صفحه 51 از 60 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 593

موضوع: bank statement

Junior Member

پیش فرض پاسخ : bank statement

سلام به همگی و تبریک به اونهایی که برای ترم پاییز قبول شدن

من همه ی 50 صفحه ی قبلی رو مو به مو مطالعه کردم! ولی چیزی راجع به موضوعی که میخوام مطرح کنم ندیدم . البته یکی از دوستان در صفحه 49 مشابه این سوال رو پرسیده بود ولی کسی پاسخ نداده بود: امکانش هست که از سند ملکی که به ناممون هست و حداقل برابر مبلغ خواسته شده برای BS ارزش داره برای این منظور استفاده کنیم؟ یا حتما باید مبلغ خواسته شده به صورت نقدی و در حسابمون موجود باشه؟

ممنون از راهنمایی دوستان

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط nojeh نمایش پست ها
    سلام به همگی و تبریک به اونهایی که برای ترم پاییز قبول شدن

من همه ی 50 صفحه ی قبلی رو مو به مو مطالعه کردم! ولی چیزی راجع به موضوعی که میخوام مطرح کنم ندیدم . البته یکی از دوستان در صفحه 49 مشابه این سوال رو پرسیده بود ولی کسی پاسخ نداده بود: امکانش هست که از سند ملکی که به ناممون هست و حداقل برابر مبلغ خواسته شده برای BS ارزش داره برای این منظور استفاده کنیم؟ یا حتما باید مبلغ خواسته شده به صورت نقدی و در حسابمون موجود باشه؟

ممنون از راهنمایی دوستان
    مبلغ حتماً باید به صورت نقدی باشه و حساب به اسم خودتون تنها، بودن دوستانی که به علت اینکه حساب مشترک داشتن بعد از 2ماه ریجکت شدن
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng .Kish university

آیا میشه BS رو از دو بانک مختلف گرفت؟ سفارت با این کار مشکلی نداره؟
    من دو تا حساب دارم که مجموعشون به اندازه ای که سفارت خواسته هست و امکان جابجایی هم نیست
    از دوستان کسی قبلا این کارو کرده؟
    زندگی، فقط زندگی کردن نیست.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil_sb نمایش پست ها
    آیا میشه BS رو از دو بانک مختلف گرفت؟ سفارت با این کار مشکلی نداره؟
    من دو تا حساب دارم که مجموعشون به اندازه ای که سفارت خواسته هست و امکان جابجایی هم نیست
    از دوستان کسی قبلا این کارو کرده؟
    قاعدتا نبباید مشکلی باشه؛ سفارت در زمینه ویزا هیچکاره است ؛ اداره مهاجرت به مدارک رسیدگی می کند
    من برای تمدید ویزام در سال دوم از 2 بانک (یکی ایران و یکی سوئد) بنک استیتمنت دادم و مشکلی هم نبود
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Veteran

درود

آیا میشه در بانک اینجا مقدار پول لازم برای ادامه ی سال بعد که حول و حوش 70000 کرون هست رو از حساب کسی در بانک اینجا انتقال بدی و بعد از گرفتن گواهی بانکی + گردش 6 ماهه حساب خودت، پول رو برداری؟در واقع همون کاری که بچه ها در ایران میکردن!
    یعنی میخام بدونم اداره ی مهاجرت مثل سفارت سوئد از بانک استعلام نمی کنه بعد از یه مدتی؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود

آیا میشه در بانک اینجا مقدار پول لازم برای ادامه ی سال بعد که حول و حوش 70000 کرون هست رو از حساب کسی در بانک اینجا انتقال بدی و بعد از گرفتن گواهی بانکی + گردش 6 ماهه حساب خودت، پول رو برداری؟در واقع همون کاری که بچه ها در ایران میکردن!
    یعنی میخام بدونم اداره ی مهاجرت مثل سفارت سوئد از بانک استعلام نمی کنه بعد از یه مدتی؟

ممنون
    دقیقا کاری ست که همه بچه ها انجام می دهند
    هیچ مشکلی نیست
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Member

سلام به دوستان عزیز،

من حدود 40 روز پیش یه bank statement تهیه کردم، با توجه به تغییر نرخ ها الان یه 800 دلار آمریکا کم داره. ولی شهریه ی دانشگاه رو پرداخت کردم. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ اگر مورد داشته باشه، میتونم یه مقدار از پولمو تو یه حساب دیگه بریزم ازش تاییده بانکی بگیرم بعد جفت bank statement ها رو ببرم سفارت؟
    (میشه یه کاری کرد که این BS واسه یه مدت خاص باشه؟ بعد واسه تمدید ویزا دوباره یه BS جدید بدیم؟ منظورم اینه که اداره مهاجرت بر چه اساسی به این BS نگاه میکنه؟ بر مبنای اون تاریخ ورود و خروج مورد نظر نوشته شده در فرم ویزا یا کل طول دوران تحصیل؟ اگر میشه توضیح بدید ممنون میشم، چون این بالا نوشتید که برای تمدید ویزا دوتا BS گرفتید میخواستم ببینم اگر ممکنه یه توضیحی بدید)

سپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamit نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز،

من حدود 40 روز پیش یه bank statement تهیه کردم، با توجه به تغییر نرخ ها الان یه 800 دلار آمریکا کم داره. ولی شهریه ی دانشگاه رو پرداخت کردم. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ اگر مورد داشته باشه، میتونم یه مقدار از پولمو تو یه حساب دیگه بریزم ازش تاییده بانکی بگیرم بعد جفت bank statement ها رو ببرم سفارت؟
    (میشه یه کاری کرد که این BS واسه یه مدت خاص باشه؟ بعد واسه تمدید ویزا دوباره یه BS جدید بدیم؟ منظورم اینه که اداره مهاجرت بر چه اساسی به این BS نگاه میکنه؟ بر مبنای اون تاریخ ورود و خروج مورد نظر نوشته شده در فرم ویزا یا کل طول دوران تحصیل؟ اگر میشه توضیح بدید ممنون میشم، چون این بالا نوشتید که برای تمدید ویزا دوتا BS گرفتید میخواستم ببینم اگر ممکنه یه توضیحی بدید)

سپاس فراوان
    والا در این زمینه چیزی نمی تونم بگم
    40 روز فاصله خیلی هست دیگه, نمی دونم گیر بدن یا نه
    من آن لاین برای ویزا اپلای کردم؛ عکس های بنک استیت منت ها رو به هم چسبوندم یک فایل شد و اون رو در قسمت بنک استیتمنت اداره مهاجرت قرار دادم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    والا در این زمینه چیزی نمی تونم بگم
    40 روز فاصله خیلی هست دیگه, نمی دونم گیر بدن یا نه
    من آن لاین برای ویزا اپلای کردم؛ عکس های بنک استیت منت ها رو به هم چسبوندم یک فایل شد و اون رو در قسمت بنک استیتمنت اداره مهاجرت قرار دادم
    ممنون از پاسخ سریعتون. میشه این BS هارو برای یک سال استفاده کرد؟ منظورم اینه که به سفارت بگیم این واسه یه سال هست،برای سال دیگه که خواستیم ویزا رو تمدید کنیم دوباره یه BS جدید ارایه میدیم؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamit نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون. میشه این BS هارو برای یک سال استفاده کرد؟ منظورم اینه که به سفارت بگیم این واسه یه سال هست،برای سال دیگه که خواستیم ویزا رو تمدید کنیم دوباره یه BS جدید ارایه میدیم؟
    سال اول که BS بخواهید ارائه بدهید باید برای 2 سال ارائه بدهید تا مسئول بررسی مطمئن باش که شما برای کل دوره تحصیل پول کافی دارید.
    سال بعد که خواستید اپلای کنید برای ویزا؛ تنها برای مدت باقی مانده از تحصیل باید BS ارائه بدهید.
    نمی شه سال اول؛ فقط برای یکسال BS ارائه بدید.