صفحه 8 از 60 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 593

موضوع: bank statement

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : bank statement در سوئد

ببین دوست عزیز یکی از دوستام که پارسال رفته بود می گفت "پارسال حتما گیر بودن که حساب به اسم خودت باشه" ، حالا من ترجیح میدم ضریب ایمنی رو در نظر بگیرم و به توصیه ش عمل کنم که هم ریسک نکرده باشم و هم استاد طراحی اجزام دلش خوش باشه که ضریب ایمنی رو در نظر گرفتم!
    شانس نداریم که....
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member pouya4 آواتار ها

راستی یه سوال، گفتن Bank Statement در دو نسخه، کپی که مشکلی نداره؟... یا باید هر دو تاش اصل باشن؟
    بس که این روزا خانم اصفهانی گفته اصل نامه پذیرش، هوش و حواسم رفته پیش اصل جنس!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Guardiola
    راستی یه سوال، گفتن Bank Statement در دو نسخه، کپی که مشکلی نداره؟... یا باید هر دو تاش اصل باشن؟
    بس که این روزا خانم اصفهانی گفته اصل نامه پذیرش، هوش و حواسم رفته پیش اصل جنس!
    یکی اصل باشه و یکی کپی کفایت می کنه

mina.k.h
    Guest

من از یه منبع موثق خبر دارم که حساب باید به نام خودتون باشه. اگر هم جریان اسپانسر درست باشه حتما ترتیب دیگه ای داره
    به نظر من به حرف سفارتیهای دم در خیلی اعتماد نکنید

من دیروز BS از بانک سامان گرفتم و این پروسه رو اینجا توضیح میدم تا اگر دوستان قصد گرفتن BS از بانک سامان رو دارند بدونند باید چه کارهایی انجام بدهند و چقدر طول میکشه.

یکی از مزیتهای بانک سامان Online بودن اون هستش. یعنی بلادرنگ شما میتونید وجوه رو جابه جا کنید. بانکهایی که این خصوصیت رو ندارند در صورتی که به صورت چک رمز دار و یا واریز به حساب بخواهید بهشون پول انتقال بدید اصولا یک روز معطلتون میکنند.
    من پس از انتقال وجه به شعبه اصلیم به اونجا رفتم و فرم تقاضای تمکن مالی رو گرفتم. داخل اون فرم یکسری اطلاعات خواسته بود از جمله نام و نام خانوادگی به فارسی و لاتین. در جای دیگه ای هم شماره حسابهایی رو خواسته بود که میخواهید مبالغ اونها ذکر بشه. به عنوان مثال من یک حساب کوتاه مدت دارم اونجا و یک حساب بلند مدت و میخواستم جمع این دو حساب ذکر بشه.
    یک قسمت فرم نوع دریافت رو ازتون پرسیده. یکی از مواردش "حضوری" هستش. اگر میخواهید سریعترین حالت ممکن BS رو بگیرید گزینه حضوری رو علامت بزنید.
    نکته مهم دیگه اینکه اگر میخواهید گردش حساب یا میانگین موجودی ذکر نشه حتما در فرم در قسمت مربوطه ذکر کنید و از متصدی بانک هم بخواهید که این موضوع رو تایید کنه و تو فرم بنویسه. اگرم گفت نمیشه داره اشتباه میکنه! و یا مطلع نیست.
    پس از کامل کردن فرم اون رو به متصدی بدید و بخواهید ازش تا براتون فکس کنه به شعبه بین الملل( خیابان ولیعصر پایینتر از پارک وی).
    BS شما فردای روزی که تقاضارو دادید ساعت 3.5 در شعبه بین الملل نزد آقای رضایی آمادست. من 2,45 رفتم تا 3.5 معطل امضاش موندم، بهتره بگید متصدی از بین الملل بپرسه کی آماده میشه.
    داشت یادم میرفت، به ازای هر نسخه BS مبلغ 4.5$ باید بپردازید.

BS برا سوئد نیاز به تایید امور خارجه نداشت که نه؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_kh
    BS برا سوئد نیاز به تایید امور خارجه نداشت که نه؟
    نه

من یه BS به میلغ 25 میلیون از تجارت دارم.. فقط مال 7 ماه پیشه .. با همین میشه اقدام کرد یا یکی دیگه بگیرم

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

با BS بیش از 6 ماه شما برای هیچ سفارتی نمیتونی برا ویزا اقدام کنی، البته ممکنه سفارت سوئد زمان کمتری رو هم مد نظر داشته باشه.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

sajjad.e
    Guest

the bank statement is valid for there months.