صفحه 96 از 103 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کدام کشور؟ کدام رشته؟ کدام دانشگاه؟
    آمریکا.فرانسه.سوئیس و سوئد
    روانشناسی
    برای دانشگاه هم هنوز دارم پیگیری میکنم

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پاسخ دم دستی اینکه کجا میخوای مشغول شی؛ من خودم یه سالی یه کالج هنر خوندم، رفتم بامسئولش حرف زدم دو صفحه فرم پر کردم، فرداش پذیرش اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_nsr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه با این سایت آشنا شدم برای همین زیاد باهاش آشنایی نداشتم که بخوام فرئم رو کامل بگردم دنبال جواب سوالم
    ممنئن میشم اککه به سوالام جواب بدبن
    1.من فقط مدرک دیپلمم رو گرفتم و الان میخوام برای لیسانس اپلای کنم کف معدل برای این کار چقدره؟
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام. من میخوام برای لیسانس روانشناسی از دانشگاه پادوا پذیرش بگیرم
    از مدارکی که برای enrolment لازم هست cv , cover letter هستش
    کسی میتونه فرق این دوتا رو برام توضیح بده؟ و این که از یه دانش آموز دبیرستانی انتظار چه جور cv دارند؟ معمولا دبیرستانی ها نه مقاله ای دارند نه فرصت برای انجام کار مرتبط و در نتیجه کسب تجربه! ضمن اینکه اینجور که به من گفته شده دانشگاه رو معدل حساس نیست و معدل منم آنچنان خوب نیست ترجیح میدم ذکر نشه جایی

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط whaty نمایش پست ها
    سلام. من میخوام برای لیسانس روانشناسی از دانشگاه پادوا پذیرش بگیرم
    از مدارکی که برای enrolment لازم هست cv , cover letter هستش
    کسی میتونه فرق این دوتا رو برام توضیح بده؟ و این که از یه دانش آموز دبیرستانی انتظار چه جور cv دارند؟ معمولا دبیرستانی ها نه مقاله ای دارند نه فرصت برای انجام کار مرتبط و در نتیجه کسب تجربه! ضمن اینکه اینجور که به من گفته شده دانشگاه رو معدل حساس نیست و معدل منم آنچنان خوب نیست ترجیح میدم ذکر نشه جایی
    وقتی فرما رو پر میکنی ناچارا باید معدلو بگی، اگه جایی نخواست شما هم اصلا صداشو درنیار اگه میخوای؛ بالا 16 باشه بد نیست کلا معدل
    حالا یه چیزی بذار تو سی ویت، مثلا بنویس تیم ورزشی دبیرستانم بودم، فلان مقامو اوردم و دیگه خوب تف بدش
    کلا برای دانشگاه ها مهمه یکی باشه که بتونه اکتیو باشه تو زمینه ها مختلف

کاور لتر یه نامه است که چرا میخوای بری اونجا ، تو این سایت SOP هر چی دیدی همونه
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

سلام.
    من كارشناسي پرستاري از دانشگاه آزاد دارم.ميخواستم بدونم ميشه براي ليسانس مجدد از دانشگاه هاي المان اقدام كنم؟
    در حال خدمت سربازي هستم و سنم هم ٢٥ ساله،٢ سال هم سابقه كار دارم...
    نسبت به سنم و ليسانس مجدد خوندن شانسي دارم؟
    ممنون...

Junior Member

سلام به همه . من الان ۱۹ سالمه و میخوام دوباره کنکور بدم . معدل دیپلمم ۱۸.۵۱ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۶.۲۲ (متاسفانه) به نظر شما با این شرایط امکان پذیرش گرفتن در رشته بیوشیمی از دانشگاه های متوسط کانادا رو دارم ؟ زبانم هم بد نیست (ایلتس ۶ تا ۶.۵ ) که البته میتونم بیشتر هم روش کار کنم

Junior Member

سلام به دوستان.
    چند تا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم.

1. من الان 29 سالمه و سال آینده می خوام اقدام کنم برای کارشناسی نروژ. توجیه سنمم داشتن مدرک کارسناسی و کارشناسی ارشد به اضافه 5 سال سابقه کاره. فقط تمایل دارم تغییر رشته بدم. رشته م کتابداری بوده، میخوام معلمی بخونم. تو سایت دانشگاه چیزی ننوشته. ولی آیا سن من نقطه منفی میشه؟ احتمال داره رد کنن منو؟
    2. اومدیم و دانشگاه پذیرش کرد. این احتمال هست که سفارت رد کنه؟
    3. اگر سفارت رد کرد، تکلیف اون پولی که فرستادیم چی میشه؟ میشه برش گردوند؟ تلفات مالی نداره؟

ممنون میشم اگر کسی چیزی میدونه بگه.

Junior Member

سلام همگی
    میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند کمک بگیرم.
    من gustavus college در ایلات مینسوتا رشته کامپیوتر قبول شدم ولی یه مشکلی دارم... مقدار پولی که اونا از من برای هزینه دانشگاه و غذا و خوابگاه و... خواستن سالانه 18000$ است ولی خانواده من فقط 10000$ میتونن بدن. کار دانشجویی هم پرسیدم و گفتن سالانه 3000$ میتونی دربیاری. شنیدم که بعد از رفتن اوضاع بهتر میشه و میتونم راه های جدیدی برای پول درآوردن پیدا کنم. کسانی که اطلاع دارن اگه میتونن کمک کنن که برم یا نرم؟ میتونم اونجا پول در بیارم یا نه؟

Junior Member

درود.
    دوستان من سوال زیاد دارم و متاسفانه چون تازه عضو شدم نمیتونم تاپیک بزنم مجبورم سوالامو اینجا بپرسم.ممنون میشم جواب بدید.
    اول از همه اینکه واقعا خیلی سخته انجمنو اینترنتو بگردی واسه جواب سوالات.من مشهد زندگی میکنم اگه کسی یک مشاور خوب، یک آدم اینکاره بلده که خیلیا رو واسه ادامه تحصیل خارج فرستاده میشناسه لطفا معرفی کنه اینطوری خیلی کار راحت تره و همه ی جواب سوالاتمو میگیرم.
    من 17 سالمه رشته ریاضی فیزیک امسال کنکور دارم و 5 روز بعد کنکور هم 18 میشم.مهمترین سوالم اینه که بنظر شما کی برم؟لیسانسمو بگیرم بعد برم یا الان؟کدوم راحت تره؟واسه ی قضیه ی سربازی و کارکردن برای ازادسازی مدرک از دانشگاه دوست دارم الان برم و اقامت بگیرم یک کشور اروپایی.با توجه به وضعیتم نظر شما چیه؟
    ممنون از راهنمایی.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sgh0933 نمایش پست ها
    درود.
    دوستان من سوال زیاد دارم و متاسفانه چون تازه عضو شدم نمیتونم تاپیک بزنم مجبورم سوالامو اینجا بپرسم.ممنون میشم جواب بدید.
    اول از همه اینکه واقعا خیلی سخته انجمنو اینترنتو بگردی واسه جواب سوالات.من مشهد زندگی میکنم اگه کسی یک مشاور خوب، یک آدم اینکاره بلده که خیلیا رو واسه ادامه تحصیل خارج فرستاده میشناسه لطفا معرفی کنه اینطوری خیلی کار راحت تره و همه ی جواب سوالاتمو میگیرم.
    من 17 سالمه رشته ریاضی فیزیک امسال کنکور دارم و 5 روز بعد کنکور هم 18 میشم.مهمترین سوالم اینه که بنظر شما کی برم؟لیسانسمو بگیرم بعد برم یا الان؟کدوم راحت تره؟واسه ی قضیه ی سربازی و کارکردن برای ازادسازی مدرک از دانشگاه دوست دارم الان برم و اقامت بگیرم یک کشور اروپایی.با توجه به وضعیتم نظر شما چیه؟
    ممنون از راهنمایی.
    بنظر من مهم ترین سوال باید این باشه که وضعیت مالی خانواده چطوره؟ می تونن 4 سال شما رو ساپورت مالی کنند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)