صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 161

موضوع: تاخیر DHL در clearance

پیش فرض پاسخ : تاخیر DHL در clearance

سلام

من زنگ زدم دفتر dhl تو تهران چک کرد گفت از اونور اسم فرستنده رم اسم خودت نوشته.....این منشی لعنتی چون من ایرانیم از همون اولش چوب لا چرخم میذاشت....بسته الان تو کلیرنس چکه....بنظرتونبسته من برگشت میخوره؟ البته مثل اینکه فقط فامیلیمو نوشته....مثلا طرف فکر میکنه این بسته رو دادشم از اون دانشگاه داره میفرسته......نه؟؟؟/

هنوز که اتفاقی نیفتاده که! نگران نباش
    حتی اگه خدای نکرده برگشت بخوره میتونی بگی برات بفرسن به ادرس هتلت اگه وقت مصاحبت نزدیکه. اگه با fedex هم بفرسن که خیلی خوب میشه چن سریعتر از dhl هست.

زهره جان!

اینجا 2 تا مشکل هست....یکی اینکه این سفارت قبرس سختگیر شده و بدون I-20 اصلا قبول نمیکنه...اونم تازه اصلش....از طرف دیگه این کار ریسک داره....اومدیمو رفتم قبرس بهر دلیلی دیر رسید...مثلا ازونجا که من به بدشانسی معروفم هواپیما تو اشتباهی میره مثلث برمودا و I-20 من گم میشه....حالا بیا ویرای اقیانوس اطلس رو بگیرو برو I-20 رو پیدا کن...تازه مشکل اینجاست که من پا دوچرخم ضعیفه.....پس همونطور که دیدی اینکار یه ذره ریسک داره ........خلاصه داره کارم با این شرایط به جنون میکشه....من فکر میکنم پام به قبرس برسه اونقدر موفقیت بزرگی خواهد بود که دیگه انگیره ای برام نمیمونه برم آمریکا....

ای بابا چقدر بدبینی( تو که دست منو از پشت بستی )
    ببین برای ویزای قبرس میتونی توریستی اقدام کنی که دیگه نیازی به I20 نیست. I-20 تو هم اگه بفرسن به ادرس هتلت فکر نکنم مشکلی براش پیش بیاد. یکی از دوستای من همین کار رو کرد. انقد هم منفی فکر نکن

سلام بچه ها

چیزیو که انتظارشو نداشتم اتفاق افتاد.....واسه منم بعد 3 روز این پیغامارو نوشت:
    May 12, 2008 23:05 DHL Wilmington Airpark, OH - USA Please contact DHL

May 12, 2008 23:05 DHL Wilmington Airpark, OH - USA Transferred through DHL Wilmington Airpark - USA

یعنی واسه منم برگشت خورد؟؟؟ > عجب بدبختی داریماااااا > حالا اگه بخواد دوباره بفرسته همون روند رو طی کنه و کلیر شه؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوره من برم این وقتمو که با 1000 بدبختی گرفتم کنسل کنم........

بگو بفرسن به ادرسه هتلت خب ( اگه توریستی اقدام کردی)تازه سریعتر هم میرسه.
    وقتت کی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    سلام بچه ها

چیزیو که انتظارشو نداشتم اتفاق افتاد.....واسه منم بعد 3 روز این پیغامارو نوشت:
    May 12, 2008 23:05 DHL Wilmington Airpark, OH - USA Please contact DHL

May 12, 2008 23:05 DHL Wilmington Airpark, OH - USA Transferred through DHL Wilmington Airpark - USA

یعنی واسه منم برگشت خورد؟؟؟ > عجب بدبختی داریماااااا > حالا اگه بخواد دوباره بفرسته همون روند رو طی کنه و کلیر شه؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوره من برم این وقتمو که با 1000 بدبختی گرفتم کنسل کنم........
    واسه من همسن اتفاق افتاد وقتی با DHL تو تهران تماس گرفتن گفتن که به خاطر security برگشت خورده به فرستنده. من هم الان مثل تو بد بخت شدم رفت. ولی خیلی جالبه! یکی دوستام از همون فرستنده (منظوره همون uni و همون deprtment است) تونست 5 روزه بسته را از امریکا بگیره. ولی مال من برگشت خورد. کاملا شانسی است. برای اینکه مطمئن بشی به Fateme.Moghimi@dhl.com بزن. شماره تلفن DHL تو تهران هم 88719171 الی 74 است
    We are the CHAMPIONS my friends, and we'll keep on fighting till the end

بچه ها مال منم نوشته please contact DHL :'( حالا چی کار کنم؟؟ :'( تا 2 جون می رسه یه بار بره دانشگاه دوباره دانشگاه تنبل من بفرسته و باز clearance و .... :'(
    و یه سوال دیگه.. اگه برگرده دانشگاه باید برای ارسال دوباره با DHL دوباره هزینه پرداخت بشه؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

اره بابا میرسه. فقط الان به دانشگاهت ایمیل بزن و بهشون بگو.
    نه لازم نیست که باز هزینه پرداخت شه.

می دونم پرسیدن این سوال در اینجا هیچ کمکی بهم نمی کنه ولی من واقعا نگرانم :'(
    I20 من تازه دو روزه که تو clearanc هست و من 1 جون پرواز ترکیه دارم... یعنی 1 هفته ای می رسه؟؟؟؟!!
    بچه هایی که بسته شون به دلیل کامل نبودن آدرس فرستنده به دانشگاه برگشت خورده دفعه دوم چقدر تو کلیرنس مونده؟؟؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)