نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: مدارک دانشگاهی معماری

Junior Member

پیش فرض مدارک دانشگاهی معماری

این موضوع به منظور آشنایی با انواع مدارک دانشگاهی معماری در دانشگاه های جهان در نظر گرفته شده است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری هنر و معماری یزد

پیش فرض پاسخ : مدارک دانشگاهی معماری

سلام
    چرا خالیه اینجا!!!‌تو رو خدا یکی من رو راهنمایی کنه!‌ تاریخ ایلتسم داره تموم میشه من هنوز اینجام!!!

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

آخه سوال این تاپیک یه مقداری گنگه. مدارک معماری یعنی چی؟ منظور گرایش های مختلف معماری هست؟ یا چیز دیگه ای مد نظر شماست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری هنر و معماری یزد

سلام
    گرچه این تاپیک رو من ایجاد نکردم اما پاسخ اون میتونه من رو راهنمایی کنه
    من به دنبال یه دوره اموزشی کوتاه مدت میگردم تا تجربه یه زندگی 5 ماهه رو در یک کشور بیگانه داشته باشم تا بتونم تصمیم نهایی خودم رو برای مهاجرت بگیرم
    در اطلاعات مربوط به استرالیا و فرانسه جستجو کردم هنوز چیزی در این رابطه نیافتم مساله اینه که نوع این انتخاب من (دوره کوتاه مدت تحصیل) نه در چهارچوب مهاجرتی قرار میگیره نه در تحصیلی. دو تا ایلتس دارم و یک ساله فرانسه خوندم و کارشناس ارشد معماری هستم
    ممنون میشم اگر همراهی کنید

Junior Member

سلام
    باید خدمت دوستان عزیز عرض کنم، منظور همون نوع مدرک معماریه نه گرایش های اون، برای مثال: در آلمان، غیر از دانشگاه های پلی تکنیک و آکادمی های هنر ،مراکز علمی کاربردی نیز وجود دارند که مدارک معماری اعطا می کنند، ولی نوع مدرک و همین طور درس هایی که ارائه می دهند به طور تقریبی با دانشگاه های این کشور متفاوت است و همان طور که می دانید درصد زیادی از مدارک فاخشوله(علمی کاربردی) کشور آلمان مورد تایید وزارت علوم ایران نیست.
    مسائل مربوط به انواع مدارک اعطایی از سوی دانشگاه ها، تفاوت ، برتری آنها نسبت به هم و اعتبار آنها و ... مد نظر است و گرایش مد نظر من نیست.
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_archi نمایش پست ها
    سلام
    گرچه این تاپیک رو من ایجاد نکردم اما پاسخ اون میتونه من رو راهنمایی کنه
    من به دنبال یه دوره اموزشی کوتاه مدت میگردم تا تجربه یه زندگی 5 ماهه رو در یک کشور بیگانه داشته باشم تا بتونم تصمیم نهایی خودم رو برای مهاجرت بگیرم
    در اطلاعات مربوط به استرالیا و فرانسه جستجو کردم هنوز چیزی در این رابطه نیافتم مساله اینه که نوع این انتخاب من (دوره کوتاه مدت تحصیل) نه در چهارچوب مهاجرتی قرار میگیره نه در تحصیلی. دو تا ایلتس دارم و یک ساله فرانسه خوندم و کارشناس ارشد معماری هستم
    ممنون میشم اگر همراهی کنید
    سلام
    اگه منظور شما از دوره کوتاه مدت تحصیلی، در زمینه معماری هست من اطلاعی ندارم. ولی اگه شما دوره آموزشی کوتاه مدت زبان فرانسه رو مد نظر دارید که 9 ماه طول میکشه میتونید به این سایت مراجعه کنید و اطلاعات کامل دریافت کنید http://www.etudfrance.com/?p=1988 (اگه با نویسنده وبلاگ در تماس باشید اطلاعات خوبی در اختیارتون میذاره و حتی بهتون مشاوره رایگان میده، لااقل در مورد من که این طور بود)

البته این دوره در چارچوب آموزشی قرار میگیره و برای اون به شما ویزای 1 ساله تحصیلی می دهند و این به تصمیم گیری شما در مراحل بعدی کمک میکنه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من میخوام کارشناسی ناپیوسته معماری دانشگاه آزاد بخونم که متاسفانه میگن پروانه طراحی و نظارت رو به این مقطع نمیدن و فقط نظارت میدن.اما دانشجوهایی که کارشناسی پیوسته خوندن به اونا هم طراحی و هم نظارت تعلق میگیره.واقعا چه فرقی بین واحدهایی که ما پاس کردیم با کارشناسی پیوسته وجود داره؟این سوال اولم بود
    سوال دومم اینه که برای اپلای کردن در کشوری مثل آلمان در صورتی که کارشناسی رو بگیرم میگن چون که شما ناپیوسته هستید به شما مهندسی معماری تعلق نمیگیره و مینویسن علمی کاربردی معماری.به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟
    مرسی دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)