نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: زمان و مکان مناسب برای جلسه آشنایی دانشجویان Malardalen

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مکان:کافه ویونا

12 80.00%
  • مکان:پارک گفتگو

1 6.67%
  • مکان:پارک لاله

2 13.33%
  • مکان:توچال

0 0%
  • زمان:11 تیر

0 0%
  • زمان:18 تیر

1 6.67%
  • زمان:25 تیر

13 86.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Malardalen با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Malardalen با یکدیگر

بچه ها، برای شما ایمیل های دانشگاه و گروه facebook آمده یا نه؟ برای من آمد و عضو شدم. خیلی گروه خوبیه و اطلاعاتی مفیدی رو یکی از کارکنان خود دانشگاه داره share می کنه...کلی هم عکس از دانشگاه و شهر هست...اگر می تونید حتما یه سر بزنید و عضو بشید. راستی من سفارت هم رفتم و مدارکم رو دادم...اما خیلی شلوغ بود؛ سعی کنید زودتر برید--- راستی برای meeting دانشگاه هم من پایه ام که همو ببینیم توی تهران

سلام دوستان
    در مورد اجاره اگه بخواین با کسی یا دوستانتون مشترک اتاق بگیرید خب ارزون تر می شه.حالا بسته به خودتون داره.
    واسه منم ایمیل اومده از فیسبوک ولی هنوز چک نکردم فکر کنم پیشنهاد خوبی باشه.
    اونایی که تو رزرو لیست دانشگاه های بهتری هستند و جزو 20 نفر اول رزرو اند لطفا منتظر اعلام نتایج رزرو ها باشند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_azhari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد اجاره اگه بخواین با کسی یا دوستانتون مشترک اتاق بگیرید خب ارزون تر می شه.حالا بسته به خودتون داره.
    واسه منم ایمیل اومده از فیسبوک ولی هنوز چک نکردم فکر کنم پیشنهاد خوبی باشه.
    اونایی که تو رزرو لیست دانشگاه های بهتری هستند و جزو 20 نفر اول رزرو اند لطفا منتظر اعلام نتایج رزرو ها باشند.

من رزرو 21 ام kth و 22 چالمرز ام...خیلی دوست دارم kth بشم اما اگه چالمرز قبول بشم نمی رم چون دوره و خونه هم خیلی بد گیر میآد...

Junior Member

خانم ها اگه دوست داشتین یه صحبتی در باره ی خونه بکنیم ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Eng., Mälardalen University

Lightbulb پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Malardalen با یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shky نمایش پست ها
    بازم سلام
    کسی از درس های مهندسی نرم افزار خبری داره؟ دیدم یک نفر قبول شده بود...
    سلام
    من بودم
    ظاهرا فقط من و شما نرم افزاری هستیم و این دانشگاه بین ایرانی ها زیاد شناخته شده نیست و وزارت علوم آن را جزو دانشگاه های درجه 2 می داند. اطلاعات بیشتری ندارم اما میشه از کوردینیتور رشته سوالاتی که دارید را بپرسید و ممنون میشم به من هم اطلاع بدهید.

میشه لطفا اسم گروه فیس بوک رو بگید ؟؟ برای من این ایمیل نیوده .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msarabi نمایش پست ها
    سلام
    من بودم
    ظاهرا فقط من و شما نرم افزاری هستیم و این دانشگاه بین ایرانی ها زیاد شناخته شده نیست و وزارت علوم آن را جزو دانشگاه های درجه 2 می داند. اطلاعات بیشتری ندارم اما میشه از کوردینیتور رشته سوالاتی که دارید را بپرسید و ممنون میشم به من هم اطلاع بدهید.
    سلام دوباره، یعنی چی درجه 2 ؟ یعنی ارزششو نداره که وقت و هزینه بزاریم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shky نمایش پست ها
    سلام دوباره، یعنی چی درجه 2 ؟ یعنی ارزششو نداره که وقت و هزینه بزاریم؟؟
    اون دانشگاه هایی که University College هستند (Hogskola ) مثل Malardalen ، رو وزارت علوم جزو دانشگاه های درجه 2 به حساب می یاره !!!
    والا اینجا دانشگاه سراسری هم رفتیم ! به نظرم وزارت علوم صلاحیت این رو نداره دانشگاه های جای دیگه رو درجه بندی کنه !
    منظور هم از درجه 2 این هست که فقط تا مقطع فوق مورد ارزیابی قرار می گیرند مدارک !
    چون استاندارد دکتری در ایران خیلی بالا هست وزارت علوم قبول نمی کنه !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkp نمایش پست ها
    اون دانشگاه هایی که University College هستند (Hogskola ) مثل Malardalen ، رو وزارت علوم جزو دانشگاه های درجه 2 به حساب می یاره !!!
    والا اینجا دانشگاه سراسری هم رفتیم ! به نظرم وزارت علوم صلاحیت این رو نداره دانشگاه های جای دیگه رو درجه بندی کنه !
    منظور هم از درجه 2 این هست که فقط تا مقطع فوق مورد ارزیابی قرار می گیرند مدارک !
    چون استاندارد دکتری در ایران خیلی بالا هست وزارت علوم قبول نمی کنه !
    سلام. امیدوارم همتون خوب باشد. من نمی دونم بحث hogskola اصلا چرا شروع شده ولی یه چند تا مطلبو خواستم بگم. اولا بیشتر دانشگاه های سوئد این پسوندو دارن ولی درسایت رسمیشون به زبان انگلیسی همه نوشته شده University و نه College مثل چالمرز، KTH ، مالمو، بلکینگ، یونشوپینگ و غیره، پس اگر این جوری باشه دانشگاه چالمرز که رنک زیر 50 رو داره در جهان باید درجه 2 باشه.
    دوم اینکه تو آخرین رنک مالاردالن در سوئد 12 است البته به صورت کلی و نه به صورت رشته به رشته. در ضمن یه دانشگاه Research-based هست که خیلی موثر هست برای تحصیلات مستر و حتی ادامه تحصیل در دکترا و با صنایع خوبی در ارتباطه مثل ولوو و آ.ب.ب.
    سوم اینکه به نظرم امیر خان درست میگه وزارت علوم ایران در حد امتیاز بندی برای دانشگاه های اروپایی نیست ، چون اگر توجه کنید تنها دانشگاه تهران رنک زیر 500 داره و اصلا اسم بقیه دانشگاه ها نیومده در صورتیکه ما و آمریکایی ها می دونیم شریف چی هست. چیزی که من اطلاع دارم این دانشگاه اعتبارش خوبه در مهندسی( این زمینه رو می دونم و بقیه زمینه ها رو اطلاع ندارم) و یه پل بسیار خوب برای دکترا در سوئد و حتی کانادا و آمریکاس. امیدوارم موفق باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadow666 نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم همتون خوب باشد. من نمی دونم بحث hogskola اصلا چرا شروع شده ولی یه چند تا مطلبو خواستم بگم. اولا بیشتر دانشگاه های سوئد این پسوندو دارن ولی درسایت رسمیشون به زبان انگلیسی همه نوشته شده University و نه College مثل چالمرز، KTH ، مالمو، بلکینگ، یونشوپینگ و غیره، پس اگر این جوری باشه دانشگاه چالمرز که رنک زیر 50 رو داره در جهان باید درجه 2 باشه.
    دوم اینکه تو آخرین رنک مالاردالن در سوئد 12 است البته به صورت کلی و نه به صورت رشته به رشته. در ضمن یه دانشگاه Research-based هست که خیلی موثر هست برای تحصیلات مستر و حتی ادامه تحصیل در دکترا و با صنایع خوبی در ارتباطه مثل ولوو و آ.ب.ب.
    سوم اینکه به نظرم امیر خان درست میگه وزارت علوم ایران در حد امتیاز بندی برای دانشگاه های اروپایی نیست ، چون اگر توجه کنید تنها دانشگاه تهران رنک زیر 500 داره و اصلا اسم بقیه دانشگاه ها نیومده در صورتیکه ما و آمریکایی ها می دونیم شریف چی هست. چیزی که من اطلاع دارم این دانشگاه اعتبارش خوبه در مهندسی( این زمینه رو می دونم و بقیه زمینه ها رو اطلاع ندارم) و یه پل بسیار خوب برای دکترا در سوئد و حتی کانادا و آمریکاس. امیدوارم موفق باشد.
    آخه نکته قابل توجه این هستش که اگه به سایت وزارت علوم بروید می بینید که مثلا دانشگاه مالتی مدیا ی مالزی !!! درجه 1 محسوب می شود !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)