صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: زندگی در بلاروس

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

پیش فرض پاسخ : زندگی در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط bcmodir نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. یکم کاملتر میشه توضیح بدهید قسمت های بعدی رو
    سیستم ترمی . تابستان واحد نمی دن کاراموزی دارین. کار با ویزا دانشجویی نمی شه.

دوستان آیا با تسلط به زبان انگلیسی میشه بدون مشکل در بلاروس زندگی کرد؟!یا حتما باید روسی رو بلد باشیم؟!و اینکه برای یادگرفتن یه مکامله روز مره چه مدت زمان نیاز هست؟(یعنی میزان سختی این زبان تا چه اندازه هست به نظر شما)
    با تشکر

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان آیا با تسلط به زبان انگلیسی میشه بدون مشکل در بلاروس زندگی کرد؟!یا حتما باید روسی رو بلد باشیم؟!و اینکه برای یادگرفتن یه مکامله روز مره چه مدت زمان نیاز هست؟(یعنی میزان سختی این زبان تا چه اندازه هست به نظر شما)
    با تشکر
    سلام شما باید حتماً زبان روسی یاد بگیرید چون مردم اینجا فقط به زبان روسی صحبت می کنند و شما حتی برای کوچکترین کارتون باید به این زبان صحبت کنید پس یادگیری روسی کاملاً واجب هست و برای یادگیری بستگی به استعداد و توانایی خودتون برای یادگیری زبان دیگه داره زبان روسی زبان سختی هست، این زبان از لحاظ گرامری برای همه چیز قوانین داره و مثلاً برای گفتن یک جمله ساده انگلیسی اگر بخواهید همون جمله ساده را بگید شرایط مختلف و جنسیت و حتی رنگ و مکان و مقصود گوینده در نحوه ساخت اون جمله تاثیرگذار هست و برای هر چیز می تواند گرامر ساختاری و گفتاری جمله تغیر کنه اگر شما به زبان روسی اینجا درس بخونید زودتر این زبان را یاد می گیرید اما اگر به زبان انگلیسی بخواهید درس بخونید مدیریت کردن همزمان براتون قاعدتاً سخت میشه شما برای یادگیری سریعتر باید با افرادی که مسلط به این زبان هستند بیشتر در ارتباط باشید تا راحتتر و سریعتر یاد بگیرید و اشتیاق خودتون در یادگیری این زبان تاثیرگذار هست در حد مکالمه روزمره اگر خودتون هم علاقه به یادگیری داشته باشید در یکسال اول با آموزش هایی که تو دوره پادفک بهتون می دهند می توانید تا حدی زبان را یاد بگیرید اما اگر دوستان روس زبان داشته باشد زودتر راه می افتید اما اگر خودتون علاقه نداشته باشید یا تلاش نکنید ممکن هست حتی تا 3 یا 4سال دانشگاه هم نتوانید صحبت کنید همانطور که الان تو بچه های کورس انگلیسی پزشکی و دندان پزشکی کسایی هستند که هنوز حتی واسه کوچکترین چیزها هم مشکل دارند
    من سختی و ضرورت یادگیری زبان را کاملاً صریح گفتم نه از این لحاظ که از این زبان بترسید فقط خواستم با واقعیت موجود در مورد یادگیری زبان روسی واقف باشید.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)