صفحه 117 از 130 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1293

موضوع: All About Returning Students

پیش فرض پاسخ : All About Returning Students

سوال دیگم اینه که کار من اقتصاد برق قدرت و بازار برقه، به نظرتون این حساسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    این آپدیتها معنی خاصی نداره. برای کلیر شدن یا باید شماره پرونده تون توی وبسایت سفارت بیاد یا اینکه سفارت به شما ایمیل بزنه.
    آقا مهراد شما که با تجربه اید، این که امسال میگن وضعیت ویزا خیلی خرابه درسته، یا جوه و همیشه کسایی بودن که ویزاشون دیر بیاد؟ واقعاً وضعیت عوض شده؟ ممنون میشم یه براوردی از وضع امسال بنویسید.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    آقا مهراد شما که با تجربه اید، این که امسال میگن وضعیت ویزا خیلی خرابه درسته، یا جوه و همیشه کسایی بودن که ویزاشون دیر بیاد؟ واقعاً وضعیت عوض شده؟ ممنون میشم یه براوردی از وضع امسال بنویسید.
    من در مورد وضعیت فعلی ویزاها اطلاع دقیق ندارم. ولی به طور کلی به کسانی که در مورد جو ویزا جو میدن خیلی توجه نکنید. بعضیها عادت دارن در مورد همه چی جوسازی و منفی بافی کنن. اگه قرار بود به این حرفها گوش کنم که اصلا نمی تونستم برگردم آمریکا یا اصلا نباید دنبال ویزا می رفتم. جدی نگیرید این حرفها رو و توکل کنید به خدا.

در ضمن در مورد reinstate شدن فایل سویس در پستهای قبلی لینک هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام

آقا مهراد یه سوال در مورد اپلای مجدد واسه F-1 داشتم. امسال من بعد از سه سال اومدم که یه سری به خانواده بزنم ولی تو ادمین پ گرفتار شدیم، ۲۵می رفتم اتاوا واسه تجدید ویزا که افیسر هم گفت ۲ تا ۳ هفته طول میکشه که ویزات بیاد اما الام بیش از ۱۱۰ روز شده! حالا میخواستم بدونم که این امکان وجود داره که از یه سفارت نزدیک ایران مثل دبی یا ارمنستان وقت بگیرم؟ اتاوا ج تلفن که نمیده و ایمیل هم جدیدن ج نمیده دیگه، از ارمنستان و دبی هم که سوال میکنم میگن که اگه وقت بگیری و پولشو بدی مصاحبه میشی هر چند که ongoing case داشته باشی در اتاوا (البته اپراتور هاش اینو میگن که من نمیتونم به حرفشون اعتماد کنم). امروز اما دبی ج ایمیلم رو داد و گفت که نمیتونی اپلای کنی واسه سفارت جدید اگه که کیس ادمین پ داری جای دیگه (پایین ایمیل نوشته NIV unit که به نظر میاد افیسر باشه). حالا میخوام بدونم که به همچین کیسی بر خوردی شما؟ میشه جای دیگه یه کیس جدید ساخت وقتی هنوز تو ادمین پ هستی؟ کلا پیشنهاد دیگه ای جز صبر کردن دارید شما؟

ممنون

من در مورد وضعیت فعلی ویزاها اطلاع دقیق ندارم. ولی به طور کلی به کسانی که در مورد جو ویزا جو میدن خیلی توجه نکنید. بعضیها عادت دارن در مورد همه چی جوسازی و منفی بافی کنن. اگه قرار بود به این حرفها گوش کنم که اصلا نمی تونستم برگردم آمریکا یا اصلا نباید دنبال ویزا می رفتم. جدی نگیرید این حرفها رو و توکل کنید به خدا.

در ضمن در مورد reinstate شدن فایل سویس در پستهای قبلی لینک هست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshz نمایش پست ها
    سلام

آقا مهراد یه سوال در مورد اپلای مجدد واسه F-1 داشتم. امسال من بعد از سه سال اومدم که یه سری به خانواده بزنم ولی تو ادمین پ گرفتار شدیم، ۲۵می رفتم اتاوا واسه تجدید ویزا که افیسر هم گفت ۲ تا ۳ هفته طول میکشه که ویزات بیاد اما الام بیش از ۱۱۰ روز شده! حالا میخواستم بدونم که این امکان وجود داره که از یه سفارت نزدیک ایران مثل دبی یا ارمنستان وقت بگیرم؟ اتاوا ج تلفن که نمیده و ایمیل هم جدیدن ج نمیده دیگه، از ارمنستان و دبی هم که سوال میکنم میگن که اگه وقت بگیری و پولشو بدی مصاحبه میشی هر چند که ongoing case داشته باشی در اتاوا (البته اپراتور هاش اینو میگن که من نمیتونم به حرفشون اعتماد کنم). امروز اما دبی ج ایمیلم رو داد و گفت که نمیتونی اپلای کنی واسه سفارت جدید اگه که کیس ادمین پ داری جای دیگه (پایین ایمیل نوشته NIV unit که به نظر میاد افیسر باشه). حالا میخوام بدونم که به همچین کیسی بر خوردی شما؟ میشه جای دیگه یه کیس جدید ساخت وقتی هنوز تو ادمین پ هستی؟ کلا پیشنهاد دیگه ای جز صبر کردن دارید شما؟

ممنون
    موارد اینجوری دیدم که حتی حاضر نشدن مصاحبه کنن به دلیل اینکه جای دیگه پرونده باز بوده.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

موارد اینجوری دیدم که حتی حاضر نشدن مصاحبه کنن به دلیل اینکه جای دیگه پرونده باز بوده.
    امکان.اینکه.یک.پرونه.باز.در. یک.سفارت.رو.کنسل.کنیم.و.بعد. زجای.دیگه.اقدام.کنیم.هم.وجو د.نداره،درسته؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinnikpoor نمایش پست ها
    امکان.اینکه.یک.پرونه.باز.در. یک.سفارت.رو.کنسل.کنیم.و.بعد. زجای.دیگه.اقدام.کنیم.هم.وجو د.نداره،درسته؟
    اگه پرونده رو ببنديد مي تونيد جاي ديگه تقاضاي ويزا كنيد. ولي به نظر من صبر كنيد تا نتيجه كليرنس بياد. هيچ تضميني نيست كه جاي ديگه تقاضا بديد، كليرنس سريعتر باشه. ممكنه طولاني تر بشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان،

من اینجا خیلی می شنوم که افراد می رن کانادا و دوباره برای ویزا اقدام می کنن. ولی می خوام بدونم کانادا همیشه راحت ویزا رو می ده به افراد برای مصاحبه؟ برادر من یک موقع برای ویزای کانادا برای کنفرانس اپلای کرد و یکی از دلایل ریجکتش این بود که اعتبار ویزای امریکاش تموم شده. و خب قاعدتا اکثر دانشجوهای returning موقعی که می خوان برن کانادا ویزاشون باطل شده. می خوام ببینم چنین ایرادی از بقیه هم گرفتن یا فقط مورد خاص اون بوده؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من اینجا خیلی می شنوم که افراد می رن کانادا و دوباره برای ویزا اقدام می کنن. ولی می خوام بدونم کانادا همیشه راحت ویزا رو می ده به افراد برای مصاحبه؟ برادر من یک موقع برای ویزای کانادا برای کنفرانس اپلای کرد و یکی از دلایل ریجکتش این بود که اعتبار ویزای امریکاش تموم شده. و خب قاعدتا اکثر دانشجوهای returning موقعی که می خوان برن کانادا ویزاشون باطل شده. می خوام ببینم چنین ایرادی از بقیه هم گرفتن یا فقط مورد خاص اون بوده؟
    شاید مورد قدیمی‌ بوده یا شاید برادرتون فراموش کرده مدرک بفرسته که حضور فعلیش در آمریکا قانونیه. مثلا مدرکی‌ از دانشگاه که دانشجوی تمام وقت هست. الان کانادایی‌ها کاملا با شرایط دانشجویانی که بعد از انقضای ویزای آمریکا برای تمدید ویزای آمریکا می‌رن کانادا آشنا هستن. حتی یادمه توی وبسایت اداره مهاجرت کانادا جز دسته بندی‌های تقاضای ویزای کانادا یک بخش بود برای کسانی‌ که میخوان برای سفارت آمریکا برن کانادا. مهم حضور قانونی در آمریکا هست نه اعتبار ویزایی که با اون وارد آمریکا شدید. تا جایی‌ که میدونم اکثر کسانی‌ که برای سفارت آمریکا میخوان ‌برن کانادا به راحتی ویزای کانادا میگیرن. حالا گاهی‌ وقت‌ها ممکنه گرفتن ویزای کانادا طولانی‌ بشه، ولی‌ رجکت کردن کمه، مگه اینکه مدارکی که برای کنسولگری کانادا میفرستید ناقص باشه یا افسر پرونده به شرایط حضور قانونی شما در آمریکا شک کنه.

من پارسال همین کارو خواستم بکنم کانادا ریجکتم کرد، گفت مدرک نذاشتی که میتونی برگردی آمریکا یا به کشورت تای داری. البته هنوز از سفارت آمریکا وقت نگرفته بودم و لای مدارکم نذاشته بودم. حالا اگه یه جای دیگه بخوام برم سفارت آمریکا، این ریجکتی کانادا برام بد که نمیشه؟