صفحه 13 از 130 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1293

موضوع: All About Returning Students

Junior Member

پیش فرض گرفتن return student visa از کانادا

Hi,

I am now a graduate student in US for about 4 months. Actually, I'm goin to visit my brother in CA in this summer and then come back here for my next semester in Fall. I appreciate a lot if someone has heard about getting the return student visa from the US embassy in CA, specially the clearance period, because the only concern is about this period getting long more than 3months.

Thanks
    Peyman

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : دانشجو های ایرانی در امریکا - برگشت به ایران

سلام.

تا به حال برای کسی که به عنوان returning student می ره مصاحبه پیش اومده که ازش transcript دانشگاه فعلی ش رو بخوان؟

ممنون.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : گرفتن return student visa از کانادا

من قبلا از کانادا دو بار ویزای دانشجویی گرفته‌ام. تا یکی دو سال پیش قانون این بود که شما با ویزای ویزیتور نمی‌تونستید از کانادا درخواست ویزای آمریکا کنید. برای این کارشما یا باید اقامت دائم کانادا رو می‌داشتی یا دانشجو بودی یا روی ویزای کار، اما الان که سایت کنسولگری آمریکا در ونکوور رو نگاه می‌کردم، دیدم که ظاهرا قانون عوض شده و شما اگر ویزیتور هم باشی می‌تونی اقدام کنی:
    http://www.consular.canada.usembassy.gov/nvars.asp

در مورد کلیرنس، برای من هر دو بار حدود ۳ هفته طول کشید، اما کلیرنس حساب و کتاب مشخصی نداره و ممکنه سریع‌تر یا دیرتر بشه. به هر حال، به نظر نمی‌رسه که کلیرنس از کانادا طولانی‌تر از حد معمول باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    من قبلا از کانادا دو بار ویزای دانشجویی گرفته‌ام. تا یکی دو سال پیش قانون این بود که شما با ویزای ویزیتور نمی‌تونستید از کانادا درخواست ویزای آمریکا کنید. برای این کارشما یا باید اقامت دائم کانادا رو می‌داشتی یا دانشجو بودی یا روی ویزای کار، اما الان که سایت کنسولگری آمریکا در ونکوور رو نگاه می‌کردم، دیدم که ظاهرا قانون عوض شده و شما اگر ویزیتور هم باشی می‌تونی اقدام کنی:
    http://www.consular.canada.usembassy.gov/nvars.asp

در مورد کلیرنس، برای من هر دو بار حدود ۳ هفته طول کشید، اما کلیرنس حساب و کتاب مشخصی نداره و ممکنه سریع‌تر یا دیرتر بشه. به هر حال، به نظر نمی‌رسه که کلیرنس از کانادا طولانی‌تر از حد معمول باشه.
    It seems great :-)
    So u got ur return student visa to US from CA both times, right? Could u plz let me know how long you had been in US at both times that you went to CA?(i mean how many semesters after your forst arrival to US)...and also which embassies u applied to?... Thanks dude

Peyman

Junior Member

Babak,

Moreover, do you know how long does it take to apply and get CA visitor visa from here???...I appreciate it

Peyman

Junior Member

سلام. کسی می تونه بگه که برا دانشجوهای ايرانی چه مدارکی لازمه به صفارت نشون بدن؟ آيا باز هم بايد هزينه Sevis بدن؟ کارنامه دانشگاهی که داريم درس ميخونيم لازمه؟

ApplyAbroad Champion

اولین باری که من ویزا گرفتم، اولین ویزای دانشجویی آمریکام بود و برای اولین بار می‌خواستم وارد آمریکا بشم. دفعه دوم دو سال بعد از شروع تحصیلم در آمریکا بود. من هیچ وقت ویزای ویزیتور کانادا رو نگرفتم. وقتی به کانادا رفتم اقامت دائم کانادا رو داشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

Hi guys:

Maybe this entry seems not to be related to the topic but I highly appreciate it if any one of you could send me their experiences as I have explained at http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post242521

This movement is being done to make the US visa an easier affair for Iranian students as I have described it at http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post221519

Thank you for your help and time!
    ویرایش توسط she : June 6th, 2010 در ساعت 05:15 PM دلیل: typing error
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

سلام دوستان شمارو به خدا اگه کسی می تونه سریع جواب بده من ویزای f2 دارم بعد مدتی که آمریکا موندم می تونم برگردم ایران یا نه؟ اگه برگردم باید دوباره واسه ویزای آمریکا اقدام کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط kaban نمایش پست ها
    سلام دوستان شمارو به خدا اگه کسی می تونه سریع جواب بده من ویزای f2 دارم بعد مدتی که آمریکا موندم می تونم برگردم ایران یا نه؟ اگه برگردم باید دوباره واسه ویزای آمریکا اقدام کنم؟
    Unfortunately, all Iranians, regardless of their activity and type of visa, if don't have green card or US passport, have to apply for a new US visa if they leave the States and want to come back later. So, you have to do it again whenever you go to Iran and come back later!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.