صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 145 , از مجموع 145

موضوع: سوالات درباره نامه پذیرش (Offer Letter)

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره نامه پذیرش (Offer Letter)

دیگه حالا حالا جواب نمیاد چون عید فطر مالزی 1 هفته تعطیله.اخه هزینه اون کالجی که Upmباهاش قرار داد داره گرونه مثلا 4 ماهش می شه 12-14 میلیون .نه من خانوادم همراهم نیست به خاطر همین یکم سخت می شه .Utm اره حتما زبان می خواد.

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدونم سوالم تکراریه یا نه ولی هرچی گشتم مشابه پیدا نکردم و خیلی برام حیاتیه این سوال خواهشا جواب بدین:
    من از بورس اِراسموس پذیرش گرفتم و نهایتا مکاتبات را که انجام دادم از دانشگاه مقصد توی ایتالیا به صورت ایمیل یه نامه پذیرش به زبان ایتالیایی برام فرستادن که فقط یک صفحه پی دی اف هست و مسئول دانشگاه نوشته که همین همه ی اطلاعات لازم برای ویزا را داره.
    ولی مشکل من وزارت علومه چون مشمولم! میخوام ببینم این صفحه را پرینت کنم براشون ببرم کارم راه میفته یا حتما اصلش نیاز هست؟؟
    دوم اینکه اونجا تحصیلمون به زبان انگلیسی هست و منم برای مدرک زبان میخواستم مدرک ام اس آر تی ارائه بدم به وزارت علوم. حالا با این نامه که به زبون ایتالیاییه ازم قبول میکنن اون مدرک زبان رو؟؟؟

Junior Member

سلام
    خیلی گشتم در مورد این وضوع پیدا نکردم که کسی چیزی بگه
    من تا آخر مهر مهلت دارم که برم سربازی و از یه جایی بورس گرفتم که برم برای دکتری ولی از ژانویه. بعد اون بورسیه رو استاد تضمین کرده الان تو مراحل کارهای اداری هستم و دعوت نامه از دانشگاه احتمالا تا اواسط آبان طول بکشه و من می خوام مشکل سربازی رو حل کنم. با استاد صحبت کردم که از طرف اونجا برام یه نامه پذیرش بدن که میزان فاند اینه و ... که استاد گفت من میتونم از طرف آزمایشگاه و دپارتمان یه نامه بدم بهت که تو پذیرش گرفتی ولی این همونی نیست که بتونی باهاش بری سفارت. برای منم فعلا سفارت مهم نیست و سربازی مهمه. آیا با این نامه میتونم برم دنبال کارای سربازی؟ توی نامه پذیرش چیا باید باشه که بتونم باهاش برم معافیت بگیرم؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ممنون میشم کسی جوابمو بده..
    من یه نامه پذیرش گرفتم از دانشگاه برریتیش کلمبیا ولی تو اون اصلا از فاند حرفی نزده.. کجای نامه در مورد فاند میگن؟ کسی نمونه نامه پذیرش داره که توش فاند ذکر بشه؟

سلام دوستان. من یک سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    من داخل فرجه یکساله سربازی هستم و پاسپورت ندارم. اگر نامه پذیرشمو از یکی از دانشگاه های المان بگیرم، دقیقا برای پاسپورت چکار باید بکنم؟ چطور میتونم پاسپورتمو با داشتن نامه پذیرش بگیرم. با تشکر

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415