صفحه 120 از 130 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1293

موضوع: All About Returning Students

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : All About Returning Students

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinnikpoor نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. من چند تا سوال دارم که ممنون میشم اگه جواب بدید. من با دانشگاه تماس گرفتم . اونا به من I-20 جدید با سویس نامبر جدید صادر کردن که حالا باید سویس فی رو پرداخت کنم. ولی فکر نمیکنم آی 20 به موقع به دستم برسه. اگه کسی اونو برام اسکن کنه آیا اکی هست که با آی 20 اسکن شده برم سفارت برای پیک آپ و ویزا رو بهم میدن؟ دوم اینکه چون من ترم پیش رو از دست دادم توئیشن اواردی که دانشگاه بهم داده بود قطع شد و چون الان وقت نداشتم برای کارهای اداریش توی آی 20 جدید خانواده به عنوان کسی که هزینه ها رو تامین میکنه مشخص شده. حالا برای پیک آپ ویزا باید بانک استیتمنت داشته باشم؟
    ممنون
    سؤال اولتون بستگی به سفارت داره. دوبی اصل I20 رو لازم نداره ولی بقیه سفارتها متفاوتن. باید از خود سفارت بپرسید. در مورد سؤال دوم احتمالا از شما گواهی بانکی میخوان. همونی که برای دانشگاه دادید تا I20 جدید صادر کنن برای سفارت هم بفرستید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    سؤال اولتون بستگی به سفارت داره. دوبی اصل I20 رو لازم نداره ولی بقیه سفارتها متفاوتن. باید از خود سفارت بپرسید. در مورد سؤال دوم احتمالا از شما گواهی بانکی میخوان. همونی که برای دانشگاه دادید تا I20 جدید صادر کنن برای سفارت هم بفرستید.
    ممنون،مشکل اینجاست که دانشگاه اصلا از من بانک استیتمنت نخواست! گفتن چون فعلا از دانشگاه چیزی دریافت نکردی برات میزنیم فامیلی! واقعا نمیدونم چیکار کنم آخه گرفتن بانک استیتمنت هم که به این راجتی نیست!

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی سال سوم مدیریت هستم و دفعه اول ویزای مالتیپل گرفتم از آنکارا. برای ژانویه اومدم ایران و ۷ دسامبر وقت مصاحبه داشتم در دوبی. تا الان کلیرینسم طول کشیده. سوالم اینه که کیس نامبری که مصاحبه کننده مینویسه روی کاغذ میده چند تا عدد داره؟ برای من یازده عدد داره و وقتی در سایت واشنگتن میزنم مینویسه این کیس نامبر اشتباهه! امکانش هست که آفیسر اشتباه نوشته باشه؟ از چه راه دیگه ای میتونم وضعیت ویزا رو چک کنم؟
    دوستانی که امسال ریترنینگ بودن خواهش میکنم بگید چقدر طول کشید کار ویزاتون؟ من این ترم کلاس درس میدم و رسیدنم خیلی حیاتی هست.
    ممنونم

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrama نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی سال سوم مدیریت هستم و دفعه اول ویزای مالتیپل گرفتم از آنکارا. برای ژانویه اومدم ایران و ۷ دسامبر وقت مصاحبه داشتم در دوبی. تا الان کلیرینسم طول کشیده. سوالم اینه که کیس نامبری که مصاحبه کننده مینویسه روی کاغذ میده چند تا عدد داره؟ برای من یازده عدد داره و وقتی در سایت واشنگتن میزنم مینویسه این کیس نامبر اشتباهه! امکانش هست که آفیسر اشتباه نوشته باشه؟ از چه راه دیگه ای میتونم وضعیت ویزا رو چک کنم؟
    دوستانی که امسال ریترنینگ بودن خواهش میکنم بگید چقدر طول کشید کار ویزاتون؟ من این ترم کلاس درس میدم و رسیدنم خیلی حیاتی هست.
    ممنونم
    چیزی که افسر روی کاغذ نوشته باید در سایت خود دوبی چک کنید. در سایت واشنگتن شماره پرونده خودتون رو وارد می کنید. همونکه موقع پر کردن فرم DS160 گرفتید. البته آپدیتهای سایت واشنگتن معنی خاصی نمیده. باید وضعیتتون رو از خود سفارت چک کنید. ‌‌
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام دوستان
    من ویزای J1 و سینگل انتری دارم. این ویزا رو از کنسولگری امریکا در ملبورن گرفتم و پرمننت رزیدنت استرالیا هم هستم. برای سپتامبر اینده باید برم سویس برای عروسی خواهرم. سوالم این هست که با توجه به اینکه ویزای اولم رو از ملبورن گرفتم ایا میتونم ویزای دوم رو از سویس بگیرم؟ ایا ممکنه ویزام ریجکت بشه و یا چندین ماه طول بکشه؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره به من اطلاع بده.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون. موضوع اینه که در سایت واشنگتن هم میشه شماره ی دی اس ۱۶۰ رو وارد کرد و هم کیس نامبر رو. من وقتی کیس نامبر رو وارد کردم برای امتحان کردن که کار میکنه یا نه نوشت که این کیس نامبر اشتباهه. برای همین میترسم که وقتی در سایت دوبی هم چک میکنم شماره ی اشتباه رو بزنم. در سایت واشنگتن یک نمونه نوشته برای کیس نامبر که تعداد اعدادش از ۱۱ عدد بیشتر هست. برای همین من شک کردم که شماره ی من اشتباهه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    چیزی که افسر روی کاغذ نوشته باید در سایت خود دوبی چک کنید. در سایت واشنگتن شماره پرونده خودتون رو وارد می کنید. همونکه موقع پر کردن فرم DS160 گرفتید. البته آپدیتهای سایت واشنگتن معنی خاصی نمیده. باید وضعیتتون رو از خود سفارت چک کنید. ‌‌

ApplyAbroad Hero

خیلی ممنونم از پاسختون. موضوع اینه که در سایت واشنگتن هم میشه شماره ی دی اس ۱۶۰ رو وارد کرد و هم کیس نامبر رو. من وقتی کیس نامبر رو وارد کردم برای امتحان کردن که کار میکنه یا نه نوشت که این کیس نامبر اشتباهه. برای همین میترسم که وقتی در سایت دوبی هم چک میکنم شماره ی اشتباه رو بزنم. در سایت واشنگتن یک نمونه نوشته برای کیس نامبر که تعداد اعدادش از ۱۱ عدد بیشتر هست. برای همین من شک کردم که شماره ی من اشتباهه!
    شماره DS160 همون کیس نامبره.

Junior Member

کیس نامبر شماره ای هست که آفیسر روی برگه مینویسه و با شماره ی دی اس ۱۶۰ متفاوته.
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    شماره DS160 همون کیس نامبره.

Junior Member

دوستان آدرس ایمیل سفارت دوبی اینه؟ esee_contactus+ae+info+en@visaops.net

ApplyAbroad Hero

کیس نامبر شماره ای هست که آفیسر روی برگه مینویسه و با شماره ی دی اس ۱۶۰ متفاوته.
    بستگی به سفارت مربوطه داره اون. من تو دو سفارتی که مصاحبه داشته ام, اینجوری نبوده. موفق باشید