صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 201

موضوع: University of Tennessee at Knoxville

Banned

پیش فرض پاسخ : University of Tennessee at Knoxville

جدیدا سیاست دانشگاه ها انگاری تغییر کرده بعضی هاشون حتی هنوز ددلاین دانشگاه رد نشده جواب پذیرش بدون فاند دادن مشخصه که فقط دنبال پول هستند. نمی دونم چطوری باید به این دانشگاه های آمریکا بفهمونیم که پذیرش بدون فاند واسه یک دانشجوی اینترنشنال در مقطع تحصیلات تکمیلی با ریجکت هیچ فرقی نمی کنه.

Junior Member

کسی از بچه ها جوابی از اینجا نگرفته؟ جواب مثبت و منفی فرقی نداره، فقط جواب

اگه جواب مثبته، چقدر فاند؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

دوستان من حداقل دو نفر از نزدیکان رو میشناسم که اف بی آی اومده رزومه هاشون رو بعد از ادمیت شدن گرفته. به خاطر ارتباط نزدیک این دانشگاه با صنایع دفاعی و هوافضایی حساسیت هایی روش هست. مختص ایرانی ها هم نیست و مال همه ملیت ها رو چک می کنند. خلاصه اگر خواستید اپلای کنید از همون اول حواستون باشه اگر مورد حساسی هست که موقع ویزا میخوایید حذفش کنید از همین الان به فکرش باشید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

واسه من چندین هفته هست اینو نوشته:
    2014-01-09
    In Review - Program: Your file has met Graduate School minimums and has been sent to the requested program for evaluation. No further status changes will be made until the program returns a decision on whether to admit you to their program.

فک کنم روشون نمیشه بگن ریجکتم

نقل قول نوشته اصلی توسط zsha نمایش پست ها
    واسه من چندین هفته هست اینو نوشته:
    2014-01-09
    In Review - Program: Your file has met Graduate School minimums and has been sent to the requested program for evaluation. No further status changes will be made until the program returns a decision on whether to admit you to their program.

فک کنم روشون نمیشه بگن ریجکتم
    من ریجکت شدم. در بخش نتایج ریجکت 2014 نوشتم به تفضیل.

Junior Member

سلام به همگی

من حدود چند روز پیش یه مصاحبه اسکایپی داشتم با یکی از اساتید این دانشگاه. خودش و چند تا از هم آزمایشگاهی هاش نشسته بودند و صحبت میکردند.
    اول مصاحبه هم لینک پروژه ای رو که قراره کار کنیم رو برام فرستاد.

بعد از مصاحبه قرار شد که با هم صحبت کنند و تصمیم بگیرند.

ولی از اون روز تا حالا هیچ خبری ازش نیست.

خیلی نگران هستم.

بنظرتون چقدر احتمال داره که اکسپت بشم؟
    خیلی دوست دارم که اینجا رو برم. هم دانشگاهش خوبه، هم شهرش و هم موضوعی که قراره کار کنیم.

ممنون از همه.

Banned

من از این دانشگاه واسه رشته مهندسی شیمی پذیرش گرفتم و اگر ویزام OK بشه فال میرم. کسایی که از اینجا پذیرش گرفتن به من پیام بدن تا با هم هماهنگ کنیم

Junior Member crane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

بچه ها من می خواستم این یونی اپلای کنم، فال 2015. با اینکه از استادا جواب نگرفتم، ولی استاد تو فیلد کاریم تعداد قابل توجهیه و علی الخصوص که بیو مکانیک و مکانیک اش یه جاس. ولی خیلی بد نوشتن در مورد سیستم اداری اش. کسی نیس خاطره ی خوبی از این یونی حداقل دپارتمان مکانیکش داشته باشه؟!!
    I wanna experience many things in my life like traveling around and visiting different places- trying different things. I don't want to
    just have had "scratched the surface" of life when I die
    مدیران محترم خواهشمندم به اعتراض دوست خوبمان emeliano رسیدگی کنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    در مورد سیستم اداریشون به نظر من که هر چی شنیدید درسته. ضمن اینکه در فیلد های مهندسی معمولا پروژه هایی که من دیدم نظامی بودند و برای ویزای بچه ها دردسر ایجاد کرد. بازم تحقیق کندی و به نظرم تا از استادی حتی یک جواب نصفه نیمه نگرفتید ریسک نکنید هرچند که ممکنه ریسکتون جواب بده.

ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط crane نمایش پست ها
    بچه ها من می خواستم این یونی اپلای کنم، فال 2015. با اینکه از استادا جواب نگرفتم، ولی استاد تو فیلد کاریم تعداد قابل توجهیه و علی الخصوص که بیو مکانیک و مکانیک اش یه جاس. ولی خیلی بد نوشتن در مورد سیستم اداری اش. کسی نیس خاطره ی خوبی از این یونی حداقل دپارتمان مکانیکش داشته باشه؟!!
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member crane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سیستم اداریشون به نظر من که هر چی شنیدید درسته. ضمن اینکه در فیلد های مهندسی معمولا پروژه هایی که من دیدم نظامی بودند و برای ویزای بچه ها دردسر ایجاد کرد. بازم تحقیق کندی و به نظرم تا از استادی حتی یک جواب نصفه نیمه نگرفتید ریسک نکنید هرچند که ممکنه ریسکتون جواب بده.

ارادت
    سلام. خیلی ممنونم از پاسختون.
    حداقل تو مکاتبات، معمولا استادا اگه بدونن که یکی ایرانیه و خودش داره پروژه های نظامی کار می کنه، اعلام می کنه (البته اگر که جواب بده). مثلا نمونه اش، استاد دانشگاه Massachusetts-Amherest که خودش دقیقا اینو به من گفت.
    من می خواستم بیشتر بیویی کار کنم. ولی، با توجه به این سیستم اداری که شما و بقیه بچه ها گفتین و جواب ندادن استادها، فک کنم دیگه اپلای نکنم این یونی.

بازم ممنون.
    I wanna experience many things in my life like traveling around and visiting different places- trying different things. I don't want to
    just have had "scratched the surface" of life when I die
    مدیران محترم خواهشمندم به اعتراض دوست خوبمان emeliano رسیدگی کنید.