صفحه 17 از 103 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ESHMIT نمایش پست ها
    لطفا دانشگاه هايي كه need blind اند در كانادا و انگليس نيز ذكر كنيد.
    as far as i know there is no need-blind university in UK and Canada but there are a limited number of scholarships in both of them
    i think Canada has better scholarships

Junior Member

ممنون از پاسخ سريعتون . سايتي هست كه بهترين application essay رو گذاشته باشه (ترجيحا انشا هاي زيادي و اونايي كه از دانشگاه هاي بزرگ پذيرش گرفتند. ) اگه چيزي درباره بهتر نوشتن اون ميدونيد بگيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ESHMIT نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سريعتون . سايتي هست كه بهترين application essay رو گذاشته باشه (ترجيحا انشا هاي زيادي و اونايي كه از دانشگاه هاي بزرگ پذيرش گرفتند. ) اگه چيزي درباره بهتر نوشتن اون ميدونيد بگيد.

http://www.ivyedge.com/Admission_Hom...le/sample.html این سایت نمونه های زیادی داره
    http://www.erraticimpact.com/html/wr...ion_essays.htm این سایت هم راهنمایی های زیادی کرده در کل با سرچ عبارت sample admission essays به لینک های زیادی بر میخورید
    این لینک هم یه فروم جالب داره که متقاضی های زیادی درباره ی پذیرش آمریکا برای لیسانس بحث میکنندhttp://talk.collegeconfidential.com/...onal-students/
    به نظر من مهمتری چیز تو انشا خودتون بودنه!!

Junior Member

سلام ، من 12 پيش ، پيش دانشگاهي گرفتم ، با معدل 17.26 معدل ديپلم 16.68 رياضي فيزيك . برنامه نويسي خوب بلدم بخصوص جاوا ، دراين زمينه مطالعات شخصي فراواني انجام داده ام ، اصولا همه كارهاي راجع به نرم افزار را خودم از طريق خواندن كتاب يادم گرفتم و متاسفانه يكي از علتهايي كه باعث شد دانشگاه را رها كنم همين موضوع بود چون ميديم ان مطالبي كه اساتيد برنامه نوسي و جاوا در جهان ميگن با اين مطالبي كه دردانشگاه درس ميدهند اصلا سنخيتي ندارد ، من بصورت جدي (عمدا نميخوام از كلمه حرفه اي استفاده كنم ) روي برنامه نويسي دارم كار ميكنم طوريكه اكثر trend هاي كه در محدوده برنامه نويسي اتفاق ميافتد براي من قابل ردگيري و تفسير است .

بخاطر اينكه مجبور بودم كتاب انگليسي بخونم ، مهارت reading بسيار عالي است چشم بسته 8 ميگيرم در iielts-reading.

خلاصه سرتون درد نيارم ، يه مدت بعنوان مشاور نرم افزار براي يك شركت حسابداري سابقه دارم ، كارهايي مثل اسمبل و عيب يابي سيستم را هم درحد خوبي مسلط هستم ، يه مدت هم بعنوان فروشنده laptop سابقه دارم . تو اينجا اكثر با .NET يا VB كارميكنند ، البته من يك عيبي كه دارم اينكه مرغ همسايه غاز برام ، نميدونم رسوندم مطلبم را يانه ، بهر حال ، ميخواهم امسال برم دبي و يكي از مدارك java certificate programmer را بگيرم ، الان كه دارم واسه ielts ميخونم .

سئوال : با فقط 8 ميليون سرمايه اوليه ميتونم براي كارشناسي كامپيوتر-نرم افزار ، در يك دانشگاه خارج ، با اين سن و سال پذيرش بگيرم ، لطفا راهنمايي كنيد. فكرميكنم كه درسها برام سخت نباشه و دركنارش كار كنم هر كاري ، مهم نيست.

پیش فرض پاسخ : مشاوره

به نظر من شما قبل از هر کاری دنبال گرفتن مدرک زبان باش. هر کشوری بری اکثراً واحدها رو به زبان انگلیسی تدریس می کنن. و تاثیر نمره خوب زبان هم توی گرفتن پذیرش خیلی زیاده

سلام دوستان من می خواستم یک سوال اینجا مطرح کنم راستش من فارغ التحصیل رشته عمران هستم اما معدلم 14 هستش انجوری که بوش میاد با این معدل نمی تونم از دانشگاهای خوب پذیرش بگیرم به این فکر افتادم که واسه کارشناسی تو رشته خودم باز اقدام کنم چون معدل پیش دانشگاهیم 17.5 هست و معدل دیپلمم هم 16.2 هستش...2.5 سال هم در زمینه عمران سابقه کار دارم . یک مقاله هم دارم..ielts هم 6.0 گرفتم ...به نظر شما آیا شانسی دارم واسه گرفتن پذیرش واسه دانشگاه های معتبر...می خواستم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamanesh نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم یک سوال اینجا مطرح کنم راستش من فارغ التحصیل رشته عمران هستم اما معدلم 14 هستش انجوری که بوش میاد با این معدل نمی تونم از دانشگاهای خوب پذیرش بگیرم به این فکر افتادم که واسه کارشناسی تو رشته خودم باز اقدام کنم چون معدل پیش دانشگاهیم 17.5 هست و معدل دیپلمم هم 16.2 هستش...2.5 سال هم در زمینه عمران سابقه کار دارم . یک مقاله هم دارم..ielts هم 6.0 گرفتم ...به نظر شما آیا شانسی دارم واسه گرفتن پذیرش واسه دانشگاه های معتبر...می خواستم راهنماییم کنید.
    به نظر من این کار کاملا اشتباهه. شما اگر یک مقدار زبان‌تون رو تقویت کنید (حتی شاید با همین نمره زبان) بتونید از دانشگاه‌های اروپایی پذیرش بگیرید. به قسمت نتایج پذیرش مراجعه کنید و کسانی که شرایط مشابه شما داشته‌اند رو ببینید. بعد از گرفتن کارشناسی ارشد با معدل خیلی خوب از یک دانشگاه معمولی اروپا، شما شانس خوبی برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خوب خواهید داشت.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام
    من یک مشاوره می خواستم
    من دیپلم هنرستان و الان اگر خدا بخواهد ترم آخر فوق دیپلم در رشته الکترونیک هستم و مدرک زبان هم ندارم و می خواهم برای لیسانس در خارج از کشور اقدام کنم ولی نمی دانم برای کدام کشور چون هر جای این سایت را دیدم هر کی رسیده یک چیزی گفته من کشوری می خواهم که تو رشته خودم پیشرفته باشد مثل آمریکا
    من حالا می خواهم کشوری که می خواهم تحصیل تعیین کنم بعد برای اون کشور زبان همان کشور بخوانم
    کشورهای که مد نظر دارم البته خودم :
    1. ژاپن
    2. آمریکا
    3. انگلیس
    4. کانادا

به نظر شما آیا این کشورها به من پذیرش می دهند مخصوصا با این اوضاع بعد سیاسی ایران آخه برای پذیرش خیلی بستگی به اوضاع سیاسی اون کشور دارد .

حالا به نظر شما کدام کشوری برای رشته الکترونیک خوبه
    در مورد پزشکی چی این را برای خودم نمی خواهم برای یکی از دوستان قضیه اش تقریبا مثل من است
    با تشکر

سلام سامان جان،
    شرایط من هم تقریبا مشابه شماست. شما جایی اقدام کردید؟
    بدرود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    enjineering scinses of tehran uni

سلام دوستان
    اگر لطف كنيد به سوالم جواب بديد ممنون ميشم:
    يه دانشجوي ترم دومي هستم با توجه به وضعيت خاصي كه برام پيش اومده حتما بايد بعد از كارشناسي پذيرش بگيرم
    اين ترم معدلم تقريباً معدلم 12.5 مي شه براي پذيرش گرفتن شرط معدل چقد مهمه؟
    شرط معدل شامل دروسي همچون متون و معارف و... هم ميشه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

دوست عزیز،
    اینجا در مورد پذیرش در مقطع کار شناسی بحث میشه.
    سوال تون رو می تونید در انجمن های " مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا" یا "لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم" مطرح فرمایید.
    بدرود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)