صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 161

موضوع: تاخیر DHL در clearance

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : تاخیر DHL در clearance

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s
    و آیا باید فرد بفرسته یا اگر فرستنده دانشگاه باشه باز هم مشکل ایجاد می شه.
    من آدرس دوستم تو آمریکا رو داده بودم. وقتی اون مدارک پذیرش رو برام DHL کرد باز رفت و توی اوهایو 5-6 روز گیر کرد. کلاً اون بسته 2 هفته هست که تو راهه و هنوز هم نرسیده. پس فرقی نمی کنه که فرستده کیه، مهم اینه که گیرنده کجاس!
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

متاسفانه دانشگاه قبول نکرد بفرسته ترکیه و می‌گه دوباره می‌فرستیم ایران( ما دیگه واقعا نمی‌دونیم چی کار کنیم.
    تازه می‌گه اوریجینال‌هاش رو همون دفعه‌ی اول که با پست امریکا پست کردیم فرستادیم و این‌ها کپی‌ هستن...

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s
    متاسفانه دانشگاه قبول نکرد بفرسته ترکیه و می‌گه دوباره می‌فرستیم ایران( ما دیگه واقعا نمی‌دونیم چی کار کنیم.
    تازه می‌گه اوریجینال‌هاش رو همون دفعه‌ی اول که با پست امریکا پست کردیم فرستادیم و این‌ها کپی‌ هستن...
    من فک کنم یه جایی تو فروم خوندم که انکارا اسکن شده I20 رو قبول میکنه! مطمئن نیستم چک کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra61
    من اصل I20 به موقع به دستم نرسیده بود کپی رو بردم. تو سفارت چند بار در مورد اصلش پرسیدند و من توضیح دادم. نهایتا ایرادی نگرفتند. البته من از آنکارا ریجکت شدم که فکر نمی کنم به این خاطر بوده باشه.

دانشگاه ظاهرا مشکلش اینه که گیرنده باید خود ما باشیم. حالا اگه بخوایم بگیم پاکت رو بفرستن به هتل ددمان تو آنکارا باید چه جوری آدرس بدیم که هم از نظر پستی درست باشه و هم گیرنده ما باشیم. کسی تا حالا به آدرس هتل آی 20 فرستاده؟

farzam2007
    Guest

بله کاملا درسته !! باید گیرنده به اسم خودت باشه ! اگه وقت نداری باید یه مقدار ریسک کنی ، بگی به آدرست در انکارا و به اسم خودت بفرستند ، مثلا اگه باFedEx میفرستند باید 3 روز بعدش دقیقا صبح اونجا باشی که وقتی مسئول پست مییاد بده دست خودت ! دوست من هم دقیقا همینکار رو کرد ، فرستاد به آدرس هتلش و خودش رو 3 روز بعد رسوند هتل و تحویل گرفت چون FedEx به کس دیگری تحویل نمیده !

نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    بله کاملا درسته !! باید گیرنده به اسم خودت باشه ! اگه وقت نداری باید یه مقدار ریسک کنی ، بگی به آدرست در انکارا و به اسم خودت بفرستند ، مثلا اگه باFedEx میفرستند باید 3 روز بعدش دقیقا صبح اونجا باشی که وقتی مسئول پست مییاد بده دست خودت ! دوست من هم دقیقا همینکار رو کرد ، فرستاد به آدرس هتلش و خودش رو 3 روز بعد رسوند هتل و تحویل گرفت چون FedEx به کس دیگری تحویل نمیده !
    کی گفته فدکس به کس دیگه ای تحویل نمیده!! من به ادرس هتل توی قبرس فرستادم و به مسئول پذیرش تحویلش داده بودن.

ممنون از راهنمایی‌تون.

کسی می‌دونه برای آدرس هتل ددمان دقیقاً چی باید بنویسم که دوباره برگشت نخوره؟

farzam2007
    Guest

شما مطمئنی که به کس دیگه ای تحویل میده ؟ نمیدونم ولی به غیر از دوستم به کسی ندادند !!!

نه من می‌خوام به خودم در هتل تحویل بده. ما 26 خرداد ترکیه هستیم اما مصاحبه‌مون 29 ه. به همین خاطر می‌خوام یه جوری تنظیم کنن که 27 ام به دست خودم تو هتل برسه. اما نمی‌دونم لازمه با هتل هماهنگی کنم یا نه و آدرس رو باید چی بنویسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)