینکه در ضمن پیدا کردن شرکتی که اسپانسر شما بشه کار نسبتاً سختی یه، و اینا باعت میشه وسوه بشم دکتری بخونم ولی در نقطه مقابل، اصلاً علاقه ای به کار آکادمیک در آینده و اینکه 4 سال دیگه رو در دانشگاه سپری کنم ندارم. شما با توجه به این شرایط پیشنهادتون چیه؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مدرک MS برای کار در آمریکا بهتر از PhD نیست؟

سلام دوستان کسی میدونه وضعیت کسایی که اونجا phd رشته های مهندسی میگیرن چه جوریه؟آیا مثل بقیه ما هم باید دنبال کار اکادمیک باشیم بعد دکترا یا شانس ورود به صنعت وجود داره
    من شرایطمو میگم شاید دوستان بهتر بتونن راهنماییم کنن
    مدرک من مهندسی شیمی هست با معدل 13.در حال حاضر هم تو یه یه شرکت پتروشیمی منطقه ویژه به مدت 3 ساله که مشغول به کار هستم.
    سوالای من اینه:
    1. اگه مدرک مسترمو ایران بگیرم و برای دکترا فاند بگیرم بعد از اتمام دکترا سابقه کار صنعتی که تو ایران داشتم به دردم میخوره یا نه
    2.اگه واسه دکترا فاند بگیرم بعد از دو سال بزنم کنار مدرک مسترمو میدن که بعد بتونم باهاش وارد بازار کار بشم
    3.دوستان عزیز با در نظر گرفتن اینکه همه میدونیم کسی لیسانسه اینجا گرفتن فاند مستر خیلی سخته ولی غیر ممکن نیست میشه راهنمایی کنید چه راهی هست واسه این کار؟(اگه بشه بهترین گزینه واسه من و امثال من همین گزینه است)

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)