صفحه 5 از 60 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 593

موضوع: bank statement

yasharhormozan
    Guest

پیش فرض پاسخ : bank statement در سوئد

راستی یادم رفت در مورد اون دوست اصفهانیمون و امثالهم بگم که :

به بانکشون بگن که یه تماسی با شعبه مرکزی یا امور بین الملل بگیره تا توجیه بشن که چی به چیه!

Junior Member

آخرش لطفا یک کلام بگید برای سال 2008 و دوره تحصیل دو ساله ما چند میلیون باید تو حسابمون داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57

آقا پس دم سفارت یکشنبه میبینیمت...
    آقا پس می ری یه لطفی می کنی یه اطلاعات درستی در مورد این bank statment بگیری من که دیگه دارم قاطی می کنم. مبلغش به درک آدم جور می کنه ولی حساب به نام کی باشه؟
    من خودم چند وقت پیش زنگ زدم سفارت سوئد گفت یا حساب خودت یا پدر مادر. تو سایت وزارت امور خارجشونم همینو نوشته فقط یه فرم اضافه هم گذاشته که اگه حساب به نام خودت نیست صاحب حساب فرمرو پر می کنه.

یه بزرگ واری کن در این مورد که به نام کی باشه بپرس. ما که فعلا وزارت علوم علافمون کرده دیگه علاف این نشیم.
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie
    نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57

آقا پس دم سفارت یکشنبه میبینیمت...
    آقا پس می ری یه لطفی می کنی یه اطلاعات درستی در مورد این bank statment بگیری من که دیگه دارم قاطی می کنم. مبلغش به درک آدم جور می کنه ولی حساب به نام کی باشه؟
    من خودم چند وقت پیش زنگ زدم سفارت سوئد گفت یا حساب خودت یا پدر مادر. تو سایت وزارت امور خارجشونم همینو نوشته فقط یه فرم اضافه هم گذاشته که اگه حساب به نام خودت نیست صاحب حساب فرمرو پر می کنه.

یه بزرگ واری کن در این مورد که به نام کی باشه بپرس. ما که فعلا وزارت علوم علافمون کرده دیگه علاف این نشیم.
    بازم ممنون
    دوستان عزیز لطفا توجه کنید ....اظهارنامه بانکی باید فقط و فقط به نام خودتون باشه.به نام هیچ کس دیگه قبول نیست.این رو جدی میگم چون مطمئنم...بیخود خودتون رو علاف نکنید...
    You were born an original. Don't die as a copy

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharhormozan
    با سلام

من به عنوان یه کسی که پارسال یه چند وقتی از در سفارت سوئد آویزون بوده این نکات رو خدمتتون عرض می کنم.

1- به هیچ وجه ریسک نکنید و حتما نامه بانکی رو برای حساب خودتون بگیرید. ساپورت کس دیگه رو قبول ندارن که ندارن که ندارن.

2- باز هم برای اینکه ریسک نکرده باشین میگم نامه رو حتما به زبان انگلیسی از بانک بگیرین.

من پارسال از پارسیان نامه گرفتم امسال از بانک ملی. روال جفتشون اینجوریه: میرین شعبه خودتون، میگید نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی مخوام، بعد یه نامه می نویسن به امور بین الملل خودشون و می دن دست شما، شما آدرس رو که پرسیدین میرین امور بین الملل یه خورده پول میدین (پارسیان یادم نیس ولی ملی امسال 2000 تومانه) و نامه رو می دن دستتون. والسلام. البته حسابتون تا فردا صبحش بستس. ولی فردا صبحش هر چی خواستین از حسابتون برداشت کنید ;D.

دوست من.دستت دردنکنه.من همین امروز از بانک ملی اظهارنامه رو گرفتم.مبلغ 4000 تومان هم برای دو نسخه پرداختم.یک ساعت هم طول نکشید.عالی بود...مرسی از راهنماییت

سلام دوستان اگه bank statment رو از یه موسسه مالی اعتباری مثلا مالی اعتباری بنیاد بگیریم میشه یا حتما باید لفظ بانک داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouzar
    آخرش لطفا یک کلام بگید برای سال 2008 و دوره تحصیل دو ساله ما چند میلیون باید تو حسابمون داشته باشیم؟
    برای اطلاع ابوذر جان و همه دوستانی که پذیرش از سوئد گرفته اند :

برای دو سال و برای اظهارنامه بانکی مبلغ 27200000 تومان لازمه تا خیالت جمع بشه.
    تو سایت نوشته 146000 کرون یعنی 7300*20 ولی من از خود سفارت که سوال کردم گفتند ریسک نکنید و مبلغ 7300*24 کرون واریزکنید که اگر تبدیل به ریال کنی(هر کرون را حدود 155 تومان حساب کن) میشه دقیقا 27156000 تومان.
    مبلغ فوق رو میتونی به هر حساب پس اندازی در هر بانکی واریز کنی و از روش تقاضای اعلام موجودی کنی.بانک هم بهت یک برگه میده که پرینت حسابت ضمیمشه.برگه رو میبری امور بین الملل یا امور اعتبارات بین الملل همون بانک و ظرف یکساعت ترجمشو در دونسخه میگیری.فرداش هم میتونی کامل حسابت رو خالی کنی.فقط در انتخاب بانک مدنظر داشته باش که بانک ملی مثلا امور بین المللش در چهارراه ولیعصره وبان سپه در میدان آرژانتین و بانک رفاه هم در خیابان شیراز شمالی و بانک ملت هم در چهارراه طالقانی و... پس ببین کدوم بهت نزدیکه و انتخاب کن که از کدوم بانک اقدام کنی.
    حساب حتما و حتما به نام خودتون باید باشه دوستان.ریسک نکنید اصلا...
    نکته مهم هم اینکه در ترجمه اظهارنامه حتما به امور بین الملل بگید که معادل موجودی شما رو که به ریاله حتما نرخ برابری ارز(دلار) رو هم پایین برگه ترجمه بنویسه.البته خودشون واردند.جای نگرانی نیست...

به امید موفقیت همه دوستان سوئدی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz pa
    سلام دوستان اگه bank statment رو از یه موسسه مالی اعتباری مثلا مالی اعتباری بنیاد بگیریم میشه یا حتما باید لفظ بانک داشته باشه؟
    فرحناز خانم-سلام :
    اظهارنامه بانکی متضمن موجودی حساب شماست و حتی گردش حساب هم در آن اهمیتی نداره.از طریق موسسات مالی و اعتباری هم میشه اقدام کرد و گواهی آنها معتبره ولی پیشنهاد می کنم این کار را نکنی چون اکثریت از طریق بانکها اقدام می کنند.از طرفی در ترجمه اظهارنامه ممکنه به مشکل بر بخوری در حالی که در بانکها میتونی به آسونی این کار رو انجام بدی.پس خلاصه اینکه اگه پول داری بهترین و نزدیکتیرن بانک رو انتخاب کن.به قول معروف :
    سری که درد نمی کنه، دستمال نمی بندند...!

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid903
    نقل قول نوشته اصلی توسط msaeida
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid903
    لطفا یک نفر نموه فرم پر شده را در اینجا قرار بده , چون بعضی از بندها را من نمیدانم چه چیزی باید بنویسم

لطفا یک نفر نموه فرم پر شده را در اینجا قرار بده , چون بعضی از بندها را من نمیدانم چه چیزی باید بنویسم
    فکر خیلی خوبیه ، بعضی از بند ها واقعا گیج کننده است.
    لطفا یک نفر اینکار را انجام بدهد

در زمینه مبلغ موجودی بانک به من گفتند 24 میلیون و از جایی هم شنیدم که بعد از ارائه درخواست به سفارت تا 2 هفته نباید از آن مبلغی کم شود
    1. جریان این دو هفته برنداشتن پول چی میشه؟ از کجا باید مطمئن بشیم؟ چون من همین فرداش میخوام بردارم از حسابم.

2. مبلغ دقیق چقدر شد آخرش؟ من فکر می کردم 22.5 میلیون میشه همینقدر پول جمع کردم!!

3. لطفا فردا که میرین سفارت و مطمئن میشین، نتیجه ارو بذارین اینجا! من از راه دور میام، خبر ندارم چی به چیه!

Junior Member

من به سفارت سوئد زنگ زدم پرسیدم گفتن همون 7300*20 موجودی کافیه طبق گفته خود سایت Migrationverket. اداره مهاجرت طبق گفته های همون سایت مدارک رو بررسی می کنه. از همون خانم مسن که مسئول ویزای دانشجوییه پرسیدم! در ضمن بانک من (بانک ملی) موجودیمو به ریال داده و تاریخ موجودی گیری رو هم داده. چکار می تونم بکنم؟ یک برگه از بانک مرکزی پرینت بگیرم در مورد نرخ ارز در همون روز موجودی گیری و ضمیمه نامه بکنم؟
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein