صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 106

موضوع: بهترين كشور براي ادامه تحصیل

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab2680 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نميدونم صحبتم ميتونه مفيد باشه يا نه ولي به گفتنش ميارزه (شايد بدرد دست كم ي نفر خورد) هرچقدر كه من تحقيق كردم و هرچي سايت بودو اصطلاحاَ جويدم:/،براي رفتن به دانشگاه هاي (معتبر) خارج و آينده خوب در مقاطع مختلف شرايط متفاوته. اگر معدلتون بالاست و حسابي مايه داريد؛ وقتو تلف نكنيد و از همون كارشناسي بزنيد واسه امريكا و كانادا و المان و استراليا و انگليس.(طبق مطالعاتم بهرينا فكر كنم همينان.شايدم+هلند)اما اگه فقط معدل بالا داريد ولي پولتون از پارو بالا نميره يا ميخوايد زندگيتونو خودتون بسازيد و رو پاي خودتون وايسيد؛مقطع كارشناسيتونو همين ايران خودمون بخونيد واقعا خيلي بهتره.چون دانشگاه هاي خارج كمتر ميان واسه دانشجوهاي كارشناسي پول خرج كنن و بورس و... بدن. بعد واسه كارشناسي ارشد اقدام كنيد و يادتون باشه بدون سرمايه بايد از صفر صففففر شروع كنيد حالا هرجاي دنيا كه ميخواد باشه.مطمعنا دير رفتن بهتر از هيچوقت نرفتنه
    فرضا کسی 500.000 داشته باشد چطور می تواند در آمریکا یا استرالیا کلینیک رادیولوژی راه اندازی کند؟ در واقع یک تیر و دو نشان، هم تحصیل و هم اقامت.........
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member

سلام نمیدونم هنوز کسی هست که به سوالات جواب بده یا نه اما اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم... من فارغ التحصیل رشته ی تجربی با معدل دیپلم18.94 و معدل پیش داشگاهی17.33 هستم. دیپلم زبان انگلیسی از کانون زبان دارم و تا چندماه دیگه IELTS رو می گیرم. تا حدودی اسپانیایی و فرانسوی بلدم که تا آخر امسال مدرک سطحB1 هر دو رو خواهم گرفت. با یادگیری زیان جدید مشکلی ندارم و علاقه هم دارم حتی اگر زبان ترکی استانبولی یا آلمانی یا هرچی باشه. قصد تحصیل پزشکی دارم اما هرچقدر بیشتر سعی می کنم از اینترنت یا موسسات اعزام دانشجو اطلاعات بگیرم بیشتر سردرگم میشم. از لحاظ مالی تا سالی صدمیلیون می تونم خرج کنم و اولویتم کشورهای اروپاییه ترجیحا اروپای شرقی و کشورهایی مثل رومانی و اسلواکی نباشه و فقط میخوام مطمئن باشم بعد از اتمام تحصیلم امکان اقامت و کار در انگلیس رو میتونم داشته باشم. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که چه کشورهایی مناسب هستن...

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar98 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم هنوز کسی هست که به سوالات جواب بده یا نه اما اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم... من فارغ التحصیل رشته ی تجربی با معدل دیپلم18.94 و معدل پیش داشگاهی17.33 هستم. دیپلم زبان انگلیسی از کانون زبان دارم و تا چندماه دیگه IELTS رو می گیرم. تا حدودی اسپانیایی و فرانسوی بلدم که تا آخر امسال مدرک سطحB1 هر دو رو خواهم گرفت. با یادگیری زیان جدید مشکلی ندارم و علاقه هم دارم حتی اگر زبان ترکی استانبولی یا آلمانی یا هرچی باشه. قصد تحصیل پزشکی دارم اما هرچقدر بیشتر سعی می کنم از اینترنت یا موسسات اعزام دانشجو اطلاعات بگیرم بیشتر سردرگم میشم. از لحاظ مالی تا سالی صدمیلیون می تونم خرج کنم و اولویتم کشورهای اروپاییه ترجیحا اروپای شرقی و کشورهایی مثل رومانی و اسلواکی نباشه و فقط میخوام مطمئن باشم بعد از اتمام تحصیلم امکان اقامت و کار در انگلیس رو میتونم داشته باشم. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که چه کشورهایی مناسب هستن...
    سلام
    از شانس بد.شما انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شد ولی قبلش با تحصیل در یکی از کشورهای اتحادیه شانس اقامت و کارتون وحشتناک بالا بود.
    ولی در سایر کشور ها شما از هرکجا مدرک داشته باشید ابتدا باید امتحان کشور مقصد رو بدید.

به نظر من مجارستان هم پذیرشش آسون تره هم سطحش به غرب اروپا نزدیک تره هم مدرکش معتبره و هم امکاناتش خوبه.
    یک گزینه دیگه هم هست...جمهوری چک البته زبان انگلیسیش یه آزمون ورودی داره که هم آسونه و هم هر سال ظرفیت ها به تعداد خیلی نزدیکه و احتمالقولی بالا.
    هزینه مجارستان بین سالی65 تا85 هست و چک بین70 تا90. و هر دو عضو یورو.

در ضمن کشور زیاد مهم نیست مهم سطح سواد و مدرکه.
    مثلا برادر من هند دارو خوند و الان استرالیا امتحان داد و همون سال اول قبول شد و الان اقامت دایم داره.و کاملا راضی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    در ضمن کشور زیاد مهم نیست مهم سطح سواد و مدرکه.
    مثلا برادر من هند دارو خوند و الان استرالیا امتحان داد و همون سال اول قبول شد و الان اقامت دایم داره.و کاملا راضی.
    برادر شما لیسانس دارو خوند؟
    یعنی از همون دیپلم گرفت رفت هند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض بهترین کشورها برای پزشکان

1-هلند
    نظام بهداشت و درمان شگفت‌انگیز هلند برای هر فرد یک پزشک خانواده اخصاص داده است و خبری از انتظار طولانی پشت در مطب‌ها وجود ندارد.
    متوسط ​​درآمد سالانه برای متخصصان ۲۵۳,۰۰۰ دلار و پزشکان عمومی تقریبا ۱۱۷,۰۰۰ دلار است.

2-استرالیا
    سطح نیروی انسانی استرالیا بالاتر از بسیاری از کشورها است و تمرکز بالایی بر آموزش و پرورش است. پزشکان بخشی از ساعات کار خود را صرفا به یادگیری تکنیک‌های جدید و آموزش دیگران اختصاص می‌دهند.
    متخصصان درآمد سالانه ۲۴۷,۰۰۰ دلار و پزشکان عمومی ۹۱,۰۰۰ دلار دارند.

3-ایالات متحده امریکا
    این کشور در ۱۵ سال آینده به دلیل هزینه بالای کار و بیمه با کمبود قابل توجه پزشک روبه‌رو خواهد شد. همچنین، پزشکان در اینجا نگران شکایات مربوط به قصور پزشکی و هزینه‌های سرسام‌آور بیمه آن هستند.
    یک متخصص می‌تواند انتظار درآمد ۲۳۰,۰۰۰ دلار در سال و یک پزشک عمومی تقریبا ۱۶۱,۰۰۰ دلار را داشته باشد.

4-بلژیک
    پزشکان بلژیک با متوسط ۵۱ ساعت کار در هفته، طولانی‌ترین ساعت کار پزشکان در کشورهای اروپایی را دارند. مالیات نیز در بلژیک بسیار بالاست.
    درآمد متوسط یک پزشک متخصص در سال ​​۱۸۸,۰۰۰ دلار و درآمد یک پزشک عمومی مبلغ نه چندان قابل توجه ۶۱,۰۰۰ دلار است.

5-کانادا
    در کانادا نسبت به کشورهای دیگر، بسیاری از پزشکان با تعداد بالای مراجعین و بیماران با آشفتگی و انتظارهای طولانی مواجه هستند.
    درآمد متوسط سالانه برای متخصصان ​​۱۶۱,۰۰۰ دلار و ۱۰۷,۰۰۰ دلار برای پزشکان عمومی است.

6-انگلستان
    متاسفانه در انگلستان، پزشکان زیاد کار می‌کنند و در بیمارستان‌ها کمبود پزشک به چشم می‌آید. انگلستان یکی از کشورهای این لیست است که بیشترین میزان حمایت مالی را به دانشجویان پزشکی ارائه می‌دهد.
    یک متخصص دستمزد سالانه ۱۵۰,۰۰۰ دلار و پزشک عمومی ۱۱۸,۰۰۰ دلار دارد.

7-فرانسه
    عملا در هر خیابان یک داروخانه وجود دارد.
    متخصصان متوسط ​​۱۴۹,۰۰۰ دلار وپزشکان عمومی ۹۲,۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند.

8-ایرلند
    بیشتر متخصصان در ایرلند هم در خدمت دولت‌اند و هم به صورت خصوصی فعالیت می‌کنند.
    متخصصان حدود ۱۴۳,۰۰۰ ​​دلار و پزشکان عمومی ۹۰,۰۰۰ دلار در سال است.

9-سوئیس
    پرداختی که برای پزشکان متخصص ۱۳۰,۰۰۰ دلار و برای پزشکان عمومی ۱۱۶,۰۰۰ دلار است.

10-دانمارک
    در دانمارک پرداختی پزشکان عمومی بیش از متخصصان است.
    درآمد یک متخصص در دانمارک حدود ۹۱,۰۰۰ دلار و یک پزشک عمومی به طور متوسط ​​۱۰۹,۰۰۰ دلار در سال است.

منبع
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشورها برای پزشکان

اصولا بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا به دلیل مالیات بالایی که از مردمشون میگیرند (البته در همه جای دنیا به جز همین ایران که وقتی اسم مالیات میشه سیتیزنهاش احساس میکن بهشون توهین! شده، این بحث مالیات هست، ولی توی اتحادیه معمولا بیشتره) معمولا درآمد ها نسبت به مخارج زیاد نیست، یکی از موارد استثنا همین پزشکی هست که خیلی عالیه، هم از لحاظ دستمزد و هم از لحاظ موجود بودن کار بدون اپلای کردن و این کارها (و همچنین از لحاظ خیلی موارد دیگر)
    در جامعه ای که در آن خورشید در حال غروب است، مرد نما ها بیشتر وقتشان را به خوش گذرانی و لذت میگذرانند و زن ها به مقامهای بالا میرسند.
    Most battles ain't worth fighting for

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

خیلی از این کشورهایی که شما ذکر کردین اصلا پزشک از کشورهای غیر اروپایی قبول نمیکنن و کسایی که از کشورهای غیر اروپایی مدرک گرفتن اجازه کار و تحصیل در این کشورها رو ندارن.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیلی از این کشورهایی که شما ذکر کردین اصلا پزشک از کشورهای غیر اروپایی قبول نمیکنن و کسایی که از کشورهای غیر اروپایی مدرک گرفتن اجازه کار و تحصیل در این کشورها رو ندارن.
    با سلام

ضمن تایید نکته بالا,به منظور کار در این کشورها بایستی مدارک پزشکی و تحصیلات این کشورهارا داشته باشید. فراموش نکنید اگر به منظور کار ویا حتی تحصیل ,اولویت با کشورهای انگلیسی زبان است.به نظر من امریکا و انگلستان گزینه های اول روی میز هستند.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ولی برای مثال پزشکان انگلیسی میرن استرالیا!!! باوجود اینکه وضعیت تو خود اروپا هم براشون مناسبه
    درضمن برای هرکجا ظرفیت داشته باشند پزشک خوب میگیرن! مثل ایران نیست که هرچیزی که اسم تجربی و پزشکیو یدک بکشه از دبیرستان اشباع باشه
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)