صفحه 121 از 130 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1293

موضوع: All About Returning Students

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : All About Returning Students

شما می تونید بار بعد از هر سفارتی که می خواهید اقدام کنید و هیچ لزومی نداره از سفارت قبلی باشه. ممکن هم هست که طول بکشه و یا ریجکت بشه... ریجکت معمولا احتمالش کمه اگه شرایطتون ( و قوانین) تغییری نکرده باشه. ولی کلیرنس ممکنه طول بکشه و خیلی هم بعید نیست که مجبور بشید به خاطر کلیرنس چند ماه منتظر بمونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای J1 و سینگل انتری دارم. این ویزا رو از کنسولگری امریکا در ملبورن گرفتم و پرمننت رزیدنت استرالیا هم هستم. برای سپتامبر اینده باید برم سویس برای عروسی خواهرم. سوالم این هست که با توجه به اینکه ویزای اولم رو از ملبورن گرفتم ایا میتونم ویزای دوم رو از سویس بگیرم؟ ایا ممکنه ویزام ریجکت بشه و یا چندین ماه طول بکشه؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره به من اطلاع بده.

Junior Member

سلام دوستان، من دانشجوی مستر مهندسی صنایع هستم در دانشگاه اوهایو ویزای من مولتی بود اما ترم پیش یک ماه بعد از ورودم به امریکا برام ایمیل اومد که ویزام سینگل شده و باز برای گرفتن ویزا باید اقدام کنم. اولا میخواستم بدونم چون دفعه پیش از انکارا گرفتم باز باید برم اونجا؟ چون تاریخ انقصای ویزام مال 2 سال دیگه است و مثل مولتیه وقتی میخوام ds رو پر کنم. یه سوال دیگه هم داشتم اینکه با توجه به اینکه من وقتی بخوام برم مصاحبه یک هفته کمتر از یک سال از مصاحبه قبلیم بوده لازمه که باز sevise fee پرداخت کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط maahmaah نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دانشجوی مستر مهندسی صنایع هستم در دانشگاه اوهایو ویزای من مولتی بود اما ترم پیش یک ماه بعد از ورودم به امریکا برام ایمیل اومد که ویزام سینگل شده و باز برای گرفتن ویزا باید اقدام کنم. اولا میخواستم بدونم چون دفعه پیش از انکارا گرفتم باز باید برم اونجا؟ چون تاریخ انقصای ویزام مال 2 سال دیگه است و مثل مولتیه وقتی میخوام ds رو پر کنم. یه سوال دیگه هم داشتم اینکه با توجه به اینکه من وقتی بخوام برم مصاحبه یک هفته کمتر از یک سال از مصاحبه قبلیم بوده لازمه که باز sevise fee پرداخت کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید.
    تا وقتی‌ از آمریکا خارج نشید و وضعیت تمام وقت دانشجویی خودتون رو حفظ کنید، اعتبار ویزای توی پاسپورت و سینگل و مالتیپل بودنش اهمیتی نداره. ویزای توی پاسپورت فقط موقع ورود به آمریکا مهمه. اگه واقعا نیاز به مسافرت به ایران دارید، مجبورید که دوباره ویزا بگیرید برای ورود مجدد به آمریکا. پول سویس رو لازم نیست بدید اگه وقفه تحصیلی‌ بیش از ۵ ماه نداشته باشید. فقط پول مصاحبه (مربوط به فرم DS160) رو باید دوباره بدید. هر جایی‌ که بهتون زود وقت بدن می‌تونید برید برای مصاحبه. فرقی‌ نمیکنه. شاید آنکارا برید بهتر باشه چون یک سال پیش اونجا بودید. ولی‌ باز هم تضمینی نیست که پرونده شما اونجا سریعتر رسیدگی بشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    تا وقتی‌ از آمریکا خارج نشید و وضعیت تمام وقت دانشجویی خودتون رو حفظ کنید، اعتبار ویزای توی پاسپورت و سینگل و مالتیپل بودنش اهمیتی نداره. ویزای توی پاسپورت فقط موقع ورود به آمریکا مهمه. اگه واقعا نیاز به مسافرت به ایران دارید، مجبورید که دوباره ویزا بگیرید برای ورود مجدد به آمریکا. پول سویس رو لازم نیست بدید اگه وقفه تحصیلی‌ بیش از ۵ ماه نداشته باشید. فقط پول مصاحبه (مربوط به فرم DS160) رو باید دوباره بدید. هر جایی‌ که بهتون زود وقت بدن می‌تونید برید برای مصاحبه. فرقی‌ نمیکنه. شاید آنکارا برید بهتر باشه چون یک سال پیش اونجا بودید. ولی‌ باز هم تضمینی نیست که پرونده شما اونجا سریعتر رسیدگی بشه.
    با سلام مجدد یک سوال دیگه اینکه من شنیده بودم اگر sevis fee رو بیشتر از یک سال از پرداختش گذشته باشه باید مجددا پرداخت کنیم پس این موضوع صحت نداره درسته؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط maahmaah نمایش پست ها
    با سلام مجدد یک سوال دیگه اینکه من شنیده بودم اگر sevis fee رو بیشتر از یک سال از پرداختش گذشته باشه باید مجددا پرداخت کنیم پس این موضوع صحت نداره درسته؟
    اون اعتبار یک ساله مربوط به قبل از صدور ویزا هست. بعد از صدور ویزا و شروع به تحصیل اگه وقفه تحصیلی بیش از ۵ ماه نداشته باشید، نیازی به پرداخت مجدد سویس نیست. توضیح بیشتر در مورد سویس رو می تونید در تاپیک مرتبط بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    فکر نکنم بعد از چند ترم فایل سویس رو reinstate کنن. با این وجود از اینترنشنال آفیس دانشگاه بپرسید. در هر حال شما به یک I20 جدید با سویس فعال نیاز دارید. بعد باید ویزای جدید بگیرید تا برگردید آمریکا.
    ممنونم، فقط سوالی داشتم از حضور شما، ممنون می شوم اگر پاسخ بدین، از آنجایی که همزمان من تازه از یک دانشگاه دولتی در مقطع ارشد فارغ التحصیل(تهران) شدم، مشکل سربازی و خروج از کشور نخواهم داشت؟ مرسی

Junior Member

سلام . من یک سوال دارم در مورئ وقت سفارت و مصاحبه برای کسانی که ویزا دارند. من ویزای مولتی دارم و در امریکا هستم ویزام چند ماه دیکه باطل میشه. من قبل اتمام ویزا میرم ایران و بعد اتمامش بر میگردم. ایا می تونم قبل اتمام ویزا بر سفارت و ببینم در خواست ویزا کنم. تا اکه ریجکت شدم بتونم یجوری خودم رو قبل ااتمام ویزا برسونم امریکا. ایا در حالی که ویزا دارم درخواست ویزای جدید باعث باطل شدن ویزام نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajirkhan نمایش پست ها
    سلام . من یک سوال دارم در مورئ وقت سفارت و مصاحبه برای کسانی که ویزا دارند. من ویزای مولتی دارم و در امریکا هستم ویزام چند ماه دیکه باطل میشه. من قبل اتمام ویزا میرم ایران و بعد اتمامش بر میگردم. ایا می تونم قبل اتمام ویزا بر سفارت و ببینم در خواست ویزا کنم. تا اکه ریجکت شدم بتونم یجوری خودم رو قبل ااتمام ویزا برسونم امریکا. ایا در حالی که ویزا دارم درخواست ویزای جدید باعث باطل شدن ویزام نمیشه.

فکز میکنم تا وقتی ویزا دارید نمیتونید در خواست ویزا بدید.

Junior Member

آيا در اطرافيانتون زوجي را ميشناسيد كه يكيشون گربن کارت داشته باشه (و يا سيتيزن باشه) و ديگري براي ويزاي دانشجويي (ترجیحا ریترنینگ) اقدام كرده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. من یک عدد اف دو ریترنینگ هستم از دبی بیش از هشت ماهه تو کلیرنسم . دوسال پیش هم رفتم دبی و یکماهه ویزام اومد. هر دوبار هم تنها بدون اف یک مصاحبه شدم. آیا اطرافتون کسی با وضعیت مشابه من میشناسین تو سال های اخیر و یا امسال؟
    یکم ناامید دارم میشم