صفحه 116 از 130 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1293

موضوع: All About Returning Students

پیش فرض پاسخ : All About Returning Students

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh_galaxy نمایش پست ها
    سلام ,
    اگر برای ترم نرسیم و ثبت نام نشه کرد , چه اتفاقی میفته ؟
    اگر تا حالا با دفتر مدبوط در دانشگاهتون تماس نگرفتید حتما اینکار را بکنید و این سوال را بپرسید. من خودم سال ۲۰۱۱ دانشجوی ریترنینگ بودم و ویزام اکتبر آماده شد. ولی قبلش ثبت نام کرده بودم (برای تز). در فرودگاه هم از من سوال کرد که چطوری ثبت نام کردی ولی آمریکا نبودی که براش توضیح دادم. قوانین زیادی هست. مثلا اگر ۶ ماه خارج از آمریکا باشید به یک I-20 جدید احتیاج دارید. پرسیدن از دفتر مربوطه در دانشگاهتون بهترین راه هست. بهر حال شما باید همیشه دانشجوی تمام وقت باشید و گرنه I-20 باطل میشه.

Junior Member

سلام،

من خودم درگیر keep کردن sevis record هستم الان و امیدوارم بشه یک کاری کرد. خواستم از تجربه چند روزم بگم شاید به درده کسی بخوره.

اول اینکه این لینک رو یه نگاهی بندازید: https://studyinthestates.dhs.gov/201...onal-emergency

بعدش اگه مجبور به درخواست leave of absence شدین، تاریخ غیبتتود رو از همون روز که نامه رو پر میکنید بزنید و تاریخ برگشت رو تا قبل از 5 ماه. که حداقل بشه یک کاری کرد که sevis record حفظ شه! امیدوارم مشکله هممون حل شه.

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

سلام دوستان. من هم شرایط ویزای مجددم رو خدمتتون عرض می‌کنم امیدوارم به درد دوستان با شرایط مشابه بخوره. من دکترا معماری/شهرسازی میخونم و فول فاند هستم. سال ۲۰۱۲ از آنکارا ویزای مالتیپل گرفتم و کلیرنسم حدود ۶۰ روز طول کشید. سال ۲۰۱۵ تقاضای ویزای مجدد از ونکوور دادم. این بار کلیرنسم حدود ۳۰ روز طول کشید و ویزای سینگل گرفتم. به خاطره تحقیقم امسال (۲۰۱۶) مجبور بودم از امریکا خارج بشم. دوباره جولای رفتم ونکوور و تقاضای ویزا کردم. کلیرنسم دقیقا یک ماه طول کشید و اگرچه افیسر بهم گفت ویزات سینگل می‌شه و ایمیلی هم که از سفارت گرفتم ویزام رو سینگل عنوان کرده بود، ویزای مالتیپل گرفتم. من سربازی (امریه) بودم و حدود ۲-۳ سال سابقه کار داشتم. امیدوارم همگی‌ موفق باشید.
    "For every two minutes of glamour, there are eight hours of hard work"

سپاس از راهنماییتون .من هنوز درس دارم و استادم گفت اکر تا 5 سپتامبر برنگردم نمی تونه شهریه ام رو پرداخت کنه. و باید ترم بهار بیام. این قضیه قانون هست یا نظر شخصی استاد استاد؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

سپاس از راهنماییتون .من هنوز درس دارم و استادم گفت اکر تا 5 سپتامبر برنگردم نمی تونه شهریه ام رو پرداخت کنه. و باید ترم بهار بیام. این قضیه قانون هست یا نظر شخصی استاد استاد؟
    فاند شما تابع نظر استاد هست و قانونا استاد شما با توجه به کاری که براش انجام میدید می تونه تعیین کنه که فاند داشته باشید یا نه. وقتی در مهلت مقرر نرسید، برنامه های استاد به هم می خوره. خود من که بر می گشتم آمریکا، استادم گفت اگه نتونی تا یک هفته بعد از شروع کلاسها برسی باید دیفر کنی.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

من الان دیدم که 26 جون آپدیت شدم , این به معنای گرفتن ویزا هست ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

من الان دیدم که 26 جون آپدیت شدم , این به معنای گرفتن ویزا هست ؟
    این آپدیتها معنی خاصی نداره. برای کلیر شدن یا باید شماره پرونده تون توی وبسایت سفارت بیاد یا اینکه سفارت به شما ایمیل بزنه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان
    من خواستم اپدیت کنم شرایطمو
    من برای کارآموزی اومدم آلمان - رشته برق ولی پروژم به بایولوژی و سنسور رابط داره و ۷۰ روزه کلیر شدم و بهم ویزا سینگل دادن
    امیدوارم به همه به زودی ویزا مالتیپل بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط scarlett8 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خواستم اپدیت کنم شرایطمو
    من برای کارآموزی اومدم آلمان - رشته برق ولی پروژم به بایولوژی و سنسور رابط داره و ۷۰ روزه کلیر شدم و بهم ویزا سینگل دادن
    امیدوارم به همه به زودی ویزا مالتیپل بدن

میتونم بپرسم کدوم کنسولگری وایا قبل کلیر شدن تو سایت اپدیت شده بودید؟

من تو پستای قبلی توضیح کامل راجع به reinstate کردن سویس رو پیدا نکردم برای همین سوالمو می پرسم:

این کار به نظر می رسه برای کسایی که به دلیل یه خطا یا اشتباهی وضعیت قانونیشونو از دست می دن، مثلا میرن غیرقانونی کار می کنن، سایت دانشگاه ما گفته برای این که واجد شرایط ری اینستیت کردن باشی باید دلیل لغو شدن سویست از کنترل خودت خارج باشه مثلا یادت رفته باشه موقع شروع درستون نیومده باشین اعلام کنین که اومدین. به نظرتون منتظر کلیرنس موندم دلیل موجهیه براشون؟