صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 593

موضوع: bank statement

پیش فرض پاسخ : bank statement

1- بنده حساب بانک ملت دارم آیا این که به ازای هر روز در سوئد هستم پولی به عنوان تضمین گارانتی و برگشتم هست را در همین حساب باید داشته باشم یا اون بحث جدایی داره ؟ کلا تو این حساب که می گند حداقل 6 ماه باید ازش گذشته باشه اگه پولی باشه بابت اعتبار محصوب میشه اگه آره حداقل چه اندازه به نظرتون توش پول بزارم ؟

بله در همین حساب بگذارید و گردش سه ماهه یا شش ماه حساب رو براشون ببرید، من خودم از دو حساب بردم خانمی که آفیسربود گفت نمیشه ولی من بهشگفتم بگذاره تو مدارکم و خب ویزا هم گرفتم

2- از هر بانکی می تونه باشه این حساب یا فقط بانک خاصی من در این حسابی که می خوام ارایه بدهم بانک ملت هست و این 6 ماهه ی اخیر هم بیش تر از 1 تومن ازش کم و زیاد نشده این فاکتور بدی محسوب نمیشه ؟

ببینین مهم اینه اون مقدارپول رو داشته باشید، من خودم گردش حساب آنچنانی نداشتم و هفته آخر حدود دو مییلیون پول ریختم به حسابم . بانکش هم مهم نیست حتی من یکی از حسابهام تو یه موسسه مالی بود. ولی خب بانک ملت مطمئن و شناخته شده است پس نگران نباشید

3- جایی که در فرم گفته چطور خودتون را گارانتی می کنید می تونم هم خودم و هم میزبانم که در سوئد برایم دعوتنامه را فرستاده هم زمان تیک بزنم ( خود شخص در دعوتنامه ساپورتر را هم خودش و هم بنده را تیکشا زده ) در فرم شنگن مورد 33 ؟

بله من هر دو رو تیک زدم و از طرف عموم نامه ای داشتم که نشون میداد ایشون در سوئد چقدر جقوق می گیره و خب نامه بانک خودم هم بود.

4- در فرم family details migrationsverket آیا حتما باید در مورد خانواده شرح بدهم یا فقط در صورتی که خواهر و برادر و پدر و مادر می خواهند همراهم باشند باید موارد را پر کنم ؟

باید همه رو بنویسید ، من تنها رفتم (با همسرم) ولی مادر، پدر و برادر و خواهر رو نوشتم کامل

5-بنده نمی دونم چه موقعی کارم درست میشه برای رفتن تاریخ دقیق ورود و خروجم به سوئد را باید چطوری پر کنم ؟ (14 روزه می خواستم برم )

ببینید ویزای شنگن معمولا دو یا سه هفته ای میاد و عموما آدم ها یک دو ماه زودتر اقدام می کنن پس همون تاریخی که می خواید برید و حداقل یک ماه بعد از مصاحبتون هست رو بزنید.

6- بند آخرین مدرک پیش دانشگاهی می باشد آیا فقط همان را باید دارالترجمه ببرم و ترجمه کنم یا مدرک دیپلم را هم باید ترجمه کنم ؟ دوستان مورد 20 را هم لطفا بگید چی پر کنم در فرم شنگن بنده آخرین مدرکم پیش دانشگاهی بوده و الان جایی استخدام نیستم دانشجو هم نیستم این مورد 20 فرم شنگن را چی بزنم

والا تا جایی که من می دونم برای شنگن مدارمترجمه نمی خواد اصلا، من فقط کارت دانشجوییم رو بردم و کپی رو گذاشتم تو مدارک که بدونن برمیگردم. فکرنکنم مدرک تحصیلی از شما بخواد مگر اینکه جدید قانونش عوض شده باشه

سلا دوستان مبلغ 70000 کرون هر سال برای تمدید اقامت باید به سفارت ارایه بشه؟

Junior Member

سلام دوستان پول مورد نیاز برای دانشجوی مستر واسه گواهی بانکی باید واسه هزینه یکسال باشه یا دو سال؟؟آیا ممکنه گردش سه ماهه بخوان یا فقط موجودی کافیه؟؟؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    بعد از نامه پذیرش توش ذکر میشه که چه مقدار باید bank statement داشته باشید. اگه فاند یا پارشیال فاند داشته باشید این مقدار میتونه صفر و یا مبلغ کمتری بشه.
    کجای نامه ی پذیرش ذکر شده که چه مقدار باید bank statement داشته باشیم؟
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Junior Member

بچه ها برای همراه باید یه حساب جداگانه باز کرد و جدا bank statment گرفت؟

Junior Member

يه سوال راجب بانك استيتمنت دارم ممنون ميشم دوستاني كه با همراه اقدام كردن جواب بدن.
    من از چالمرز پذيرش ارشد مكانيك گرفتم همسر و دختر دوساله م رو هم ميخوام با خودم ببرم.
    به نظرتون بانك استيتمنت به اسم همسرم جدا بگيرم و بگم كه ايشون خودش و دخترمو از لحاظ مالي ساپورت ميكنه يا اينكه كلا به اسم خودم باشه و تو آپليكيشن خودم و آپليكيشن همسر و دخترم تاكيد كنم كه قراره اونا رو با خودم بيارم و از نظر مالي ساپورت كنم.

سلام دوستان. آیا ممکنه بجای گردش سه ماهه حساب، معادل دلاری یا یوروی اون رو ثابت کنیم؟ یا حداقل حساب ارزی باز کنیم که ارزش پولمون 0 نشه تو این سه ماه. ممنون

Junior Member

دوستان برای ویزای توریسیتی . گردش حساب سه ماهه نیازه یا گواهی تمکن مالی سه ماهه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

سلام, برای تمدید اقامت میشه گواهی حساب از بانک های ایرانی رو برد یا باید بانک سوئدی باشه؟

Junior Member

سلام دوستان ، حساب بانکی برای بچه های خیلی کوچک به چه شکلی باید باشه؟
    باید به نام پدر و مادر باشه یا بانک باید چیز خاصی بنویسه؟
    چند روز قبل از آپلود کردن مدارک تا چند روز بعدش پول باید توی حساب باشه ( با این وضعیت تغییر قیمت ها میترسم که مدت زمان زیادی ریال نگه دارم ) راهکار خاصی برای این موضوع دارن دوستان؟
    ممنونم