صفحه 92 از 103 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کا

با سلام به همه من میخوام توی استرالیا شروع کنم تحصیلات کارشناسی رو به نظرتون از کجا باید شروع کنم و اینکه شرایطش چیه و هزینش چقدره؟ممکنه راهی باشه که هزینه رو بورس کنن یا اصلا نگیرن؟میدپنم برای کارشناسی سخته و اینکه چه رشته ای اینجا بیشترین کاربرد رو داره؟؟

Junior Member mer377 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yakhchi نمایش پست ها
    با سلام به همه من میخوام توی استرالیا شروع کنم تحصیلات کارشناسی رو به نظرتون از کجا باید شروع کنم و اینکه شرایطش چیه و هزینش چقدره؟ممکنه راهی باشه که هزینه رو بورس کنن یا اصلا نگیرن؟میدپنم برای کارشناسی سخته و اینکه چه رشته ای اینجا بیشترین کاربرد رو داره؟؟
    سلام
    به نظرم دونه دونه سایت دانشگاه ها رو بررسی کنید ببینید بورسیه دارند یا نه و شرایطشون چیه و آیا اصلا سیستم 12 ساله ایران رو قبول دارند یا نه.
    دانشگاه ملبورن یه بورس 50% و 100% تخفیف داره که باید شرایطش رو مطالعه کنید ولی درکل یکم مشکله به دست آوردنشون. هزینه دانشگاه های تاپ هم معمولا از 35K$ تا 60K$ استرالیا هستن.

Junior Member

سلام دوستان. من به تازگی کنکور دادم اما در مورد تحصیل در ایران یا خارج مرددم. احتمالا از کامپیوتر دانشگاه تبریز قبول میشم از طرفی دوست دارم از لیسانس برم خارج بخونم. معدل دیپلم 17.90 و پیش دانشگاهی 18.21 هست. مدرک زبان هم عرض 6 ماه میتونم بگیرم. خودم بیشتر اروپا و هلند رو دوست دارم. بابت هزینه هم مشکلی نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط arz2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به تازگی کنکور دادم اما در مورد تحصیل در ایران یا خارج مرددم. احتمالا از کامپیوتر دانشگاه تبریز قبول میشم از طرفی دوست دارم از لیسانس برم خارج بخونم. معدل دیپلم 17.90 و پیش دانشگاهی 18.21 هست. مدرک زبان هم عرض 6 ماه میتونم بگیرم. خودم بیشتر اروپا و هلند رو دوست دارم. بابت هزینه هم مشکلی نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید
    معمولا برای تحصیل در مقطع لیسانس باید به زبان اون کشور تحصیل کرد به غیر از آلمان که دانشگاه هاش هرینه ندارند بقیه هزینه چند هزار یورویی دارند.
    برای هر دانشگاه هم باید به سایت اون دانشگاه مراجعه و شرایط عمومی و اختصاصیش بررسی کنی
    اگه هدفت مهاجرت هست و پول برات مهم نیست روی کشور های انگلیسی زبان مثل کانادا و استرالیا تمرکز کن.
    در ضمن سوال شما واضح نیست مثلا می تونی بپرسی من قصد اقدام برای دانشگاه فنی مونیخ دارم شرایطش چی هست؟
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم دونه دونه سایت دانشگاه ها رو بررسی کنید ببینید بورسیه دارند یا نه و شرایطشون چیه و آیا اصلا سیستم 12 ساله ایران رو قبول دارند یا نه.
    دانشگاه ملبورن یه بورس 50% و 100% تخفیف داره که باید شرایطش رو مطالعه کنید ولی درکل یکم مشکله به دست آوردنشون. هزینه دانشگاه های تاپ هم معمولا از 35K$ تا 60K$ استرالیا هستن.

خیلی ممنونم از پاسختون در مورد سیدنی چی اطلاعی ندارید؟ که همچین شرایطی برای دانشگاه های سیدنی باشه؟

Junior Member

سلام
    من امسال دانش آموز پیش دانشگاهیم. قصد دارم برای پاییز ۲۰۱۸ اپلای کنم برای دانشگاه british colombia کانادا رشته ی bussines technology managment.
    اما چون مرجع کاملی برای مراحل اقدام ندارم دیگه دارم کلافه میشم.
    میدونم قدم اول گرفتن پذیرش از دانشگاس.فعلا اپلای دانشگاه بستس. اما یکی از مدارک ielts6.5 به بالا . خوب من تازه میخوام برای زبان اقدام کنم خودش ۸ماه طول میکشته . ولی من پذیرش دانشگاه و نیاز دارم برای سفارت. کسی میدونه مدرک زبان و میتونم بعدا هم بفرستم؟ و اگه کسی بتونه مراحل رو برام بگه ممنون میشم.

سلام دوستان، من برای کانادا در مقطع سال آخر دبیرستان قصد تحصیل دارم. آیا برای study permit لازمه که کارنامه تمام مقاطع تحصیلی از اول دبیرستان تا پیش دانشگاهی رو ترجمه کنم؟ یا فقط همون دیپلم و پیش دانشگاهی کافیه؟

دوستان وقتتون بخیر
    سه تا سوال داشتم
    من لیسانس مهندسی شیمی تو یه دانشگاه صنعتی میخونم به این رشته علاقه ای ندارم و بعد هفت ترم 81 واحد پاس کردم ..شرایط اپلای واسه تغییر رشته تو ارشد به مهندسی کامپیوتر رو چک کردم دیدم شانس کمی دارم و خیلی سخته از آلمان بتونم پذیرش بگیرم. حالا اگه بیخیال لیسانس مهندسی شیمی شم و انصراف بدم و بخوام لیسانس آی تی(computer science) تو آلمان بخونم، شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان در چه حدیه در مقایسه با اینکه ارشد رشته غیر مرتبط بخوام اونجا بخونم؟ آیا سخت تره یا راحت تر
    پذیرش تو مقطع لیسانسش به چه عواملی بستگی داره(چون دیگه نمره لیسانسی در کار نیست)
    نمره هام هم:
    متوسطه غیرانتفاعی سما بودم و پیش دانشگاهی هم نمونه دولتی
    معدل سوم متوسطه: 16.46
    معدل کتبی نهایی سوم متوسطه: 13.7
    معدل کل متوسطه: 17.84
    معدل کل پیش دانشگاهی: 16.05

سوال دوم آیا یادگیری زبان آلمانی اجباریه واسه لیسانس؟

و سوال آخر اینکه لیسانس یا B.Sc تو آلمان چقدر طول میکشه؟ من که سه سال از لیسانسو اینجا خوندم(حائز فوق دیپلم) باید دوره یک ساله کالجشو برم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    دوستان وقتتون بخیر
    سه تا سوال داشتم
    من لیسانس مهندسی شیمی تو یه دانشگاه صنعتی میخونم به این رشته علاقه ای ندارم و بعد هفت ترم 81 واحد پاس کردم ..شرایط اپلای واسه تغییر رشته تو ارشد به مهندسی کامپیوتر رو چک کردم دیدم شانس کمی دارم و خیلی سخته از آلمان بتونم پذیرش بگیرم. حالا اگه بیخیال لیسانس مهندسی شیمی شم و انصراف بدم و بخوام لیسانس آی تی(computer science) تو آلمان بخونم، شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان در چه حدیه در مقایسه با اینکه ارشد رشته غیر مرتبط بخوام اونجا بخونم؟ آیا سخت تره یا راحت تر
    پذیرش تو مقطع لیسانسش به چه عواملی بستگی داره(چون دیگه نمره لیسانسی در کار نیست)
    نمره هام هم:
    متوسطه غیرانتفاعی سما بودم و پیش دانشگاهی هم نمونه دولتی
    معدل سوم متوسطه: 16.46
    معدل کتبی نهایی سوم متوسطه: 13.7
    معدل کل متوسطه: 17.84
    معدل کل پیش دانشگاهی: 16.05

سوال دوم آیا یادگیری زبان آلمانی اجباریه واسه لیسانس؟

و سوال آخر اینکه لیسانس یا B.Sc تو آلمان چقدر طول میکشه؟ من که سه سال از لیسانسو اینجا خوندم(حائز فوق دیپلم) باید دوره یک ساله کالجشو برم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاس
    برای لیسانس قطعا آلمانی نیاز هست(ب 2 می خوان فکر می کنم برای سفارت ب 1 می خوان)
    رشته کامپبوتر نوشتن برنامه نیست ها!!!!!!!
    من به شخصه فکر نمی کنم برای مستر غیر مرتبط شانسی داشته باشید.(من برای یکی از دوستهام قبلا از دانشگاه ها پرسیدم اما همه گفتن نمیشه البته اون بنده خدا کامپیوتر بود و می خواست معماری بخونه)
    برای لیسانس فکر می کنم نیاز نداشته باشی کالج بری اما شما بازهم از دانشگاه ها بپرس
    به نظر من پذیرش می گیرید.
    دانشگاه فنی مونیخ فنی برلین دارمشتات هانوفر از دانشگاه های خوب در آلمان هستن tu9 رو گوگل کن.
    البته دانشگاه های خوب در آلمان زیاد هست اما من به شخصه فنی مونیخ توصیه می کنم چون هم در آلمان و هم در دنیا مشهور هست
    از سایت daad.de برای پیدا کردن رشته مورد نظرت استفاده کن توش همه دانشگاه ها و رشته هاشون هستن
    موفق باشی
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    برای لیسانس قطعا آلمانی نیاز هست(ب 2 می خوان فکر می کنم برای سفارت ب 1 می خوان)
    رشته کامپبوتر نوشتن برنامه نیست ها!!!!!!!
    من به شخصه فکر نمی کنم برای مستر غیر مرتبط شانسی داشته باشید.(من برای یکی از دوستهام قبلا از دانشگاه ها پرسیدم اما همه گفتن نمیشه البته اون بنده خدا کامپیوتر بود و می خواست معماری بخونه)
    برای لیسانس فکر می کنم نیاز نداشته باشی کالج بری اما شما بازهم از دانشگاه ها بپرس
    به نظر من پذیرش می گیرید.
    دانشگاه فنی مونیخ فنی برلین دارمشتات هانوفر از دانشگاه های خوب در آلمان هستن tu9 رو گوگل کن.
    البته دانشگاه های خوب در آلمان زیاد هست اما من به شخصه فنی مونیخ توصیه می کنم چون هم در آلمان و هم در دنیا مشهور هست
    از سایت daad.de برای پیدا کردن رشته مورد نظرت استفاده کن توش همه دانشگاه ها و رشته هاشون هستن
    موفق باشی
    ممنون از پاسختون
    تو آلمان دانشگاهی هست واسه لیسانس فنی مهندسی که انگلیسی درس بدن و هزینه نگیرن؟
    و دوره لیسانس تو آلمان چقدر طول میکشه؟
    سوال آخر اینکه این سایتی که دادین برای پیدا کردن مراکز دانشگاهی که رشته آی تی ارائه بدن ، باید university رو بزنم یا university of applied sciences ؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)