صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 106

موضوع: بهترين كشور براي ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چون در تاپیک کانادا پست کردید خدمتتان عرض کنم که برای تحصیل پزشکی در کانادا باید اقامت دائم کانادا، لیسانس در یک رشته مرتبط، نمره بالای MCAT و رزومه فوق العاده عالی داشته باشید. از دیپلم پزشکی نمیگیرند و به دانشجوی اینترنشنال هم پذیرش نمیدهند.
    آیا شما میدونید کدوم کشور ها با مدرک دیپلم در رشته ی پزشکی دانشجو خارجی می پذیرن؟
    اگر هست ممکنه شرایط رو هم ذکر کنید.ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    منظورم واضح هست. برای تحصیل در رشته های پزشکی حداقل توان مالی شما باید 100 میلیون در سال باشه. اگه میتونید این مقدار پول رو در سال هزینه کنید خیلی جاها هست که میشه به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی تحصیل کرد.
    یعنی میگید با هزینه ی پایین تر امکان نداره؟من در مورد بورس چیزی نمیذونم آیا کشوری هست که ب فردی با شرایط من بده؟
    ویرایش توسط maxi1 : September 2nd, 2017 در ساعت 06:34 PM

Banned

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehtaheri نمایش پست ها
    آیا شما میدونید کدوم کشور ها با مدرک دیپلم در رشته ی پزشکی دانشجو خارجی می پذیرن؟
    تمام کشورها!
    فقط باید شرایط رو داشته باشید.
    شرایط شما چی هست؟
    هزینه از سالی 5-6 میلیون تومان هست تا سالی N میلیون. البته نه در کانادا منظورم در تمام دنیاست. کشورهای زیاد و آپشن های متفاوتی هستند. منتها اکثرا حوصله امتحان دادن و ... را ندارند و یا بحث مالی هست که خب محدودیت ایجاد میکنه.
    شما اولین کارت اینه بری برای لیسانس اپلای کنی بعد از لیسانس هم امتحان ورودی میدی .
    +دوستان ایرانی علاقه زیادی به لقمه حاضری دارند به این مدل
    پول شهریه بده برو سر کلاس بشین در نتیجه خیلی گزینه ها خود به خود حذف خواهد شد و هر جایی شرایط خودش رو داره. اگر مرد این راه هستید بسم الله . منفی نگر نباشید و با تمام توان پیش برید اگرم لقمه حاضری میخواید که هیچ. در مورد پذیرش پزشکی یک مقدار بزرگنمایی وجود داره در این فروم.
    پذیرش پزشکی یه مقدار سخته به هر حال و پر هزینه اما بازم میگم کیس به کیس فرق داره از زمین تا آسمان هم نوع ورود هم شهریه هم سطح علمی.
    مثلا سطح علمی/هزینه و.... کانادا با بلاروس! از زمین تا کره مریخ تفاوت میکنه.
    به نظرم تمرکزتون رو بگذارید در درجه اول روی کنکور داخل اگر تمایل ندارید خارج زندگی کنید و فقط میخواید درس بخونید و برگردید در غیر این صورت اگر پول دارید در حد عالی آمریکا و کانادا و انگلستان/ اگر پول کمتر دارید اروپای غربی کشورهایی مثل مجارستان/لهستان/چک....
    اگرم باز تحصیل نسبتا رایگان میخواید آلمان و فرانسه و .... که باید مراحل امتحانیشونو و رزومشونو یا داشته باشید یا بسازید دیگه هرجاش بده ترمیم کنید بالا ببریدش.
    ایتالیا هم گزینه خوبیه امتحان ورودی داره البته.

ApplyAbroad Guru

کانادا و امریکا مستقیما از دیپلم برای دانشکده پزشکی نمی پذیرند و باید لااقل سه سال لیسانس را تمام کرده باشید. کشورهای دیگر رو نمیدونم. دقت بفرمایید اینجا تاپیک پزشکی در کاناداست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کانادا و امریکا مستقیما از دیپلم برای دانشکده پزشکی نمی پذیرند و باید لااقل سه سال لیسانس را تمام کرده باشید. کشورهای دیگر رو نمیدونم. دقت بفرمایید اینجا تاپیک پزشکی در کاناداست.
    کلا باید یک لیسانس داشته باشید. فرقی هم نداره کجا گرفته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط epistem نمایش پست ها
    کلا باید یک لیسانس داشته باشید. فرقی هم نداره کجا گرفته باشید.
    بی زحمت بگید کشور های خوبی که برای پذیرش نیاز ب لیسانس ندارند چی اند؟
    همانطور که ذکر کردم من اصلا نمی خوام داخل کنکور بدم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

حداکثر چقدر میتونید در سال هزینه کنید؟

Banned

کشورهای زایدی هستند! فقط آمریکا و کانادا لیسانس میخوان برای ورود به 4 سال دوم اونم نه اینکه بعد از لیسانس تازه 7 سال بخونید.
    بستگی به میزان هزینه داره از بلاروس و روسیه درب و داغون با هزینه پایین هست تا هند با هزینه شبیه آمریکا ولی ورودی راحتتر. تا کشورهای اروپایی تقریبا رایگان مثل فرانسه و آلمان و ... البته تقریبا رایگان یعنی ترمی یه 700 یورویی حدودا در بیشتری حالت پول میدید دیگه غیر از زندگی هزینه خاصی ندارن. شما خیلی کلی سوال میپرسید! اینطوری به جواب نمیرسید.
    اینا رو بنویسید بشه راهنمایی کرد
    معدل
    زبان چی بلدیدی یا دوست داری به چه زبونی بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط epistem نمایش پست ها
    کشورهای زایدی هستند! فقط آمریکا و کانادا لیسانس میخوان برای ورود به 4 سال دوم اونم نه اینکه بعد از لیسانس تازه 7 سال بخونید.
    بستگی به میزان هزینه داره از بلاروس و روسیه درب و داغون با هزینه پایین هست تا هند با هزینه شبیه آمریکا ولی ورودی راحتتر. تا کشورهای اروپایی تقریبا رایگان مثل فرانسه و آلمان و ... البته تقریبا رایگان یعنی ترمی یه 700 یورویی حدودا در بیشتری حالت پول میدید دیگه غیر از زندگی هزینه خاصی ندارن. شما خیلی کلی سوال میپرسید! اینطوری به جواب نمیرسید.
    اینا رو بنویسید بشه راهنمایی کرد
    معدل
    زبان چی بلدیدی یا دوست داری به چه زبونی بخونید
    _من 16 سال ام هست وهمه تلاش ام رو می کنم تا معدل سال سوم ام بالای 18 باشه
    راتش من زبان انگلیسی ام خیلی خوبه اما نمی دونم آیا همه ی کشور ها زبان انگلیسی ملاک شون یا نه!
    توان مالی هم...راستش من برادرم 2سال خارج کشور فول فاند بورس شد اما الان دو سال تموم شده و ما داریم خرج اون و خانمشون رو میدیم(اونا تو پکن اند)

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    حداکثر چقدر میتونید در سال هزینه کنید؟
    فکر نکنم بیشتر از 50میلیون تومان در سال بتونیم
    آخه من خواهر دوقلویم هم همین تصمیم من رو داره باید برا اون هم هزینه بشه
    ویرایش توسط maxi1 : September 2nd, 2017 در ساعت 08:59 PM

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

فکر نکنم بیشتر از 50میلیون تومان در سال بتونیم
    آخه من خواهر دوقلویم هم همین تصمیم من رو داره باید برا اون هم هزینه بشه
    خوب با توجه به توان مالیتون به فکر کشورهایی مثل امریکا یا کانادا نباشید. میتونید جاهایی مثل هند و روسیه و بلاروس تحصیل کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : بهترين كشور براي ادامه تحصیل

سلام دوستان
    نميدونم صحبتم ميتونه مفيد باشه يا نه ولي به گفتنش ميارزه (شايد بدرد دست كم ي نفر خورد) هرچقدر كه من تحقيق كردم و هرچي سايت بودو اصطلاحاَ جويدم:/،براي رفتن به دانشگاه هاي (معتبر) خارج و آينده خوب در مقاطع مختلف شرايط متفاوته. اگر معدلتون بالاست و حسابي مايه داريد؛ وقتو تلف نكنيد و از همون كارشناسي بزنيد واسه امريكا و كانادا و المان و استراليا و انگليس.(طبق مطالعاتم بهرينا فكر كنم همينان.شايدم+هلند)اما اگه فقط معدل بالا داريد ولي پولتون از پارو بالا نميره يا ميخوايد زندگيتونو خودتون بسازيد و رو پاي خودتون وايسيد؛مقطع كارشناسيتونو همين ايران خودمون بخونيد واقعا خيلي بهتره.چون دانشگاه هاي خارج كمتر ميان واسه دانشجوهاي كارشناسي پول خرج كنن و بورس و... بدن. بعد واسه كارشناسي ارشد اقدام كنيد و يادتون باشه بدون سرمايه بايد از صفر صففففر شروع كنيد حالا هرجاي دنيا كه ميخواد باشه.مطمعنا دير رفتن بهتر از هيچوقت نرفتنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)