صفحه 52 از 60 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 593

موضوع: bank statement

Junior Member

پیش فرض پاسخ : bank statement

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamit نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز،

من حدود 40 روز پیش یه bank statement تهیه کردم، با توجه به تغییر نرخ ها الان یه 800 دلار آمریکا کم داره. ولی شهریه ی دانشگاه رو پرداخت کردم. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ اگر مورد داشته باشه، میتونم یه مقدار از پولمو تو یه حساب دیگه بریزم ازش تاییده بانکی بگیرم بعد جفت bank statement ها رو ببرم سفارت؟
    (میشه یه کاری کرد که این BS واسه یه مدت خاص باشه؟ بعد واسه تمدید ویزا دوباره یه BS جدید بدیم؟ منظورم اینه که اداره مهاجرت بر چه اساسی به این BS نگاه میکنه؟ بر مبنای اون تاریخ ورود و خروج مورد نظر نوشته شده در فرم ویزا یا کل طول دوران تحصیل؟ اگر میشه توضیح بدید ممنون میشم، چون این بالا نوشتید که برای تمدید ویزا دوتا BS گرفتید میخواستم ببینم اگر ممکنه یه توضیحی بدید)

سپاس فراوان
    من می دانم که جواب به این سوال خیلی برای سوال کننده دیر شده! اما برای اطلاع دوستان شاید بعدا به کار بیاید:

حتما و حتما چند درصدی بیشتر از مقدار نیاز بریزید. چون دقیقا این مشکل برای یکی از دوستان من برای ویزای فنلاند به وجود آمد و چند هفته بعد از مصاحبه زنگ زده بودند که شما پول کم داری. (چون یورو گران شد)

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

با سلام
    اونطوری که من از از داخل فرم 105031 صفحه آخر چند خط آخر برداشت کردم اینه که اگر کسی بورسیه داشته باشه دیگه نیازی به گواهی گردش مالی نداره و همون مدرک بورسیه شدن رو ارائه بده کافیه. به نظر شما هم همینه یا بریم تو کار گردش مالی؟
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط havar_s نمایش پست ها
    با سلام
    اونطوری که من از از داخل فرم 105031 صفحه آخر چند خط آخر برداشت کردم اینه که اگر کسی بورسیه داشته باشه دیگه نیازی به گواهی گردش مالی نداره و همون مدرک بورسیه شدن رو ارائه بده کافیه. به نظر شما هم همینه یا بریم تو کار گردش مالی؟
    بورس برای ایرانی ها در سوئد وجود نداره
    تنها معافیت از شهریه هست؛
    یعنی همچنان می بایست ثابت کنید که هزینه زندگی در سوئد رو دارید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng .Kish university

سلام
    از دوستان کسی نیست که عازم سوئد باشه در آینده نزدیک؟ من پاسپورتم ایران هست ( فرستاده بودم واسه گرفتن ویزای کانادا). پست هم پاسپورت قبول نمیکنه باید بدیم یه مسافر بیاره. اگه کسی تو سپتامبر عازم سوئد هست لطفا به من خبر بده.
    ویرایش توسط sajad_m : October 9th, 2011 در ساعت 12:59 PM
    زندگی، فقط زندگی کردن نیست.

Junior Member

سلام دوستان سوالی در مورد داشتم گواهی مالی (bs)ایا هنوز میشه فقط پرینت موجودی حساب رو برد یا باید گردش 3ماه اخر رو بگیریم ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم ممنون می شم جواب بدین.
    من امسال از دانشگاه lund پذیرش گرفتم. برای بورس اقدام کردم هم دانشگاه و هم SI ولی فعلا مشخص نشده. پولی که برای سال اول دارم فقط همون 146000 کرونی هست که سفارت می خواد واسه 2 سال، یعنی اگه tuition fee دانشگاه رو بدم این مبلغ کم می شه. می خواستم بدونم امکانش هست که من قبل از پرداخت شهریه دانشگاه سریع یه BS بگیرم بعد تا دو هفته ببرم تاییدیه رو سفارت؟ یعنی اونا متوجه می شن که من بعدش از حسابم پول برداشتم؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil_sb نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی نیست که عازم سوئد باشه در آینده نزدیک؟ من پاسپورتم ایران هست ( فرستاده بودم واسه گرفتن ویزای کانادا). پست هم پاسپورت قبول نمیکنه باید بدیم یه مسافر بیاره. اگه کسی تو سپتامبر عازم سوئد هست لطفا به من خبر بده.
    دوست عزیز من اگه ویزام جور شه می تونم واست بیارم!

Junior Member

دوستان اگر تو سوئد کسی به عنوان دانشجوی phd پذیرفته بشه بازم باید برا گرفتن ویزا تاییدیه مالی از بانک داشته باشه؟ اگر جواب مثبته این مقدار چقدر باید باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasirxani نمایش پست ها
    دوستان اگر تو سوئد کسی به عنوان دانشجوی phd پذیرفته بشه بازم باید برا گرفتن ویزا تاییدیه مالی از بانک داشته باشه؟ اگر جواب مثبته این مقدار چقدر باید باشه؟؟؟
    خیر - نیازی به تاییدیه مالی نیست اما شما باید نامه ای از طرف دانشگاه ارائه بدید که مبنی بر این باشه که شما بورسیه شدید و مقدارش هم تو همون فرم مشخص خواهد بود
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط poury نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی در مورد داشتم گواهی مالی (bs)ایا هنوز میشه فقط پرینت موجودی حساب رو برد یا باید گردش 3ماه اخر رو بگیریم ممنون
    شاید یکم دیر باشه جواب سوالتون رو می دم
    همون مانده حساب کافی هستش گردش 3 ماهه اخر فقط برای اطمینان است من دو بار برای ویزا سوئد اپلای کردم و در هر دو بار هم همون مانده حساب رو ارئه دادم
    موفق باشید