صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: چند وقت یک بار برای دیدن خانواده از آمریکا به ایران می آیید؟

Junior Member

پیش فرض چند وقت یک بار برای دیدن خانواده از آمریکا به ایران می آیید؟

دوستانی که د رکانادا هستند هم پاسخ بدند ممنون میشیم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Business Information Systems - Ph.D

پیش فرض پاسخ : یک سوال از کسانی که در امریکا هستند:چند وفت یک بار میایید ایران به خاواده سر ب

من بعد از دوسال امسال تابستون برمیگردم ایران. فکر نمیکنم مشکلی هم باشه. هرچند دردسر ها و استرس های خاص خودش رو داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک سوال از کسانی که در امریکا هستند:چند وفت یک بار میایید ایران به خاواده سر ب

ممنون از شما که جواب دادید......
    به طور کلی مشکل رفت و امد به ایران از آمریکا فقط هزینه است یا مشکلات ویزا و... هم داره که کسانی مثل شما این همه دیر به دیر میان میرن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Business Information Systems - Ph.D

مشکلات شامل اجازه استادتون در امریکا، وقت ویزا دوباره، رفت و آمد برای ویزا، کلیرنس و انتظارش، و در نهایت هزینه است که این مورد آخر به اندازه قبلی ها فرسایشی و آزاردهنده نیست.
    همین موضوع باعث شده اکثریت قریب به اتفاق بچه ها تا پایان تحصیل و حتی گرفتن کار برنمی گردن. بهر حال ما که دل رو به دریا می زنیم و توکل بر خدا.
    همه اینا رو گفتم اما راستش به نظر من اونقدا هم سخت نیست. دفعه اول استرس بالاست. دفعه های بعد اونقد هم حساس و آزاردهنده نیست. البته اگه سخت نگیرید

کلاً ایرانیا توی آمریکا تابستون که کلاس ندارن اگه ایران نیان چی کار می کنن؟ درآمدی هم می تونن داشته باشن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    کلاً ایرانیا توی آمریکا تابستون که کلاس ندارن اگه ایران نیان چی کار می کنن؟ درآمدی هم می تونن داشته باشن؟
    شما اگر دانشجوی ارشد یا دکترا باشید که تابستان رو هم معمولا باید برای استادتون کار پژوهشی انجام بدین. این بخشی از کار تز و RA شماست.

Junior Member

افرادی مثل من که خانوادشون شدیدا بهش وابسته هست باید چیکار کنیم؟....سالی 1 بار رو میشه اومد؟...اصلا تا به حال شده بشنوید دانشجویی اومده ایران و دیگه نتونسته بره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_zi نمایش پست ها
    افرادی مثل من که خانوادشون شدیدا بهش وابسته هست باید چیکار کنیم؟....سالی 1 بار رو میشه اومد؟.
    تشریف بیارید کانادا که نگرانی ویزا نداشته باشید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

اومدن ایران که کاری نداره
    مسئله برگشتنش هست

من که میخواستم بیام
    کلی هم قول دادیم به منزل اینا
    آخرش خوف کردیم- هم درد سر داره- هم خوف- فکر کن بعد این همه زحمت و امتحان جامع و کورس و ریسرچ ....یهو نتونم ویزا بگیرم- بهم بگند نه ممنون -دیگه ویزا نمیدیم-

در مورد اون دوستی که گفتند تابستون و ......
    امریکا واسه مستر و دکترا همون طور که اون دوست عزیز هم گفتند ازین شوخی ها نداره- تعطیلی و هالیدی و کریسمس و ....مال همون ایرانه-میخوایند بیایید اینجا تعطیل بازی اینا همون جا بمونید قورمه سبزی هم تازه میتونید بخورید . البته واسه کسایی که RA/TA هستند- اگه کسی self-fund هست که دیگه موضوع از زمین تا زیر زمین فرق داره-
    مرد مومن- ما روز اول عید خودمون که تقارن داشت و داره با شروع تعطیلات بهاری (spiring break) در دانشگاه ما (در دانشگاه های مختلف زمان این تعطیلات فرق داره) تنها دو ساعت دیر اومدم تو آزمایشگاه با اینکه تو خود دانشگاه بودم ....هنوز دستم به این موضوع بنده. البته بستگی به دانشگاه و advisor هم داره- ما که اینجوریم- کسایی هم میشناسم همه جا هستند بجز دانشگاه
    کلا واسه با خیال راحت برگشتن- تاکید میکنم- با خیال راحت برگشتن- به ایران -همون مالزی و اروپا و چین و سینگاپور و هند و ترکیه- قبرس- روسیه- سوریه- قطب- و ... برید -
    همین امروز استادم گفت پس بیا برو ایران دیگه my answer was nothing but NO thanks- That was a pain-حتی دانیال رو هم نمیتونم ببینم....

واسه امریکا -هم بدلیل دوری- هم بدلیل مشکل ویزا -فعلا در شرایط کنونی- یه نمه باید سفت باشید- منکه خودم فکر میکردم بر میگردم- اما خب خدا کمک کرد- من هم شدیدا عاطفی به خونه هستم اما دیگه باید سفت باشید از همون قبل از اومدن.شما بزرگ (نه سنی-سنتون که کم میشه-اوه صاحبش اومد) خواهید شد و دیگه به این اسووونی ها سختی برای شما معنی نخواهد داشت- اگه وقتی میایید حواستون به برگشتن باشه جا میزنید و کم میارید..... تو همه چیز کم میارید درس خوبش هست.

بدونید و آگاه باشید که خدا تکلیف نکند به ما مگر به اندازه طاقت ما
    اگه مقدماتی فراهم شد و اومدید بدونید که بی تردید شما تحمل اون رو داشتید حالا که خداوند دفتری دیگر را در زندگی شما گشوده...این دفتر بسته شدنی هست شاید هم خیلی دوست داشته باشید توش چیز بنویسید.................................... ................ انشالله سال 90- دقیقه 90 همه مشکلات ّبرای همه ایرانیان---(copy right violation)
    ویرایش توسط Countdown : March 26th, 2011 در ساعت 02:18 AM

Junior Member

ممنون از همه...
    با صحبت های اقای countdown به کل نا امید شدیم!...
    واقعیت اینه که مادر من شدیدا به من وابسته هست و شرط رفتن به خارج برای ادامه تحصیل رو فقط سر زدن حد اقل سالی 1 بار درمیدونند.....
    واقعا در سال 1 ماه زمان استراحت هم نیست؟..که ازش استفاده کنی بیایی ایران؟...
    فرضا کانادا باشی تا مشکل ویزا هم نداشته باشی؟!...

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین