صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: رفتن به سفارت قبرس بدون بلیت و تور

Junior Member

پیش فرض رفتن به سفارت قبرس بدون بلیت و تور

سلام

کسی میدونه بدونه تور و بلیت میشه برای ویزا قبرس اقدام کرد یا نه. من میخوام اول ببینم ویزا میدن بد برم پولم بریزم تو شیکم اژانس مسافرتی. اگر برای تاریخی که میخوام ویزای قبرسم اماده نشده باشه 120 تومن از پول پریده.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : رفتن به سفارت قبرس بدون بلیت و تور

شما براي اون تاريخي که ميخواين من مطمئنم که ميتونين ويزاي قبرس رو بگيرين.
    روز 11 مي 1 آقا اومده بود و وقتش 20 مي بود. اولش قبول نکردن، ولي اصرار که کرد و با مسئولين اونجا که صحبت کرد، کارشو را انداختن.

annita
    Guest

سلام
    شما در هر آزانسی که بخواهید زمانی باید پول را بپردازید که ویزا و بلیط حاضر باشد نه قبل از آن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط annita
    سلام
    شما در هر آزانسی که بخواهید زمانی باید پول را بپردازید که ویزا و بلیط حاضر باشد نه قبل از آن
    والا همه اژانسها ای کی من دیدم. میگن اول پول رو بده بعد میریم دونبال ویزات. از این گزشته من چون عجله دارم خودم باید برم دونبال ویزا >

اگر برايه ويزايه توريستي بخواين اقدام كنين كه سفارت رزرو هتل ازتون نميخواد فقط بليط رفت و برگشت و كپي اونو ميخوان كه ميتونين برايه يه تاريخي بليط بگيرين كه فكر ميكنم كمترينش 450.000 تومانه كه بعد كه ويزا گرفتين عقب بندازين اما اگر نتونين وقت بگيرين و بخواين كلا قبرسو بي خيال شين 10% از بليط كم ميشه و اين جوري اصلا با تور نميشه ميتونين مثلا 2 روزه برين و برگردين نه 7 روزه مثله تورا

البته من خودم اين كارو نكردم فعلا پرسيدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranian

والا همه اژانسها ای کی من دیدم. میگن اول پول رو بده بعد میریم دونبال ویزات. از این گزشته من چون عجله دارم خودم باید برم دونبال ویزا >
    اين اصلا كاره سختي نيست فكر كردي اين آژانسا اتم ميشكافن؟! اگه مداركتون كامله حالا چه برايه ويزايه توريستي و چه ويزايه وقت ملاقات سفارت امريكا بايد ساعت 9.30 روزايه يكشنبه تا 5شنبه برين سفارت قبرس ثبت نام كنين سفارت ساعت 10 باز ميكنه و به ترتيب اسمتونو ميخونه و مداركو تحويل ميگيره و حداكثر تا 10 روز بعد جواب ميده

annita
    Guest

سلام

برای من که این حرف خیلی عجیبه شما کی وقت دارید.

چي عجيبه؟

بلخره ما نفهمیدیم...سفارت بدون بلیط و رزرو هتل قبول میکنه یا نه؟ تازه من آی-20 ندارم ولی نامه پذیرش دارم........اگه قبول میکنه فردا پاشم برم.....

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    بلخره ما نفهمیدیم...سفارت بدون بلیط و رزرو هتل قبول میکنه یا نه؟ تازه من آی-20 ندارم ولی نامه پذیرش دارم........اگه قبول میکنه فردا پاشم برم.....
    شما اگه پستتونو 1 بار بزارين، بازم افرادي که بخونن و بدونن جوابتونو ميدن. لطفا پيغامتونو تکرار نکنين.

شما اگه بخواين ويزاي قبرس رو بگيرين که واسه مصاحبه سفارت امريکا باشه (يعني بهشون بگين که مصاحبه دارم و بايد برم)، بايد بليط و هتل و i-20 رو نشون بدين.
    ولي اگه بطريق توريستي برين (فکر کنم اگه کسي رو اونجا ندارين که واسه ديدنش برين، بايد با آژانسها و با تور اونها حتما انجام بدين) ديگه i-20 و ... رو نميخواد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)