نقل قول نوشته اصلی توسط حسين
سلام دوستان .....

من حسين هستم 18 سالمه.....

در حال حاضر پيش دانشگاهي هستم..

ميخوام بدونم با اين وضع من اصلا اميدي به گرفتن پذيرش از دانشگاههاي خارج هست يا نه(رشته هاي مهندسي شيمي-مهندسي برق-مهندسي مكانيك)؟؟؟ من مشكل مالي هم دارم ...شرمنده اينو ميگم ولي اگه اميدي به فاند هم هست به من بگين!متاسفم اينو ميگم ولي حتي اگر لازم باشه حاضر به تي كشيدن رستورانهاي خارج هم هستم

رشته رياضي و فيزيك

معدل 3 سال دبيرستان:سال اول:19/49 سال دوم 18/83 سال سوم : 17/27 پيش دانشگاهي هم حدود 13تا 14

4 سال تمام توي كانون زبان ايران درس خوندم.....مشكلي ندارم از اين بابت ....تافل رو ميتونم با نمره عالي بگيرم....

در مورد مشكل سربازي هم اگه ميشه كمك كنيد...اصلا ميتونم خارج شم؟؟؟؟
براي كارشناسي شما به مراتب كارت براي پذيرش آسونتره ولي فاند پيدا كردن احتمالش نزديك به صفره مگر اينكه نخبه ، مخترع يا المپيادي(جهاني) باشي...و گرفتن پذيرش بدون فاند فوق العاده پرهزينه است و حتي با كار كردنم نميشه تامينش كرد...اگه 18سالت تموم شده ديگه نمي توني خارج شي تا زماني كه ليسانستو نگرفتي...اگه ميتوني معافي بگيري خيلي خوبه بعد به نظر من رو دانشگاهاي اروپا مثلا سوئد فكر كن كه هزينه ي تحصيل مجانيه و اگه بتوني كارم پيدا كني(كه اونجا مثل اينجا كار ذلت نيست حتي تي كشيدن رستوران كه خيلي طبيعيه) بهد براي فوق مي توني برا آمريكا اقدام كني...