صفحه 118 از 130 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1293

موضوع: All About Returning Students

Junior Member

پیش فرض پاسخ : All About Returning Students

با سلام دوستان

من ويزاي F1 دارم و الان مشغول تحصيل هستم امسال هم سال دومم هست رشته برق مدارهاي ار اف و مايكروويو. يكي از دانشگاهاي جنوب امريكا، فول فاند. ويزاي سينگل.
    با توجه به اينكه حال پدرم خوب نيست و دلم هم خيلي براي خونه تنگ شده، ميخوام تابستون سال اينده براي سه تا چهار هفته برگردم ايران براي ملاقات.
    از امريكا اول يك ضرب ميخوام برم يه كشور ثالث مثل تركيه و درخواست ويزا بدم، هروقت اكسپت شد برم ايران.شما كدوم سفارت رو براي اينكار توصيه ميكنيد؟ انكارا؟ ايروان؟ دوبي؟ باكو چطور؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Waveguid نمایش پست ها

با سلام دوستان

من ويزاي F1 دارم و الان مشغول تحصيل هستم امسال هم سال دومم هست رشته برق مدارهاي ار اف و مايكروويو. يكي از دانشگاهاي جنوب امريكا، فول فاند. ويزاي سينگل.
    با توجه به اينكه حال پدرم خوب نيست و دلم هم خيلي براي خونه تنگ شده، ميخوام تابستون سال اينده براي سه تا چهار هفته برگردم ايران براي ملاقات.
    از امريكا اول يك ضرب ميخوام برم يه كشور ثالث مثل تركيه و درخواست ويزا بدم، هروقت اكسپت شد برم ايران.شما كدوم سفارت رو براي اينكار توصيه ميكنيد؟ انكارا؟ ايروان؟ دوبي؟ باكو چطور؟
    سلام. نمیتونید حتما حساب کنید سه ,چهار هفته ای ویزا را میگیرید و برمیگردید . تازه اونم تابستون. از این نظر به استاد یا کسی قول ندید. دقیقا مثل بار اول, حساب کتابی نداره مدت زمان انتظار واسه گرفتن ویزا. همینطور سفارت هم با سفارت خیلی فرق نداره. بیشتر آفیسر مهمتره تا سفارت به نظرم. شاید فرقشون تو اینه که از کدوم سفارت میتونید تو وقت مناسبتون , وقت مصاحبه بگیرید و با "کدوم آفیسر" مصاحبه خواهید داشت.در نهایت با مدارک کامل از یکی از همون ایروان, دبی یا آنکارا وقت بگیرید و ایشالا خوب پیش بره. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. نمیتونید حتما حساب کنید سه ,چهار هفته ای ویزا را میگیرید و برمیگردید . تازه اونم تابستون. از این نظر به استاد یا کسی قول ندید. دقیقا مثل بار اول, حساب کتابی نداره مدت زمان انتظار واسه گرفتن ویزا. همینطور سفارت هم با سفارت خیلی فرق نداره. بیشتر آفیسر مهمتره تا سفارت به نظرم. شاید فرقشون تو اینه که از کدوم سفارت میتونید تو وقت مناسبتون , وقت مصاحبه بگیرید و با "کدوم آفیسر" مصاحبه خواهید داشت.در نهایت با مدارک کامل از یکی از همون ایروان, دبی یا آنکارا وقت بگیرید و ایشالا خوب پیش بره. موفق باشید
    الانا به نظرتون بهتره تا تابستون؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    الانا به نظرتون بهتره تا تابستون؟
    این موقع ها بالبطع. چون سر سفارت معمولا خلوت تره.

Junior Member

سلام دوستان.
    من نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم، عذر می‌خوام اینجا سوالام رو پرسیدم.
    من ویزای توریستی b1/b2 اپلای کردم و ۳ ماه منتظرم. آیا الان می‌تونم برای ویزای f-1 برم سفارت؟ یا باید صبر کنم تکلیف درخواست قبلیم معلوم بشه؟

ممنون از پاسختون
    هادی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi6600 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم، عذر می‌خوام اینجا سوالام رو پرسیدم.
    من ویزای توریستی b1/b2 اپلای کردم و ۳ ماه منتظرم. آیا الان می‌تونم برای ویزای f-1 برم سفارت؟ یا باید صبر کنم تکلیف درخواست قبلیم معلوم بشه؟

ممنون از پاسختون
    هادی
    خیر. باید صبر کنید تکلیف اون ویزا معلوم شه .

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    من پارسال همین کارو خواستم بکنم کانادا ریجکتم کرد، گفت مدرک نذاشتی که میتونی برگردی آمریکا یا به کشورت تای داری. البته هنوز از سفارت آمریکا وقت نگرفته بودم و لای مدارکم نذاشته بودم. حالا اگه یه جای دیگه بخوام برم سفارت آمریکا، این ریجکتی کانادا برام بد که نمیشه؟
    مشکل همینه که مدارک مربوطه به وقت سفارت آمریکا رو بهشون نداده بودید. احتمال پرونده خودتون رو مثل یک پرونده توریستی معمولی‌ فرستادید و اونها هم مثل یک پرونده توریستی معمولی‌ برخورد کردن. من خیلی‌ به ندرت دیدم کسی‌ که برای سفارت آمریکا وقت داشته رجکت کنن مگه در موارد نادر که در پست قبلی‌ توضیح دادم. این ریجکتی کانادا اهمیتی نداره مگه جایی‌ از شما بپرسن آیا در تقاضای ویزای کشور دیگه‌ای رجکت شدید که توضیح میدید قضیه چی‌ بوده.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام دوستان

من بار اول از سفارت دبی درجا مالتیپل گرفتم. به نظر شما این سری برم همون سفارت دبی یا برم ارمنستان؟ خودم دوست دارم برم ارمنستان چون ویزا لازم نداره از طرفی هم دوستام میگن چون دبی یه بار بهت درجا مالتیپل داده بری دبی راحت تر ویزا میدن. نظر شما چیه؟

اگه برم دبی و از هواپیمایی امارات بلیط بگیرم خودشون ویزا میدن؟ یا من اشتباه برداشت کردم؟ کلا برای ویزای دبی از امریکا چطور اقدام کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان يكي از دوستان من براي تمديد ويزا رفتن دبي پريروز و ايشون رو با اينكه درسشون ١ سال ديگه مونده در جا بخاطر شركت كردن تو لاتاري ريجكت كردن ايشون واسه هفته ديگه واسه تركيه وقت گرفتن ، كسي اينجا تجربه اينچنيني داره اخيرا؟ ايشون انيميشن (از شاخه هاي هنر)ميخونن و باره اول در جا ويزا مالتي گرفتن. ممنون ميشم اگر تجربه يكسان دارين درميون بزارين.

Junior Member

سلام به همه دوستان:

خانم و دختر 7 ساله من روز 13 دسامبر آنکارا مصاحبه کردن و با همون آقای بد اخلاق در جا ویزا گرفتن. 14 دسامبر ISSUEشد و 15 دسامبر رفت پست البته فکر کنم 16 دسامبر بشه پاسپورتشونو پیکاپ کرد.
    ما بیشتر از یک سال بود که آمریکا بودیم. من موندم ولی خانم و دخترم دلو زدن به دریا برگشتن. هر سال هم لاتری شرکت کرده بودیم. آفیسر هیچ مدرکی جز آی 20 و پاسپورت ازشون نخواست.

اگه سوالی داشتین خوشحال می شم جواب بدم. اگه دیر جواب دادم ببخشید چون شب و روزمون برعکسه.