صفحه 102 از 103 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh2323 نمایش پست ها
    سلام من الان کنکوری هستم بعد میخواستم بدونم اگه مهندسی کامپیوتر بخونم معدل و زبانم هم خوب باشه و بتونم چنتا مقاله بنویسم میتونم تو یکی دو سال اپلای بگیرم ؟

(حالا فول فاند هم نباشه فقط در حد شهریه دانشگاه)

بعد اگه میشه باید کارشناسی از اول شروع کنم یا باید از جایی که بودم شروع کنم؟
    اپلای گرفتنی نیست. اپلای میکنید و پذیرش میگیرید.
    فاند برای مقطع لیسانس بسیار محدود و رقابتی است و معمولا فول فاند هم در کار نیست. اصلا روی فاند برای مقطع کارشناسی حساب نکنید.

سلام، من الان دانشجوی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر هستم، ترم اول ،قصد دارم برم آلمان ادامه تحصیل برخی افراد می گویند برو یک کالج در آلمان پذیرش بگیر بعد از یکسال برو یکی از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیر ،
    در این رابطه چه کار باید بکنم؟ کدام کالج درخواست پذیرش دهم؟کدام دانشگاه آلمان در رشته مهندسی پزشکی از نظر علمی بهترین است ؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید

Junior Member

سلام
    من دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم و میخوام برای یک بورسیه اپلای کنم.چطور تو رزومم بنویسم که اینجا دو ترم خوندم ولی میخوام از اول دوباره بخونم که متقاعد بشن؟اصلا بنویسم یا اگر ننویسم یک سال گپ رو با چی جبران کنم؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam_DV نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم و میخوام برای یک بورسیه اپلای کنم.چطور تو رزومم بنویسم که اینجا دو ترم خوندم ولی میخوام از اول دوباره بخونم که متقاعد بشن؟اصلا بنویسم یا اگر ننویسم یک سال گپ رو با چی جبران کنم؟
    دوست عزیز تمامی این موارد باید در SOP (انگیزه نامه) توضیح داده شود و رزومه جای هیچ چیزی جز عنوان و محل و تاریخ دستاوردها نیست.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز تمامی این موارد باید در SOP (انگیزه نامه) توضیح داده شود و رزومه جای هیچ چیزی جز عنوان و محل و تاریخ دستاوردها نیست.
    موفق باشید
    بله منظورم انگیزه نامه بود اشتباه نوشتم.ممنون میشم نظرتونو در مورد اصل مطلب هم بگید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam_DV نمایش پست ها
    بله منظورم انگیزه نامه بود اشتباه نوشتم.ممنون میشم نظرتونو در مورد اصل مطلب هم بگید
    دوست عزیز یکسال گپ تحصیلی قابل اغماض است و بنظر من نیازی به توضیح ندارد. ولی در مورد اینکه چرا درستون رو رها کردید و دوباره تصمیم به ادامه آن در دانشگاهی دیگر گرفته اید باید دلیل قانع کننده ای بیاورید.

Junior Member

سلام من امسال کنکور دادم میخوام برای لیسانس الان اپلای کنم و بورسیه شم. میخواستم بدونم دقیقا چه کارایی باید انجام بدم؟ یعنی چه مدارکی رو و چطوری براشون بفرستم و چه هزینه هایی داره؟ و در اخرم اینکه کی جواب میاد؟ ممنون از پاسخگویی

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام منظورتون کدوم دانشگاه و کدوم کشوره؟ منظورتون از براشون کیه؟
    و اینکه اینو باید بدونید دوست عزیز که در مقطع لیسانس بورسیه و فاند بسیار اندک است و آن هم در معدود دانشگاهها و کشورهایی.
    اما به طور معمول شما برای پذیرش در مقطع لیسانس شما به این مدارک نیاز دارید: ریز نمرات دوسال آخر + پیش دانشگاهی ( سیستم جدید نمیدونم چطوریه) یعنی حتما باید 12 سال درس خونده باشید، توصیه نامه از معلم، انگیزه نامه برای تحصیل در رشته مورد نظر، مدرک زبان، و بسته به دانشگاه و کشور مورد نظر ممکنه نیاز باشه آزمون SAT رو هم پشت سر بذارید، و در نهایت پر کردن فرم اپلیکیشن و پرداخت اپلیکیشن فی(چیزی حدود 120 تا صد و شصت هفتاد دلار حالا یا کمی بیشتر یا کمتر)
    مدارک کلی که معمولا همه جا نیاز هست همین ها هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarv_zz نمایش پست ها
    سلام من امسال کنکور دادم میخوام برای لیسانس الان اپلای کنم و بورسیه شم. میخواستم بدونم دقیقا چه کارایی باید انجام بدم؟ یعنی چه مدارکی رو و چطوری براشون بفرستم و چه هزینه هایی داره؟ و در اخرم اینکه کی جواب میاد؟ ممنون از پاسخگویی
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

سلام ، ۲۷ سالمه . خدمت سرباری رفتم، زبانمم خوبه ، مدرک تحصیلیم دیپلمه ( از فوق دیپلم انصراف دادم ) . حالا یه اسپانسر پیدا کردم که گفته همه ی هزینه های تحصیل من رو‌‌ میده

میخوام واسه مقطع لیسانس و رشته‌ ( video game design and development ) اقدام کنم. حالا سوال من اینه با توجه به شرایط من،مخصوصا سنم آیا آفیسر ب من ویزای تحصیلی رو میده ؟ یا منو بخاطر سنم ریجکت میکنه ؟
    در حقیقت با ۲۷ سال سن ، میشه واسه مقطع لیسانس ویزای تحصیلی گرفت ؟

کشور‌ های مد نظرمم ( هلند ، انگلستان ، استرالیا ، چین ، سوئد ) هستش

سلام دوستان عزیز
    من اخیرا آزمون SAT بدون essay شرکت کردم و نمره 1550 رو کسب کردم میخواستم راهنمایی کنید با این نمره چه کشور هایی امکان فاند گرفتنم هست و آیا این امکان برای رشته های پزشکی هم موجود هست یا خیر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)