صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: چند وقت یک بار برای دیدن خانواده از آمریکا به ایران می آیید؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : یک سوال از کسانی که در امریکا هستند:چند وفت یک بار میایید ایران به خاواده سر ب

نقل قول نوشته اصلی توسط SMN نمایش پست ها
    من الان بزرگ‌ترین درگیری فکریم اینه. اگه یک پست‌داک پوزیشن بگیرم و از اروپا بیام آمریکا. پروفسور آمریکا میگفت ویزا ج۱ میگیرم. می‌خوام مطمئن بشم که با ویزا J1 می‌تونم سالی‌ یک بار برم ایران یا نه؟ نوع پاسپورت مهمه؟ اگه اقامت کشور اروپایی داشته باشیم ولی‌ پاسپورت ایرانی‌ داشته باشیم ممکنه وضع فرق کنه؟ خواهش می‌کنم راهنمایی کنید. در آلمان هر دانشجوی دکترا تقریبا ۲۷ روز در سال تعطیلی‌ داره ولی‌ من نتونستم زیاد برم ایران بخاطر مربیم که خیلی‌ گیر بود، برای همین دلم نمیخواد در آمریکا هم همین اوضاع برام پیش بیاد و نتونم چند سال برم ایران.
    دوست عزیز با ویزای j1 هم ویزای شما single entry هستش. حتی کسانی هم که دو ملیتی هستن(پاسپورت ایران و جای دیگر رو دارن) این سفارته که تصمیم میگیره با کدوم ملیت ارزیابی میشن. پسرخاله من سوئدی-ایرانیه و برای تحیلات post doc سفارت بهش ویزای single entry داده در صورتی که با پاسپورت سوئدیش می تونه راحت بره امریکا و بیاد ولی برای داشتن اجازه کار شما نیاز به ویزا دارید که عرض کردم شرایط اونو سفارت تعیین می کنه

INGWAY
    Guest

پیش فرض پاسخ : یک سوال از کسانی که در امریکا هستند:چند وفت یک بار میایید ایران به خاواده سر ب

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    دوست عزیز با ویزای j1 هم ویزای شما single entry هستش. حتی کسانی هم که دو ملیتی هستن(پاسپورت ایران و جای دیگر رو دارن) این سفارته که تصمیم میگیره با کدوم ملیت ارزیابی میشن. پسرخاله من سوئدی-ایرانیه و برای تحیلات post doc سفارت بهش ویزای single entry داده در صورتی که با پاسپورت سوئدیش می تونه راحت بره امریکا و بیاد ولی برای داشتن اجازه کار شما نیاز به ویزا دارید که عرض کردم شرایط اونو سفارت تعیین می کنه
    یه توضیح کوچیک اضافه کنم: پسر خاله شما فقط تحت شرایط از پیش تعیین شده میتونن از Visa Waiver استفاده کنن که مهمترینش اثبات ماهیت توریستی/تجاری سفر هست و البته stay کمتر از 90 روز. ربطی به ملیت دوم هم نداره. برای کار حتما باید ویزای مربوطش اخذ بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها

یعنی‌ شما فکر می‌کنید، در تحت هیچ شرایطی ما ایرانی‌‌ها نمی‌تونیم ویزای J-1 multi entry بگیریم؟ پسر خاله شما با داشتن پاسپورت سوئدی هم ، single entry گرفت؟ من دارم خودم رو به آب و آتش میزنم که تا قبل از اقدام برای گرفتن ویزای آمریکا، پاسپورت آلمانیم رو بگیرم. آیا اصلا این تاثیر مثبتی داره بر گرفتن ویزای J-1 multi entry؟ مرسی‌ از راهنمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    ويزاها يا one way هستند مثل ويزايي كه آمريكا به ايراني ها مي دهد. يا multi way هستند مثل ويزايي كه كانادا به بچه ها مي دهد.
    ویزای (J-1) همه ایرانی‌‌ها one way هست؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط SMN نمایش پست ها
    یعنی‌ شما فکر می‌کنید، در تحت هیچ شرایطی ما ایرانی‌‌ها نمی‌تونیم ویزای J-1 multi entry بگیریم؟ پسر خاله شما با داشتن پاسپورت سوئدی هم ، single entry گرفت؟ من دارم خودم رو به آب و آتش میزنم که تا قبل از اقدام برای گرفتن ویزای آمریکا، پاسپورت آلمانیم رو بگیرم. آیا اصلا این تاثیر مثبتی داره بر گرفتن ویزای J-1 multi entry؟ مرسی‌ از راهنمایی
    عرض کردم تصمیم گیریش به سفارت بر میگرده که بر اساس کدوم ملیت شما رو ارزیابی کنه، سفارت امریکا سوئد مخالفت کرده بود، شما برای مطمئن شدن از سفارت المان بپرسید قضیه رو

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    با تشکر از جناب countdown،
    دو سؤال باقی ست، افرادی که TA هستند تابستان چه کار می کنند؟ باید در طول سال برای تابستان پول ذخیره کنند؟
    همه اینهایی که در خصوص برگشت به ایران گفتید درست، حالا شرایط آمدن اعضای خانواده به آمریکا چیست؟ ممکن است؟ محال است؟ می شود رویش حساب کرد؟
    میشه این سوال رو یکی جواب بده
    مادر یا پدر می تونن راحت ویزا سه ماهه بگیرن بیان امریکا؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

با سلام. تاپیک جالبی هست با بحثی عمیق. من به شخصه وقتی برای روز مصاحبه ویزا رفتم و دیدم به کلی از خانواده ها بنا به دلایلی راحت ویزا ندان که بچه هاشون را ببین کلی به واقعیت امر پی بردم. امیدوارم خدا کمک کنه و راهی که آدم انتخاب میکنه درست باشه.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

البته امیدوارم این روند مولتیپل دادن کامل جا بیفته که دیگه این مشکلات بالکل ریشه کن بشه، الان سفارت های ترکیه و عشق آباد و تاشکند و بیروت خیلی مولتیپل دارن می دن، حتی به بچه های مهندسی و من فکر می کنم که روند امیدوار کننده است
    واقعا که!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

سلام. قبرس چطور؟ آیا کسانی را میشناسید که از قبرس مالتیپل گرفته باشند که بتوانند خانواده شان را ببینند در طی دو سال اول؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    البته امیدوارم این روند مولتیپل دادن کامل جا بیفته که دیگه این مشکلات بالکل ریشه کن بشه، الان سفارت های ترکیه و عشق آباد و تاشکند و بیروت خیلی مولتیپل دارن می دن، حتی به بچه های مهندسی و من فکر می کنم که روند امیدوار کننده است

Junior Member

سلامو.ویزای f1 اگر هر چی باشه ویزای f2هم همان خواهد بود؟در صورت داشتن ویزای مالتیپ شرایط رفت و امد به چه صورته؟
    ممنونم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین