صفحه 95 از 103 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

Junior Member

Question سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

باسلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان من24سالمه و سال91مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و دانشگاه دولتی رشته مکانیک قبول شدم و بنا به دلایلی مجبور به ترک تحصیل شدم و حالا که یکسال از اون تاریخ میگذره میخام برگردم سراغ درسم و بیشتر ادامه تحصیل در یک دانشگاه خارجی برای مقطع لیسانس.از لحاظ خدمت مشکلی ندارم(طبق صحبت هایی که با دانشگاه کردم میخام تا اتمام امور پذیرش توی یه دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی برای کاردانی ثبت نام کنم)اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید بین کشورهای اروپایی مثل المان یا ایتالیا یا ... یا کشورهای دیگه با این شرایط کدوم کشور رو راحت تر میتونم اقدام کنم؟و پذیرش بگیرم
    متشکرم

Junior Member Mohajer4Real آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NONE

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    از کشور خارج شه و به سن مشمولیت برسه ، تو اون هشت سال میتونه به ایران رفت و آمد کنه؟ قانون چی میگه
    بايد از نظام وظيفه بپرسه،
    قوانيني دارن براي كساني كه قبل سن مشموليت از كشور خارج ميشن،
    من زياد بهشون وارد نيستم، بايد از نظام وظيفه بپرسن،
    ولي چيزي كه بديهي هست كشور ايران در همه جاي دنيا كنسول داره و سامانه شنا هم كه اينترنتي هست،
    اگر قبل سن مشموليت از كشور خارج بشه و در تركيه تحصيلاتو تموم كنه و به آلمان جهت ادامه تحصيل بره، فكر كنم بتونن از طريق كنسول گري ايران در آلمان پيگير كاراي معافيت تحصيلي خودشون باشن،
    ول براي اطمينان بايد برن نظام وظيفه، سوال كنن

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman20 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان من24سالمه و سال91مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و دانشگاه دولتی رشته مکانیک قبول شدم و بنا به دلایلی مجبور به ترک تحصیل شدم و حالا که یکسال از اون تاریخ میگذره میخام برگردم سراغ درسم و بیشتر ادامه تحصیل در یک دانشگاه خارجی برای مقطع لیسانس.از لحاظ خدمت مشکلی ندارم(طبق صحبت هایی که با دانشگاه کردم میخام تا اتمام امور پذیرش توی یه دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی برای کاردانی ثبت نام کنم)اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید بین کشورهای اروپایی مثل المان یا ایتالیا یا ... یا کشورهای دیگه با این شرایط کدوم کشور رو راحت تر میتونم اقدام کنم؟و پذیرش بگیرم
    متشکرم
    سلام
    این قسمت حرفتون
    از لحاظ خدمت مشکلی ندارم(طبق صحبت هایی که با دانشگاه کردم میخام تا اتمام امور پذیرش توی یه دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی برای کاردانی ثبت نام کنم)
    اگه اشتباه متوجه نشده باشم شما مشکل خدمت دارید و میخواید با ثبت نام دوباره در دانشگاه معافیت تحصیلی بگیرید درسته؟ ولی فکر کنم روال به اینصورته فقط با ثبت نام در دوره کارشناسی نه کاردانی معافیت تحصیلی تعلق میگیره و به فرض با معافیت تحصیلیتون در مقطع کاردانی موافقت بشه و دانشگاه خارجی پذیرشتونو بگیرید و دانشگاه ایران انصراف بدید اونوقت با خروجتون مخالفت میشه چون با مدرک دیپلم یا کاردانی نظام وظیفه حق خروج از کشور رو نمیده و فقط در مقطع ارشد میتونید برای تحصیل از ایران خارج بشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من 21 سالمه در حال حاضر دانشجوی گرافیک دانشگاه تهران مرکزم میخوام برای مقطع لیسانس از کشور خارج بشم
    پایان خدمت دارم و پاسپورتمم گرفتم
    برای رشته گرافیک یا عکاسی کجا میتونم اقدام کنم ؟
    اصلا باید چی کار کنم از شروع ماجرا؟

سلام دوستان
    اگه ميشه كسي اطلاعاتي داره ميشه راهنماييم كنه ؟
    من معدل ديپلمم ١٩،٨٥ و پيش دانشگاهيم ١٩.٠٣ هستش ، ميخواستم واسه رشته پزشكي المان اقدام كنم از مقطع كالج و بخاطر همين در سال اخير مدرك b1 گرفتم و الان چند جا در المان اپلاي كردم اما بخاطر سيستم نوبت دهي سفارت المان من فقط يك شانس واسه مصاحبه دارم كه اونم چند ماه ديگه خست و اگه تا اونموقع پذيرش به دستم نرسه احتمالا سفارت منو ريجكت ميكنه و چون نميتونم تا نوبت بعدي بمونم مجبورم قيد المان رو بزنم فعلا، ميخواستم بپرسم در اين مقطع و در اين رشته ايا كالج هاي انگليسي زباني هست در اروپا يه جاي نسبتا خوب كه من بتونم اگه اينجا نشد واسش اقدام كنم ؟ و اينكه الان شروع كردم واسه ايلتس خوندن، ايا شانس اينكه بتونم با داشتن ايلتس تا ترم بهار ٩٧ جايي پذيرش بگيرم و بتونم برم ؟

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال داشتم لطفا اگه کسی هست که اطلاعات کافی داشته باشه راهنماییم کنه .
    من 30 سالمه و مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی و مدرک ارشد صنایع از دانشگاه آزاد دارم .
    1- می خواستم بدونم من می تونم دوباره برای لیسانس اقدام کنم ولی رشته ای که دوست دارم بخونم نه کامپیوتر؟
    2- اگه برای ارشد بخام اقدام کنم چی باید حتما کامپیوترو ادامه بدم ؟ یا می تونم تغییر رشته بدم ؟
    3-هزینه تحصیلی و زندگی سالیانه چقد میشه؟
    4- آیا من اجازه کار در طول تحصیلم دارم؟

Junior Member

Red face پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

سلام دوستان
    من امسال کنکور دادم اما نتیجه دلخواهمو نگرفتم
    با مدرک پیش و دیپلم تجربی یه دانشگاه انگلیسی زبان اروپایی معرفی میکنید که شرایط پذیرشش آسون تر باشه و حالا رایگان یا کم شهریه باشه
    برای خوندن پرستاری یا درکل رشته های پیراپزشکی

سلام دوستان
    من تازه با این سایت آشنا شدم برای همین زیاد باهاش آشنایی نداشتم که بخوام فرئم رو کامل بگردم دنبال جواب سوالم
    ممنئن میشم اککه به سوالام جواب بدبن
    1.من فقط مدرک دیپلمم رو گرفتم و الان میخوام برای لیسانس اپلای کنم کف معدل برای این کار چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_nsr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه با این سایت آشنا شدم برای همین زیاد باهاش آشنایی نداشتم که بخوام فرئم رو کامل بگردم دنبال جواب سوالم
    ممنئن میشم اککه به سوالام جواب بدبن
    1.من فقط مدرک دیپلمم رو گرفتم و الان میخوام برای لیسانس اپلای کنم کف معدل برای این کار چقدره؟
    کدام کشور؟ کدام رشته؟ کدام دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط artmim96 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 21 سالمه در حال حاضر دانشجوی گرافیک دانشگاه تهران مرکزم میخوام برای مقطع لیسانس از کشور خارج بشم
    پایان خدمت دارم و پاسپورتمم گرفتم
    برای رشته گرافیک یا عکاسی کجا میتونم اقدام کنم ؟
    اصلا باید چی کار کنم از شروع ماجرا؟
    برای شروع ماجرا وقت بزارین فروم رو مطالعه بفرماین.

موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)