صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 106 , از مجموع 106

موضوع: بهترين كشور براي ادامه تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي ادامه تحصیل

سلام.
    من ارشد دارم و رزومه ی قوی هم در زمینه پابلیک هلث دارم (از نظر سابقه پژوهشی و آموزشی ) و میخوام در همین زمینه (بهداشت عمومی و حوزه های وابسته یا اپیدمیولوژی) اقدام کنم. میشه من را راهنمایی کنید از بین این کشورها برای کدوم اقدام کنم بهتره (فقط اروپا میخوام)؟ خودم خیلی خیلی گیج شدم.
    اگر دانشگاه خاصی هم مد نظرتون هست بگید ممنون میشم.
    سوییس
    بلزیک
    هلند
    اتریش
    فرانسه
    دانمارک

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sib123 نمایش پست ها
    سلام.
    من ارشد دارم و رزومه ی قوی هم در زمینه پابلیک هلث دارم (از نظر سابقه پژوهشی و آموزشی ) و میخوام در همین زمینه (بهداشت عمومی و حوزه های وابسته یا اپیدمیولوژی) اقدام کنم. میشه من را راهنمایی کنید از بین این کشورها برای کدوم اقدام کنم بهتره (فقط اروپا میخوام)؟ خودم خیلی خیلی گیج شدم.
    اگر دانشگاه خاصی هم مد نظرتون هست بگید ممنون میشم.
    سوییس
    بلزیک
    هلند
    اتریش
    فرانسه
    دانمارک
    سلام
    تحصیلی صرفا یا اقامت؟ امریکا از همه راحت تر هست هر چند مدنظرتون نیست. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    تحصیلی صرفا یا اقامت؟ امریکا از همه راحت تر هست هر چند مدنظرتون نیست. موفق باشید
    خب اول که تحصیلی تو مقطع دکتری ولی بعدا قطعا اقامت هم برام مهمه. (کلا کشورهای اروپایی باشه ولی اینها برام تو اولویت هست)
    خیل ها بهم میگن که آمریکا راحت ترم و دستم برای انتخاب بازتره و خب با توجه به رزومه م هم شاید دانشگاه های با رنک بالا هم بتونم برم ولی بخاطر خانوادم نمیتونم بهش فکر کنم.
    شما چرا میگید آمریکا راحت تره؟؟؟؟
    ویرایش توسط sib123 : September 23rd, 2018 در ساعت 01:22 PM

ApplyAbroad Veteran

پس سوییس و بلژیک حذف. بهترین ها اتریش و هلند و فرانسه. فرانسه هم اقامت کمی سخت. فقط هلند به نسبت راحت هست. حقوق و مزایا بهتری داره. سفارت راحت تر برخورد میکنه و خلوت هست مثل آلمان و ایتالیا نشده!
    زبان انگلیسی، دانشگاه های فراوان و... دست شما در امریکا خیلی باز هست. قدرت مانور روی موضوعات مختلف دارید. انگلستان هم خوب ولی در لیست شما نیست. موفق باشید

Junior Member

سلام. من در حال تحصیل در ارشد رشته مدیریت HSE در دانشگاه علوم پزشکی هستم. میخوام برای دکترا از ایران برم نمیدونم کدوم کشور برای رشته من بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام. به جز بحث رشته بررسی کنید کدام کشور شرایط اقامت گرفتن بعد از اتمام تحصیلات برای شما مناسب تر است و سپس انتخاب کنید.

ایام بکام.

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesdn نمایش پست ها
    سلام. من در حال تحصیل در ارشد رشته مدیریت HSE در دانشگاه علوم پزشکی هستم. میخوام برای دکترا از ایران برم نمیدونم کدوم کشور برای رشته من بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)