صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: بهترين كشور براي ادامه تحصیل

Post بهترين كشور براي ادامه تحصیل

سلام دوستان
    من 18 سالمه و امسال هم ديپلم ميگيرم و رشتمم تجربي هست
    هدفم اينه كه فقط از ايران برم و من خيلي به رشته پزشكي علاقه دارم ولي چون خيلي گرونه تو كشوراي خارجي من رشته پرستاري رو انتخاب كردم چون شنيدم هزينش كمتره. ميخواستم بدونم چه كشورهايي هستن كه در اين رشته بهتر از بقيه هستن؟؟؟؟
    چون بعدش ميخوام به كشوري مثل انگليس يا استراليا برم ميخوام كه مدركش براي اون كشورا معتبر باشه.اخه ميخوام اونجا پزشكي رو ادامه بدم...
    در ضمن مدرك زبان هم ندارم ولي ميتونم بگيرم...

فقط نميخوام كه هزينشون خيلي زياد بشه

اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم...
    مرسي

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي رشته پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    كسي نميتونه كمكم كنه؟؟؟
    من همون انگلستان و استرالیا رو شنیدم که برای پرستاری خیلی خوبن. موقعیت های شغلی خیلی خوبی هم دارن. اگه از اول بتونین همین دو جا برین بهتره فقط فکر کنم هزینه اش یه مقدار زیاد شه که شاید اونم بشه part time تو بیمارستان کار کرد.

ممنون دوست عزيز
    كسي ديگه پيشنهادي نداره؟؟؟
    پرستاری را با معدل بالا ایران بخوانید بعد خیلی راحتتر می توانید مهاجرت کنید و کار پیدا کنید و حتی پزشکی بخونید مثلا از طریق کبک در کانادا
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

بهترین کشور برای این رشته اول امریکا بعد کانادا -استرالیا و انگلستان.
    اگر هدف شما فقط پزشکی خواندن هست میتونید اول یک رشته مثل زیست شناسی رو بخوانید.بهتره اول مطمئن بشی که دانشکدهای پزشکی فارغ التحصیلهای چه رشته های رو برای ادامه در رشته پزشکی قبول دارند که الکی وقت و هزینه ات رو تلف نکنی. در ضمن کانادا از امریکا ارزانتر هست.

ممنون از نظرات دوستان
    پرستاري نسبت به پزشكي خيلي هزينش كمتره يا خيلي تفاوتي نداره؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

ممنون از نظرات دوستان
    پرستاري نسبت به پزشكي خيلي هزينش كمتره يا خيلي تفاوتي نداره؟؟؟
    درود
    بنظر من هم پرستاری را در ایران با معدل خوب بخوانید.
    ایران بهترین گزینه برای لیسانس پرستاری است(ارزان و از نظر علمی هم تا مقطع لیسانس گپ زیادی با استاندارهای دنیا نداریم)
    در ضمن من نفهمیدم شما پزشکی علاقه دارید یا پرستاری ، چون مسیرشون متفاوتند! تکلیف خودتون مشخص کنید.

شاد و پیروز باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

پیش فرض کدام کشور به صرفه تر مطمئن تر و به نفع تر! است؟

سلام
    بعد از مدتها مطالعه من باز میرسم سر نقطه ی اول انگار سیکل معیوبه
    یک سال دیگه درس پزشکی من تموم میشه و هنوز نتونستم تصمیم بگیرم می خوام چی کار کنم!
    (فکر کنم در آخر یه دوره skin care می بینم میرم تو آرایشگاه کار می کنم!!)

کلا پروسه ی رفتن برای پزشک طاقت فرساست و اینکه تصمیم بگیرم برم دنبال کدوم کشور که مطمئن باشم جواب می ده در آخر و به مشکل بر نمی خورم خیلی سخته

در مورد آمریکا احساس می کنم بعد سه مرحله امتحان فقط دست تقدیر و کرم خدا می تونه بهت یه جا برای تخصص بده (با توجه به اینکه حتی مقاله های ما هم چیزی برای گفتن ندارن)
    در مورد کانادا که تا مقیم نباشی هیچی محسوب میشی (البته نمی دونم قضیه skill worker گزینه ی قابل اعتمادی هست یا نه؟)
    انگلیس که به نظر من با اون تکس ی که می د ی و هزینه های زندگیش گزینه ی شوت شده محسوب می شه
    استرالیا رو شنیدم تا به ما رسیده آسمون تپیده و دیگه به پزشک احتیاج ندارن و همون پروسه ی گرفتن کار و .. منتفی شده (درست می گم؟)
    آلمان رو ولی زیاد نمی دونم، هرچند خوندن و کار کردن به یک زبان دیگه واقعا سخت خواهد بود

خلاصه من واقعا گیر کردم! از دوستانی که تجربه دارن می خوام اینجا راهنمایی کنند از بین همه این راههایی که ما پیش رو داریم، شروع و قدم گذاشتن توی کدوم مطمئن تره و آدم بالاخره به یه جا و نتیجه ای میرسه و خلاصه جواب می ده

(داخل پرانتز، شما رو این حساب کنید که طرف رزومه ی 2-3 صفحه ای از مقالات متعدد هم نداره)

مرسی از همه

Junior Member kavos آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام کشور به صرفه تر مطمئن تر و به نفع تر! است؟

به نظر بنده شما بهتره به مالزی و در دانشگاه UM که از لحاظ پزشکی بهترین دانشگاه مالزی و جز 200 یا 300 دانشگاه جهان هست بروید.
    (البته در رنکینگ رشته پزشکی جایگاه بهتری دارد)
    اگر هم از لحاظ مالی مشکلی ندارید سنگاپور بروید.
    می رسد روزی که بی هم میشویم، یک به یک از جمع هم کم میشویم
    می رسد روزی که ما درخاطرات، موجب خندیدن و غم میشویم
    گاه گاهی یادما کن ای رفیق، می رسد روزی که بی هم میشویم

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط scoopy نمایش پست ها
    سلام
    بعد از مدتها مطالعه من باز میرسم سر نقطه ی اول انگار سیکل معیوبه
    یک سال دیگه درس پزشکی من تموم میشه و هنوز نتونستم تصمیم بگیرم می خوام چی کار کنم!
    (فکر کنم در آخر یه دوره skin care می بینم میرم تو آرایشگاه کار می کنم!!)

کلا پروسه ی رفتن برای پزشک طاقت فرساست و اینکه تصمیم بگیرم برم دنبال کدوم کشور که مطمئن باشم جواب می ده در آخر و به مشکل بر نمی خورم خیلی سخته

در مورد آمریکا احساس می کنم بعد سه مرحله امتحان فقط دست تقدیر و کرم خدا می تونه بهت یه جا برای تخصص بده (با توجه به اینکه حتی مقاله های ما هم چیزی برای گفتن ندارن)
    در مورد کانادا که تا مقیم نباشی هیچی محسوب میشی (البته نمی دونم قضیه skill worker گزینه ی قابل اعتمادی هست یا نه؟)
    انگلیس که به نظر من با اون تکس ی که می د ی و هزینه های زندگیش گزینه ی شوت شده محسوب می شه
    استرالیا رو شنیدم تا به ما رسیده آسمون تپیده و دیگه به پزشک احتیاج ندارن و همون پروسه ی گرفتن کار و .. منتفی شده (درست می گم؟)
    آلمان رو ولی زیاد نمی دونم، هرچند خوندن و کار کردن به یک زبان دیگه واقعا سخت خواهد بود

خلاصه من واقعا گیر کردم! از دوستانی که تجربه دارن می خوام اینجا راهنمایی کنند از بین همه این راههایی که ما پیش رو داریم، شروع و قدم گذاشتن توی کدوم مطمئن تره و آدم بالاخره به یه جا و نتیجه ای میرسه و خلاصه جواب می ده

(داخل پرانتز، شما رو این حساب کنید که طرف رزومه ی 2-3 صفحه ای از مقالات متعدد هم نداره)

مرسی از همه
    هدف شما چیه؟ مهاجرت؟ ادامه تحصیل؟
    برا اولی من مشاوره با وکیل رو توصیه میکنم.
    برا دومی هم کنکور ایران.
    ورود به رزیدنتی و یا کار پزشکی برای خارجی ها در اکثر نقاط جهان سخت و گاه نشدنیه. در بهترین شرایط حداقل 2-3 سال طول میکشه. و نیاز هست که همه جا زبان مردم بومی رو بلد باشی.
    بعضی جاها مث انگلیس باید سالی تا 40 میلیون شهریه هم بدی!
    همون مالزی هم که دوستمون فرمودن زمان بره و ورود بهش هم آسون نیست.
    اگه قصد داری آلمان زندگی کنی و بر نگردی، گزینه بدی نیست.
    در مورد استرالیا نمیدونم که هنوز پزشک میخوان یا نه.

بهتره به کنکور ایران هم فکر کنی. هنوز از بقیه نقاط دنیا راحت تره. فقط یه کنکوره. و در یه مرحله. نه مصاحبه داره، نه اقامت نیاز داره و نه چیز دیگه. دوره رزیدنتی ایران هم از بقیه جاها سبک تره. یه کم که درس بخونی پوست ورادیو رو نیاری، داخلی رو قبولی!! بعدش 8 سال میری یه شهر محروم کار میکنی!!

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

درود
    به نظر من مالزی گزینه بسیار عالی هست . صرف اینکه ارزون هست ولی واقعاً بهترین هست.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)