صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: بعد از IELTS

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بعد از IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI3 نمایش پست ها
    بچه ها پیشنهادهای خوبی کردن , اما به نظر من Speaking توی 4 تا مهارت باید آخرین نگرانیت باشه , نه اینکه مهم نیستا , اتفاقا خیلی هم مهمه , اما در ماه های اول کسی از ما انتظار پرزت مقاله یا سخنرانی های اکادمیک نداره , همین که بتونیم منظور خودمون رو برسونیم عالیه , بعد چند ماه هم چون توی محیط انگلیسی زبان هستیم بطور طبیعی پیشرفت حاصل میشه , اکثر ماها هم که ایلتس 6,7 گرفتیم ,می تونیم منظورمون رو حالا با ساختار غلط یا درست در ابتدای کار برسونیم . من خودم یه مدتی کلاس های بحث آزاد می رفتم یعنی جنبه وقت تلف کردنش خیلی بیشتر از کاراییشه . از طریق همین سایت می تونی چند نفرو پیدا کنی که توی شهر خودت باشن و باهاشون هر جایی دوست داری قرار بزاری و تمرین کنی .
    من نگرانی اصلیم همون طور که قبلن هم گفتم Writing هست چون از همون هفته های اول بهش احتیاج داریم ,اونم نه در نوشتن محاوره ای و نامه و اینا بلکه نوشتن اکادمیک
    راستی کجای این سایت این امکان رو میده که کسی رو واسه مکالمه پیدا کنی؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    راستی کجای این سایت این امکان رو میده که کسی رو واسه مکالمه پیدا کنی؟
    اگه کسی پیدا بشه،
    تو این انجمن: اینجا یا اینجا یا این تاپیک
    از بین اینا، تو یه تاپیک که به کار شما و هدفتون نردیکه پیغام بذارید. شاید انجمن های دیگه هم تاپیک های مرتبط داشته باشن.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

این کتابو برای دوستانی که امتحان آیلتس دادن و خیالشون راحتهمعرفی می کنم چون کتاب خیلی خوبیه و از 100 تا تاپیک برای self-study تشکیل شده، هر چندتا تاپیک تو یه section قرار می گیرن. طبقه بندی چند تا از section های اول کتاب اینجوریه:
    1. people (سن، ازدواج، مرگ، دوستان، خانواده و ......)
    2. describing people (لباس، توصیف ظاهر و شخصیت و ....)
    3.feeling and emotions (شاد و ناراحت، عصبانی شدن، دوست داشتن و نداشتن و ...)
    4. the human body(مو و صورت، اجزای بدن و ....)
    5.health (در بیمارستان، نزد دکتر و ....)
    6. around the house (آشپزخانه، شغل ها و مشکلات اطراف منزل، اتاق خواب و حمام و ....)
    7.food and drink ( گوشت، ماهی و ...پخت و پز، بیرون از منزل غذا خوردن، صحبت درباره غذا و ....)
    8. .......الی 17
    کلمات و جملات و ... که تو هر تاپیک بکار برده کاربردی هستن و برای اونایی که می خوان به کشور دیگه ای سفر کنن کتاب مناسبیه.
    اسمش: ENGLISH VOCABULARY ORGANISER نوشته:Chris Gough
    ناشر:کتاب آراد با همکاری پیام کوثر

Junior Member

سلام دوستان... یه سوال داشتم ولی چون تازه عضو سایت شدم نتونستم تاپیک جدید باز کنم.منم اینجا پرسیدم. ... من تو یکی از دانشگاه های خارج از کشور سال پیش تونستم با شرط معدل دیپلم و پیش پذیرش بگیرم...حالا چون تو این دانشگاه تدریس به زبان انگلیسی هستش ؛ افرادی که مدرک تافل یا ایلتس دارند مستقیم میرن سر کلاس ولی افرادی از جمله مثل من که مدرکی نداریم باید یه سال دروه ی آمادگی بخونیم بعد توی آزمونی که دقیقا مطابق آزمون تافل کاغذی هستش شرکت کنیم...که باید حداقل از 100 نمره 60 رو بگیریم تا بتونیم ادامه بدیم...
    خلاصه .... من یه سال این دوره رو گذروندم ولی متاسفانه چون لیسینیگم ضعیف بود نمرم شد 57 که اعتراض دادم شاید به رایتینگم چند نمره اضافه بدن ولی بی فایده ...
    حالا یه سالم باید بخونم با این هزینه های بالا ...
    اینجا یکی هستش که مدرک جعلی آیلتس میده . در ضمن حداقل نمره آیلتس 6 میخواد ... (واسم میصرفه اینو بگیرم چون هزینه یه سال تحصیل بالاتر از این مدرکه درضمن یه سالم به خاطر 3 نمره هدر نمیره)
    تا اونجا که فهمیدم بعد از گذشت 28 روز نمیشه به صورت آنلاین از سایت آیلتس نتیجه رو دید ... یعنی اگه همچین کاری کنم بعد از 28 روز مدرک رو بدم مشکلی پیش نمیاد....
    کلا دانشگاه از کجا میتونه پیگیری کنه صحت این مدرک رو ؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید....
    والا اگه مجبور نبودم کنار درس ، کارم کنم راحت میتونستم تو خود ازمون دانشگاه بالای 60 رو بگیرم....

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadft نمایش پست ها
    سلام دوستان... یه سوال داشتم ولی چون تازه عضو سایت شدم نتونستم تاپیک جدید باز کنم.منم اینجا پرسیدم. ... من تو یکی از دانشگاه های خارج از کشور سال پیش تونستم با شرط معدل دیپلم و پیش پذیرش بگیرم...حالا چون تو این دانشگاه تدریس به زبان انگلیسی هستش ؛ افرادی که مدرک تافل یا ایلتس دارند مستقیم میرن سر کلاس ولی افرادی از جمله مثل من که مدرکی نداریم باید یه سال دروه ی آمادگی بخونیم بعد توی آزمونی که دقیقا مطابق آزمون تافل کاغذی هستش شرکت کنیم...که باید حداقل از 100 نمره 60 رو بگیریم تا بتونیم ادامه بدیم...
    خلاصه .... من یه سال این دوره رو گذروندم ولی متاسفانه چون لیسینیگم ضعیف بود نمرم شد 57 که اعتراض دادم شاید به رایتینگم چند نمره اضافه بدن ولی بی فایده ...
    حالا یه سالم باید بخونم با این هزینه های بالا ...
    اینجا یکی هستش که مدرک جعلی آیلتس میده . در ضمن حداقل نمره آیلتس 6 میخواد ... (واسم میصرفه اینو بگیرم چون هزینه یه سال تحصیل بالاتر از این مدرکه درضمن یه سالم به خاطر 3 نمره هدر نمیره)
    تا اونجا که فهمیدم بعد از گذشت 28 روز نمیشه به صورت آنلاین از سایت آیلتس نتیجه رو دید ... یعنی اگه همچین کاری کنم بعد از 28 روز مدرک رو بدم مشکلی پیش نمیاد....
    کلا دانشگاه از کجا میتونه پیگیری کنه صحت این مدرک رو ؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید....
    والا اگه مجبور نبودم کنار درس ، کارم کنم راحت میتونستم تو خود ازمون دانشگاه بالای 60 رو بگیرم....
    دوست من تا اونجایی که من اطلاع دارم تا 28 روز توی خود سایت هست، بعدش اگه استعلام کنند خیلی راحت میتونند متوجه بشوند که آیلتس تقلبی هست، نظرم اینه که شما یک مقدار درس بخون اگه با تاقل آشنایی بیشتری داری یک امتحان بده، شاید قبول شدی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    دوست من تا اونجایی که من اطلاع دارم تا 28 روز توی خود سایت هست، بعدش اگه استعلام کنند خیلی راحت میتونند متوجه بشوند که آیلتس تقلبی هست، نظرم اینه که شما یک مقدار درس بخون اگه با تاقل آشنایی بیشتری داری یک امتحان بده، شاید قبول شدی.
    مشکلم با خوندن نیست .... صحبت یک سال و هزینه هستش...
    میتونم بپرسم چطور استعلام میکنن؟ از کجا پیگیری میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

مشکلم با خوندن نیست .... صحبت یک سال و هزینه هستش...
    میتونم بپرسم چطور استعلام میکنن؟ از کجا پیگیری میشه؟
    تا اونجایی که من اطلاع دارم، خود دانشگاه ها این مورد رو انجام میدهند در سمت راست پایین کارنامه آیلتس شماره ای هست به نام test report number که اگه این شما رو برای آیلتس سنتر ارسال کنند نمرات شما رو براشون ارسال می کنند، حالا اگه این کار رو بکنند اول پول بی زبون شما از بین میره، دوم امکان داره تا مدت زیادی نتونید امتحان ایلتس بدید و توی دانشگاه هم براتون مشکلات زیادی ایجاد بشه.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم، خود دانشگاه ها این مورد رو انجام میدهند در سمت راست پایین کارنامه آیلتس شماره ای هست به نام test report number که اگه این شما رو برای آیلتس سنتر ارسال کنند نمرات شما رو براشون ارسال می کنند، حالا اگه این کار رو بکنند اول پول بی زبون شما از بین میره، دوم امکان داره تا مدت زیادی نتونید امتحان ایلتس بدید و توی دانشگاه هم براتون مشکلات زیادی ایجاد بشه.
    موفق باشید.
    درسته ... ممنون ... باید انگار یه سال دیگه هم مشغول شیم...
    در ضمن ایران آیلتس هر ماه دو بار اجرا میشه؟
    چون میخوام این یه سال رو مرخصی بگیرم برگردم ایران بخونم ...

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

درسته ... ممنون ... باید انگار یه سال دیگه هم مشغول شیم...
    در ضمن ایران آیلتس هر ماه دو بار اجرا میشه؟
    چون میخوام این یه سال رو مرخصی بگیرم برگردم ایران بخونم ...
    این کار هم به صرفه تر هست و هم معقولانه تر، گرفتن نمره ی 6 کار خیلی سختی نیست، + کلاس های زبان و ایلتس ایران خیلی کیفیت بالاتر و هزینه ی کمتری دارند.
    بستیگی داره اما معمولا در هر ماه 2 یا 3 امتحان برگزار میشه، اما معمولا همون 2 تا.
    شاید 6 ماه بتونید نمره مورد نظرتون رو بگیرید و اون زمان دستتون بازتره که شاید انتخاب های خیلی بهتری داشته باشید.

Junior Member

دوستان من overall ام 7 شده،
    ولی writing را 6 شدم،
    (Listening: 7.5 - Reading: 7 - Writing: 6 - Speaking:7)

کسی دانشگاهی میشناسه که این نمره از Min Requirement اش کمتر باشه؟
    (برای کارشناسی ارشد و دکترا، مخصوصا دانشگاه های امریکا)
    ممنون

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین