نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: زمان و مکان مناسب برای جلسه آشنایی دانشجویان Malardalen

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مکان:کافه ویونا

12 80.00%
  • مکان:پارک گفتگو

1 6.67%
  • مکان:پارک لاله

2 13.33%
  • مکان:توچال

0 0%
  • زمان:11 تیر

0 0%
  • زمان:18 تیر

1 6.67%
  • زمان:25 تیر

13 86.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 25 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Malardalen با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Malardalen با یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkp نمایش پست ها
    من هم خیلی جستجو کردم ، و خیلی دوست دارم در مورد سطح این دانشگاه بدونم .
    مسئله ای که هست اینه که اینجا دانشگاه نیست و کالج هست (Hogskola ) آیا دوستان می دونن که چه تفاوتی با دانشگاه وجود داره ؟
    دوست عزیز اینجا دانشگه هست نه کالج...کالج شبیه bleking هست...شما یه سرچ در ranking ها هم بکنید اینجا اسمش university هست.. در ضمن، من دیگه فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه هرچی باشه MDH در ranking جهانی 1000 ام هست اما دانشگاه شریف!!!!!!!!!!!!! اصلا ranking داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simaccnvp نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا دانشگه هست نه کالج...کالج شبیه bleking هست...شما یه سرچ در ranking ها هم بکنید اینجا اسمش university هست.. در ضمن، من دیگه فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه هرچی باشه MDH در ranking جهانی 1000 ام هست اما دانشگاه شریف!!!!!!!!!!!!! اصلا ranking داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مطمئنا با دانشگاه های وطن ! تفاوت های بسیاری وجود داره ، اما این صحبتی که کردم بر اساس لینک زیر در ویکی پدیا است :
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ties_in_Sweden
    یک نگاهی بندازید و نظرتون رو بگید .

دوست عزیز اگر تونستید یه چند خطی در مورد شرایط کلی دانشگاه نظر بدید ، نکات مثبت و منفی که به نظرتون رسیده تو این چند وقت ...

Junior Member

Der friends, I've been studying here for 1 year and have some information and experiences. If you have any question, do not hesitate to ask.
    My first advice to the people admitted to Production and Logistics: Do not try to find an accommodation in Eskilstuna, cuz it's small and kind of depressing sometimes!
    Västerås is a better city to live especially for iranians. the transportation between campuses is convenient and free. and also you will have some lectures and courses in Västerås campus.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Baback1 نمایش پست ها
    Der friends, I've been studying here for 1 year and have some information and experiences. If you have any question, do not hesitate to ask.
    My first advice to the people admitted to Production and Logistics: Do not try to find an accommodation in Eskilstuna, cuz it's small and kind of depressing sometimes!
    Västerås is a better city to live especially for iranians. the transportation between campuses is convenient and free. and also you will have some lectures and courses in Västerås campus.
    با سلام خدمت شما
    ممنون از اطلاعات مفیدت ، میشه بفرمایید که آیا سکونت تو وستروس مشکلی در تحصیل تو کمپ Eskilstuna ایجاد خواهد کرد یا خیر ؟ و آیا دوره های آموزش زبان سوئدی تو دانشگاه برگزار میشه ؟ ( تو کدوم کمپ)
    سطح دانشگاه در مقایسه با دانشگاههای دیگه حداقل تو course های صنایعی(منظورم همون لجستیک بود) چطوره ؟
    سوال زیاده و ما بی طاقت - ببخشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

سلام الهه، کم کم داشتم فکر میکردم این رشترو فقط من انتخاب کردمenergy optimization in building (60credit )
    من تو این رشته amitt شدم و 3 تا هم CHALMERS تو رزرو هستم نمی دونم چیکار کنم!!! من مهندس عمران هستم با 10 سال سابق .اگه اطلاعاتی داری ممنون میشم به منم بگی
    علی مهذب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

یه قرار بذاریم بچه ها..............Viva MALARDALEN..)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahramohammadi نمایش پست ها
    هیچی‌ دیگه بدبختیم،بچها من سوئد هستم و ۳ماه اومدم،منم همین ملردلن لجستیک قبول شدم،رفتم دانهشگه رو‌ها دیدیم حتا با کوردینترش صحبت کردم،اگه سوال خاصی‌ درین بگین،و اگه کسی‌ دختر هست این رشته پایه باشه باهم خونه بگیریم.ببخشید اگه غلط هست این لغتها چون با کنورتر گینگلیش نوشتم
    سلام ،
    چرا بدبختیم؟؟؟ خیلی شهر گرونیه؟ دانشگاه چه جوری بود؟ من sofware eng. قبول شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_azhari نمایش پست ها
    سام دوستان
    ببینید در مورد شهر باید بگم شهر خیلی خوبی هست و با قطار 1 ساعت تا استکهلم فاصله داره.
    در مورد اجاره اتاق استکهلم می شه بین با 2800 تا 3000 از sssb اتاق اجاره کردکه حمام و سروسی داخل اتاق هست ولی اینجا یه کمی بالاتره(با توجه به اینکه اگه تو این نرخ دنبال اتاق باشید باید اشپزخونه و سرویس و حمام مشترک باشه)
    در مورد اجاره خونه ی شخصی(منطورم اونایی که مال دانشجوها نیست)باید هزینه اب و برق رو خودتون بدیدولی وقتی اتاق دانشجویی می گیریداین طور نیست.
    در مورد بحث عمران معماری اینجا مثل ایران این دو رشته رو جدا نکردند و بیشتر تمرکز این رشته روی انرژی هست نه سازه.
    در مورد کیفیت دانشگاه اطلاعی ندارم چون من فوق لیسانس اولم رو اونجا نخوندم.
    این اجاره ای که میگین خیلی زیاده و حتما ارزون تر هم هست .کسی نظری نداره؟

Junior Member

بازم سلام
    کسی از درس های مهندسی نرم افزار خبری داره؟ دیدم یک نفر قبول شده بود...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)