صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 106

موضوع: بهترين كشور براي ادامه تحصیل

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام کشور به صرفه تر مطمئن تر و به نفع تر! است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    درود
    به نظر من مالزی گزینه بسیار عالی هست . صرف اینکه ارزون هست ولی واقعاً بهترین هست.
    سیستم مالزی به این شکل هست که شما ابتدا باید 2 سال سابقه کار بالینی داشته باشی (اگه تو رشته متقاضیتون باشه که چه بهتر) بعد اپلای میکنی و اگه پذیرفته بشی باید 6-8 ماه دوره آزمایشی با عنوان Clinical attatchment رو بگذرونی. در این مدت توانایی شما در رابطه با ادامه اون رشته خاص سنجیده میشه و اگه قبولتون کنن باید در امتحان ورودی شرکت کنید. اگر قبول شید میتونید ادامه بدید. گرچه سیستم رزیدنتی بسیار سخت تر از ایرانه و شما حقوق هم نداری و شهریه هم باید بپردازی. ( گرچه به قول دوستمون زیاد گرون نیس)
    کلا زیاد ازش استقبال نمیشه. چون یه جورایی ریسکه و در صورت عدم پذیرفته شدن بعد از مدتی باید برگردی ایران. اونم در شرایطی که رقابت خیلی شدیده و تا جایی که من شنیدم از هر 10 نفر 2 نفر تا آخر مسیر باقی میمونن.

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سیستم مالزی به این شکل هست که شما ابتدا باید 2 سال سابقه کار بالینی داشته باشی (اگه تو رشته متقاضیتون باشه که چه بهتر) بعد اپلای میکنی و اگه پذیرفته بشی باید 6-8 ماه دوره آزمایشی با عنوان Clinical attatchment رو بگذرونی. در این مدت توانایی شما در رابطه با ادامه اون رشته خاص سنجیده میشه و اگه قبولتون کنن باید در امتحان ورودی شرکت کنید. اگر قبول شید میتونید ادامه بدید. گرچه سیستم رزیدنتی بسیار سخت تر از ایرانه و شما حقوق هم نداری و شهریه هم باید بپردازی. ( گرچه به قول دوستمون زیاد گرون نیس)
    کلا زیاد ازش استقبال نمیشه. چون یه جورایی ریسکه و در صورت عدم پذیرفته شدن بعد از مدتی باید برگردی ایران. اونم در شرایطی که رقابت خیلی شدیده و تا جایی که من شنیدم از هر 10 نفر 2 نفر تا آخر مسیر باقی میمونن.
    بله . اما من برای کسی که وضع مال خوبی داره.
    البته من شنیدم هند هم خیلی خوبه البته شنیدم برای فوق و دکترای ریاضی خیلی خیلی خوبه.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member Azadeh_3 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي رشته پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 18 سالمه و امسال هم ديپلم ميگيرم و رشتمم تجربي هست
    هدفم اينه كه فقط از ايران برم و من خيلي به رشته پزشكي علاقه دارم ولي چون خيلي گرونه تو كشوراي خارجي من رشته پرستاري رو انتخاب كردم چون شنيدم هزينش كمتره. ميخواستم بدونم چه كشورهايي هستن كه در اين رشته بهتر از بقيه هستن؟؟؟؟
    چون بعدش ميخوام به كشوري مثل انگليس يا استراليا برم ميخوام كه مدركش براي اون كشورا معتبر باشه.اخه ميخوام اونجا پزشكي رو ادامه بدم...
    در ضمن مدرك زبان هم ندارم ولي ميتونم بگيرم...

فقط نميخوام كه هزينشون خيلي زياد بشه

اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم...
    مرسي
    منم می خوام پرستاری بخونم. شما جوابتو گرفتی ؟ اگه آره، منم راهنمایی کن !
    نمی خوام ایران بخونم.

Scoopy من هم دقيقا شرايط و مشكلات شما رو دارم.به راهنمايي نياز دارم.من هم ميخوام براي تخصص و زندگي مهاجرت كنم.

پیش فرض بهترين كشور براي راديولوژي

سلام دوستان

بهترين كشور براي تحصيل در رشته راديولوژي كجاست؟؟؟

شرايطش ايناست:
    هزينش زياد نباشه
    كشوري باشه كه مورد تاييد امريكا باشه،حالا ايران تاييدش نكرد هم مهم نيست...
    ممنون

اهان راستي يادم رفت بگم كه براي مقطع ليسانس ميخوام...

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

به نظر من دوستان کشور های مالزی - سنگاپور - اتریش و نروژ و سوئد رو مد نظر قرار بدن
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي راديولوژي

يعني كسي نميتونه راهنماييم كنه؟؟؟!!!؟؟؟
    فکر نمیکنم تفاوتی در نوع کشور باشه. بهتره در اگهی های استخدام امریکایی جستجو کنی ببینی ایا به کسانی که از خارج مدرک گرفتن اجازه میدن به عنوان تکنسین رادیولوژی تو امریکا کار کنن یا دوره های خاصی بایدبگذرونن. امریکا که مث ایران نیس که فقط یه وزارت بهداشت و یه وزارت علوم داره که مدارک رو رد و یا تایید میکنن. اونجا هزاران سازمان و مراکز مستقل وجود داره که مستقل عمل میکنن. مثلا در مورد ادامه تحصیل ممکنه یه دانشگاه با مدرک شما حال نکنه ولی جای دیگه رو هوا بزنن!!!! شما که قصدت امریکاس بهتره از اول همونجا درس بونی. اگه نشد یه کشور انگلیسی زبان ارجحه. البته نه جایی مثل کنگو!!

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي راديولوژي

[FONT="]سلام دوستان[/FONT]

[FONT="] [/FONT]
    [FONT="]بهترين كشور براي تحصيل در رشته راديولوژي كجاست؟؟؟[/FONT]

[FONT="]شرايطش ايناست:[/FONT]
    [FONT="]هزينش زياد نباشه[/FONT]
    [FONT="]كشوري باشه كه مورد تاييد امريكا باشه،حالا ايران تاييدش نكرد هم مهم نيست...[/FONT]
    [FONT="]ممنون[/FONT]

اهان راستي يادم رفت بگم كه براي مقطع ليسانس ميخوام...
    ببینید امریکا کلا هیچ جای دنیا رو قبول نداره مثلا در رشته دندانپزشکی حنی اگه اکسفورد هم درس خونده باشی برات اجازه کار صادر نمیکنن
    اما تنها کشوری که امریکا تا اندازه ای مدارکشو قبول داره کانادا است ولی فکر کنم از امریکا گرونتره
    اگه میخوای راحت تحصیل کنی و رشد کنی و یعد بری امریکا سریع با گرفتن یه مدرک بالاتر وارد بازار کارش بشی دنبال رشته های علوم پزشکی نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    هدف شما چیه؟ مهاجرت؟ ادامه تحصیل؟
    برا اولی من مشاوره با وکیل رو توصیه میکنم.
    برا دومی هم کنکور ایران.
    ورود به رزیدنتی و یا کار پزشکی برای خارجی ها در اکثر نقاط جهان سخت و گاه نشدنیه. در بهترین شرایط حداقل 2-3 سال طول میکشه. و نیاز هست که همه جا زبان مردم بومی رو بلد باشی.
    بعضی جاها مث انگلیس باید سالی تا 40 میلیون شهریه هم بدی!
    همون مالزی هم که دوستمون فرمودن زمان بره و ورود بهش هم آسون نیست.
    اگه قصد داری آلمان زندگی کنی و بر نگردی، گزینه بدی نیست.
    در مورد استرالیا نمیدونم که هنوز پزشک میخوان یا نه.

بهتره به کنکور ایران هم فکر کنی. هنوز از بقیه نقاط دنیا راحت تره. فقط یه کنکوره. و در یه مرحله. نه مصاحبه داره، نه اقامت نیاز داره و نه چیز دیگه. دوره رزیدنتی ایران هم از بقیه جاها سبک تره. یه کم که درس بخونی پوست ورادیو رو نیاری، داخلی رو قبولی!! بعدش 8 سال میری یه شهر محروم کار میکنی!!
    قبول شدن در ایران در رشته هایی که شما گفتین روز به روز داره سخت تر میشه !!!! و بدتر اینکه 8 سال طرح در یک روستا کار آسونی نیست . . . حالا فرضا هم که 8سال رفتی بعدش چی ؟!؟! اگر این راهو بری باید تمام زندگیتو در مسیر خونه تا بیمارستان و اعصاب خوردکنی و . . . بذاری !!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    قبول شدن در ایران در رشته هایی که شما گفتین روز به روز داره سخت تر میشه !!!! و بدتر اینکه 8 سال طرح در یک روستا کار آسونی نیست . . . حالا فرضا هم که 8سال رفتی بعدش چی ؟!؟! اگر این راهو بری باید تمام زندگیتو در مسیر خونه تا بیمارستان و اعصاب خوردکنی و . . . بذاری !!
    روستا نمیری. یه شهر کوچیک و دور افتاده میری. که خیلی فرقی با روستا نداره.. من گفتم داخلی رو قبولی که سخت هم نیست. به هر حال هر جا و هر جور رشته بالینی قبول شی کارت با بیمارستانه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)