صفحه 1 از 103 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

The attached file describes the steps for getting admission in undergraduate level.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 2nd, 2014 در ساعت 06:49 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

میشه لطف کنید بگید اگه بخوایم با وجود داشتن یه BSدوباره برای BS اقدام کنیم چه خوبیها و بدی هایی داره؟
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Junior Member

اول اینو بگم که دعوام نکنین!این که یه جورایی دارم سوال تکراری می پرسم معنیش این نیست که forum رو خوب نگشتم.معنیش اینه که هر چی زیر و رو کردم جوابمو اون طور که می خواستم,نداشت.

من دارم برای Bs در انگلستان applay می کنم و یه Personal statementباید بنویسم که دقیقا توش باید توضیح بدم که چرا باید اونا به من پذیرش بدن.هر چی فکر می کنم می بینم خوب هیچ کار فوق العاده ای تا حالا نکردم!به نظرم خیلی بده که آدمو قاضی کنن تو کار خودش و بگن نظرتو بگو!
    ولی از طرفی از یه بچه مدرسه ای چه انتظاری می شه داشت؟مواردی که به عنوان نمونه تو این انجمن ذکر شده مثل داشتن مقاله و ... هیچ کدوم شامل حال من نمی شه.

یه مشکل دیگه هم دارم.اونم معرفی یه referee هست.خودشون گفتن یه معلم یا دوست یا کسی که شما رو بشناسه ولی باهاتون فامیل نباشه.
    مشکل تو معرفی کردن طرف نیست.حتی خودم می تونم reference ای که می ده رو تر جمه کنم به انگلیش ولی مشکل اینه که اگه بخوان با هاش تماس بگیرن,طرف انگلیسی بلد نیست.یعنی هیچ کدوم از معلم های مدرسمون بلد نیستن.حتی دبیر زبان!!!
    کسی هست اینجا که احیانا در این موارد تجربه ای داشته باشه؟یا بدونه که در مورد دوم احتمال اینکه با طرف تماس بگیرن,چقدره؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام یاسمین
    این که مقاله نداری خب خیلی بده ( باید یه 10 تا paper میدادی تا حالا)
    برای U.G تا جایی که من می دونم باید برنامه واسه زندگی آینده تحصیلیت رو بگی یعنی بگی اگه اقا جون به من پذیرش بدین من میام و علم UK رو زیر رو می کنم. کاری می کنم که همتون کف کنین و از این خزعولات !!!
    شک نکن اونا با رفریت تماس میگیرن ولی به احتمال خیلی زیاد با email. اگه کسی رو میشناسی اونور ( فامیلی دوستی چیزی ) اونو بگو. اگه که نه یکی رو بگو که اولا email هاشو زود زود چک کنه و هم این که بلد باشه انگلیسی بخونه. حرف زدن پیشکش که حالا معلم زبانت احتمالا بلده به زور 10 تا دیکشنری یه email دو خطی رو بخونه و بهش جواب بده ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

میشه در مورد هزینه های تحصیلی و مخارج در دانشگاه های کانادا و سوئد اطلاعات بدهید . متشکرم
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

سلام.جون هرکی دوست دارید به این سوالات جواب بدید.
    1 چه زمانهای میشه برای apply, admission اقدام کرد؟منظورم اقدام کردن است نه آمدن نتایج(تا کی وقت داریم مثل اینکه دو بار در سال میشه اقدام کرد.)
    2 چه مدارکی را از ما می خواهند؟
    4منظورشون از معدل دیپلم فقط کتبی سوم هست یا کل سال؟آخه اگه کل هست من که علامه میرم و معدل 16 ام 20 بیرونه چه گناهی کردم.
    5 من راهنما را سریع خوندم خودمون در هر مورد ;i می خوایم باید مقاله بنویسیم یا خودشون میگن درباره این تاپیک بنویس تا آنها را با هم بررسی کنند؟
    6 مقاله ها باید جایی ثبت یا چاپ شوند؟اگر مجله ایرانی باشه چی؟
    7 مدارکم که شامل mcse mcsd.net و همینطور مرحله 1 المپیاد هست(به زودی ایشالا دوم)کمک میکنه ؟چون من mcse رو خوندم ولی امتحانش رو ندادم.یهنی ارزش سرمایه گذاری داره؟
    واقا ممنون میشم اگه جواب بدین.این فروم چرا عکس گل نداره؟ :P

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

1) بهترین زمان همون پاییز و زمستان هر سال هست برای ترم پاییز سال بعد. البته باز هم بستگی به DEADLINE دانشگاه ها داره.
    2) خوب هر چی مدرک داری رو باید ببری ترجمه کنی: دیپلم، شناسنامه، مدرک های دیگه و....
    3) سوالش رو ننوشته بودید ;D
    4) نمی دونم منظورشون چیه ولی خوب علامه رفتن فقط یه امتیاز محسوب میشه و معدل در هر حال مهمه
    5) این مورد بیشتر برای MASTER و دکترا مطرحه
    6) مطابق 5
    7) بله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asman
    1) بهترین زمان همون پاییز و زمستان هر سال هست برای ترم پاییز سال بعد. البته باز هم بستگی به DEADLINE دانشگاه ها داره.
    2) خوب هر چی مدرک داری رو باید ببری ترجمه کنی: دیپلم، شناسنامه، مدرک های دیگه و....
    3) سوالش رو ننوشته بودید ;D
    4) نمی دونم منظورشون چیه ولی خوب علامه رفتن فقط یه امتیاز محسوب میشه و معدل در هر حال مهمه
    5) این مورد بیشتر برای MASTER و دکترا مطرحه
    6) مطابق 5
    7) بله
    برای کارنامه تحصیلی و اینا فقط کتبی سال سوم(نهایی و کشوری)را می خواهند یا نه کل سال یا حتی سال های اول و دوم هم می خوان؟؟؟؟اگر معدل کتبی سال سوم باشه خوبه چون اینجوری عدالت بر قراره و بین همه کشور یکسانه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

شما باید همه کارنامه تون رو ببرید واسه ترجمه، همه 4 سال

Junior Member

شما گفتید که معمولا برای پذیرش پاییز و زمستان باید اقدام کرد حالا من الان سوم هستم اگر تابستان مدارکم(تافل و sat( و اینام را بگیرم و همون پاییز اقدام کنم جوابش کی میاد؟؟؟یعنی کی میتونم برم ؟
    چون من فروردین 18 سالم میشه و ممنوع الخروج میشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)