نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مكفي بودن سوابق كاري وپژوهشي براي گرفتن بورس تحصيلي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Question مكفي بودن سوابق كاري وپژوهشي براي گرفتن بورس تحصيلي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام.دوستان من ليسانس از دانشگاه ازاد دارم معدلم 14.69 هستش اما سوابق پژوهشي وكاري وورزشي خوبي دارم. 1.تاليف دو كتاب تخصصي2. پژوهشگر برتر در عسلويه در سال 89 3. جوان نمونه استانم شدم 4. مدير نمونه در يك شركت خصوصي اما معتبر 5. چهار سال سابقه كار در عسلويه6. سابقه تدريس دروه هاي تخصصي مختلف 7. كسب دو مقام نايب قهرماني در مسابقات ورزشي در سطح كشور وكلي رزومه هاي ديگه .
    آيا به نظر دوستان من ميتونم يه بورس تحصيلي خوب بگيرم چون اگه بخوام بيرون برم بايد قدرت پرداخت هزينه ها رو خودم داشته باشم ونميتونم از خانوادم كمكي بگيرم. اگه ميشه هر كسي كه اطلاعات يا تجربه مفيدي داره در اختيار من هم بگذاره خيلي خيلي ممنون ميشم.

پیش فرض پاسخ : مكفي بودن سوابق كاري وپژوهشي براي گرفتن بورس تحصيلي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadizadeh نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من ليسانس از دانشگاه ازاد دارم معدلم 14.69 هستش اما سوابق پژوهشي وكاري وورزشي خوبي دارم. 1.تاليف دو كتاب تخصصي2. پژوهشگر برتر در عسلويه در سال 89 3. جوان نمونه استانم شدم 4. مدير نمونه در يك شركت خصوصي اما معتبر 5. چهار سال سابقه كار در عسلويه6. سابقه تدريس دروه هاي تخصصي مختلف 7. كسب دو مقام نايب قهرماني در مسابقات ورزشي در سطح كشور وكلي رزومه هاي ديگه .
    آيا به نظر دوستان من ميتونم يه بورس تحصيلي خوب بگيرم چون اگه بخوام بيرون برم بايد قدرت پرداخت هزينه ها رو خودم داشته باشم ونميتونم از خانوادم كمكي بگيرم. اگه ميشه هر كسي كه اطلاعات يا تجربه مفيدي داره در اختيار من هم بگذاره خيلي خيلي ممنون ميشم.
    اگه مقاله و زبان داشته باشی حتما میگیری

ApplyAbroad Guru

رشته تون چیه - کدوم واحد دانشگاه آزاد - آیا تا بحال امتحان زبان داده اید و کدوم کشورها رو در نظر دارید؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadizadeh نمایش پست ها
    دوست عزیز اینایی که گفتی زیاد مورد توجه نخواهند بود...مقاله معدل خوب...زبان...

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

جوونی به فعالی شما ایران بمونه و همینجوری لینکهاشو تقویت کنه قطعا بیشتر به نفعشه! دانشگاهها به کسی بورس میدن که بتونه براشون کار کنه. کار هم از نوع reseach هستش که اگر هم سابقه ی پژوهشی براش الزامی نباشه قطعا زبان و basic knowledge خوب (همون دروص اصلی و پایه یا به عبارت ساده تر معدل) یکی از مهمترین پیش نیازها ست. مگه اینکه شما هم براشون کار کنید و هم شهریه بدین که خوب امکان پذیرش هست، چرا که نه!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام به همگي
    ميخواستم بدونم سابقه كاري حتما بايد با بيمه باشه؟!
    مثلا من 3 سال سابقه كار دارم ولي بيمه نبودم آيا همين كه اون شركت سابقه كار رو تاييد كنه كافيه؟! يا بايد حتما بيمه مي بودم؟
    ویرایش توسط royabahri : November 8th, 2011 در ساعت 08:43 PM

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

سلام. متاسفانه ديدم چند نفر از دوستان جواب شما رو بصورت صحيح ندادن. شما براي اولين قدم كشور محل تحصيل ات رو درست انتخاب كن. براي يكي از دوستان با شرايط مشابه... معدل 13 دانشگاه آزاد، سوابق ورزشي خوب.يك حكم قهرماني، 5 سال سابقه كار مرتبط و سوابق پژوهشي. از دانشگاه كرتين استراليا پذيرش گرفتم. براي كساني كه دوره مستر و پي اچ دي با تز پذيرش ميگيرن اين دانشگاه دو نوع بورس داره با نام هاي آي پي آر اس و سي آي پي آر اس كه اپلاي كردم. (بورس در دوره فوق ليسانس به دوره هاي فقط تحقيق تعلق ميگيره)شانس زيادي داره و اميدوارم بورس اش جواب اش بياد. تا همينجا هم كه يه پذيرش از كرتين داره خودش هم باورش نميشه. پس تا اينجا...
    به توانايي هاي خودت ايمان داشته باش و مطمئن باش جواب مي ده. خيلي ها معتقدند فعاليت و موفقيت هاي جانبي در پذيرش و بورس و ... بي تاثيره. اما خيلي موثره .شك نكن. و مقاله و پژوهش كه صد البته.
    دوم يه مورد مشابه براي دانشگاه خودم يعني يو پي ام داشتم كه دانشجو بعد از گرفتن پذيرش اومد و طوري خودش رو به استاد توي كارهاي پژوهشي نشون دادكه توي دوره مستر بهش بورس دادن.

موفق باشيد
    -----------------------

God Knows The Best

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نه.بيمه نياز نيست. مهم اينه كه بتونيد ترجمه با مهر دادگستري و خارجه رو بگيريد. كه اين نيازمند كپي دفترچه بيمه از هر جايي، روزنامه رسمي شركت مربوطه و گواهي اشتغال هست
    -----------------------

God Knows The Best

سلام. من ارشد سازه هاي آبي هستم با معدل ارشد 16.6. 15 تا مقاله كنفرانس داخلي و اينترناشنال دارم و 1 زورنال. شاگرد اول هم بودم. ميخواستم بدونم با اين اوضاع ميتونم براي دكترا پذيرش بگيرم؟ scholarship يا fun چطور؟راستش خودم دنبال استراليا هستم و 1.5 سال هست كه براي يه موسسه كارتحقيقاتي مرتبط با رشتم ميكنم. ...يه سري راهنايي هم در مورد يافتن استاد نيازدارمف چند روزه دارم ميگردم ولي بي نتيجه بوده..ممنون ميشم اگر كسي بتونه بهم كمك كنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)