صفحه 12 از 103 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin82
    ارائه مدرک فوق دیپلم ضرورتی نداره .
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...88%D8%A6%D8%AF
    دوست عزیز بر خلاف گفته دوستمون که گفتن فوق دیپلم ضرورتی نداره ،!!! شما اگه با مدرک فوق دیپلم اقدام کنید می تونید یک سری از واحد های دوره bachelor رو تطبیق بدید که به اصطلاح می گن Advanced credit که این کار باعث میشه حتی تا 1 سال و نیم دوره لیسانستون کمتر بشه که منوط بر این هست که چه واحد هایی را در دوره فوق دیپلم گذراندین خب اگه در یک رشته مرتبط بخواهید درس بخوانید که خیلی بهتر و ساده تر می تونید این کار را انجام بدید. این کار هم باید زمانی انجام بدید که میخواهید برای پذیرش اقدام کنید، به این صورت که علاوه بر فرم های پذیرش فرمی را تحت عنوان credit transfer یا advanced credit transfer پر می کنید که در آنها واحد هایی که پاس کردید و شرح مختصری از واحد پاس شده را مینویسید و مدارک مربوط به آنها را ارئه میدهید.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    دوست عزیز بر خلاف گفته دوستمون که گفتن فوق دیپلم ضرورتی نداره ،!!! شما اگه با مدرک فوق دیپلم اقدام کنید می تونید یک سری از واحد های دوره bachelor رو تطبیق بدید که به اصطلاح می گن Advanced credit که این کار باعث میشه حتی تا 1 سال و نیم دوره لیسانستون کمتر بشه که منوط بر این هست که چه واحد هایی را در دوره فوق دیپلم گذراندین خب اگه در یک رشته مرتبط بخواهید درس بخوانید که خیلی بهتر و ساده تر می تونید این کار را انجام بدید. این کار هم باید زمانی انجام بدید که میخواهید برای پذیرش اقدام کنید، به این صورت که علاوه بر فرم های پذیرش فرمی را تحت عنوان credit transfer یا advanced credit transfer پر می کنید که در آنها واحد هایی که پاس کردید و شرح مختصری از واحد پاس شده را مینویسید و مدارک مربوط به آنها را ارئه میدهید.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

سلام علی عزیز:
    با تشکر از شما .... بسیار راهنمایی بزرگی کردید به قول معروف:یکسال هم زمان زیادی است که تخفیف بخوریم.
    علی خان این فرمی که فرمودید را از کجا باید پیدا کنیم ؟
    در ضمن کی می توانم برای دانشگاه سوئد پذیرش بگیرم؟منوی انتخاب رشته گزینه Add توی سایت www.studera.nu بسته است.چخ زمان باز می شود و می توانم انتخاب رشه کنم در ضمن چه مدت طول می کشد تا نتیجه را اعلام کنند(به این خاطر عرض میکنم که ببینم مدرک تافل را تا کی باید آماده کنم)
    دوره کارشناسی اینجور که من توی ویکی خوندم بیشتر سوئدی است ....خوب با این تفاسیر قبل از شروع دانشگاه باید یک دوره گذراند؟(نمیشه که همین جوری رفت سر کلاس اینجا هم که نیست بریم یادبگیریم)

نقل قول نوشته اصلی توسط ACE2
    سلام علی عزیز:
    با تشکر از شما .... بسیار راهنمایی بزرگی کردید به قول معروف:یکسال هم زمان زیادی است که تخفیف بخوریم.
    در ضمن کی می توانم برای دانشگاه سوئد پذیرش بگیرم؟منوی انتخاب رشته گزینه Add توی سایت www.studera.nu بسته است.چخ زمان باز می شود و می توانم انتخاب رشه کنم در ضمن چه مدت طول می کشد تا نتیجه را اعلام کنند(به این خاطر عرض میکنم که ببینم مدرک تافل را تا کی باید آماده کنم)
    دوره کارشناسی اینجور که من توی ویکی خوندم بیشتر سوئدی است ....خوب با این تفاسیر قبل از شروع دانشگاه باید یک دوره گذراند؟(نمیشه که همین جوری رفت سر کلاس اینجا هم که نیست بریم یادبگیریم)
    دوست عزیز سوئد تعدادی رشته رو به زبان انگلیسی هم ارائه می کنه که تو یکی از پستهای قبلیم لینک لیستش رو برات گذاشته بودم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin82
    دوست عزیز سوئد تعدادی رشته رو به زبان انگلیسی هم ارائه می کنه که تو یکی از پستهای قبلیم لینک لیستش رو برات گذاشته بودم .
    سلام دوست گلم:
    بله عزیز ...من هم بصورت کلی عرض کردم چون از قرار معلوم از لیسانس به بالا کاملا انگلیسی تدریس می شود و در کارشناسی اکثرا سوئدی است ... من محض این اکثریت عرض کردم .
    باز هم از مساعدت جنابعالی و دیگ دوستان کمال تشکر را دارم
    موفق باشید

سلام علی عزیز:
    فرمی که گفتم در خود سایت هر دانشگاه پیدا میشه و این جور هم نیست که نباشه، در مورد آمریکا، کانادا، استرالیا و انگلیس که اینطور هست برای سوئد هم نباید مستثنی باشه.. ممکن هست عنوانش رو حالا جور دیگه ای مطرح کرده باشند ولی به احتمال زیاد هست، اینکه میبینی مطمئن نیستم چون خودم دورو بر سوئد اصلا نرفتم ولی این یک سیستم استاندارد هست که واحد های گذرانده شده رو در صورت سیلابس مشابه تطبیق بدهند.
    زمان باز شدن انتخاب رشته یا کلا اپلای، زمان فرجه یا همون deadline هستش که خودشون میگن کی هست، بگردی اونم پیدا می کنی ;D در مورد اعلام نتایجشون هم خبر ندارم باید از بچه هایی که برای سوئد اقدام کردند بپرسی. (مدرک تافل رو هم هرچه سریع تر بگیر، وقت رو تلف نکن )
    بله، زبان سوئدی هست ولی همانطور که دوستمون گفت بعضی از رشته ها و دانشگاها انگلیسی هستند.
    برای زبان هم باید پذیرش زبان هم داشته باشی که اونو هم می تونی جایی که دانشگاه معرفی میکنه که معمولا تو کمپ دانشگاه هست بری و هم سایر موسسات(البته اول دربارش تحقیق کن ببین سفارت با پذیرش زبان مشکلی نداشته باشه)
    یا حق.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    فرمی که گفتم در خود سایت هر دانشگاه پیدا میشه و این جور هم نیست که نباشه، در مورد آمریکا، کانادا، استرالیا و انگلیس که اینطور هست برای سوئد هم نباید مستثنی باشه.. ممکن هست عنوانش رو حالا جور دیگه ای مطرح کرده باشند ولی به احتمال زیاد هست، اینکه میبینی مطمئن نیستم چون خودم دورو بر سوئد اصلا نرفتم ولی این یک سیستم استاندارد هست که واحد های گذرانده شده رو در صورت سیلابس مشابه تطبیق بدهند.
    زمان باز شدن انتخاب رشته یا کلا اپلای، زمان فرجه یا همون deadline هستش که خودشون میگن کی هست، بگردی اونم پیدا می کنی ;D در مورد اعلام نتایجشون هم خبر ندارم باید از بچه هایی که برای سوئد اقدام کردند بپرسی. (مدرک تافل رو هم هرچه سریع تر بگیر، وقت رو تلف نکن )
    بله، زبان سوئدی هست ولی همانطور که دوستمون گفت بعضی از رشته ها و دانشگاها انگلیسی هستند.
    برای زبان هم باید پذیرش زبان هم داشته باشی که اونو هم می تونی جایی که دانشگاه معرفی میکنه که معمولا تو کمپ دانشگاه هست بری و هم سایر موسسات(البته اول دربارش تحقیق کن ببین سفارت با پذیرش زبان مشکلی نداشته باشه)
    یا حق.
    سلام دوست عزیز:
    عزیز جان دستت طلا ..... با این تفاسیر پس امسال رو برای ترم پائیز شانسی ندارم ...اما باز هم چک می کنم شاید یک گوشه کناری رشته مورد تظرم رو پیدا کردم.
    خیلی ممنون لطف کردی ان شاالله دوباره مزاحمت می شوم
    موفق باشید

سلام علی عزیز:
    برای ترم پاییز 2009 ددلاین ارسال مدارک 2 فوریه 2009 بود و نتایج پذیرش هم 14 می 2009 اعلام شد .

Junior Member

سلام به همگی.من تازگی میخواستم از شعبه یکی از دانشگاه ها تو دبی برای لیسانس پذیرش بگیرم اما تو سایتش نوشته بود برای طی پروسه پذیرش باید خودم هم برم . می خواستم بدونم کسی چیزی می دونه در این زمینه؟ نظام وظیفه رو چی کار کنم؟

Junior Member

پیش فرض من دیپلم ریاضی دارم میخوام apply کنم

سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید
    من دیپلم ریاضی دارم و میخوام مهندسی عمران یا مکانیک بخونم اما نمیدونم کجا و کدوم دانشگاه اقدام کنم
    امیدوارم در مورد دانشگاههای مالزی بدونیین و کمکم کنین.
    اخه من هر چی میگردم در مورد کارشناسی ارشد و بالاتر توضیح دادن.
    راستی من فوق دیپلم مکانیک هم دارم اما معدلم خیلی کم.

پیش فرض پاسخ : من دیپلم ریاضی دارم میخوام apply کنم

واضحه که بستگی به معدلتون نمره زبان ومقدار پولی که میخواین هزینه کنین بستگی داره
    لینک های زیر موقعیت های خوبی هستند
    لیست برنامه هایی که در زمینه تکنولوژی تو سوئد برگزار میشه به زبان انگلیسیhttp://www.studyinsweden.se/Course-search
    بر نامه های فنلاند که به زبان انگلیسی هست
    http://www.studyinfinland.fi/studyin...rogrammes.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)