صفحه 3 از 103 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط boy
    دوست عزیز فکر میکنم با یه نمره تافل خیلی خوب بتونی پذیرش بگیری ، هر چند که گرفتن پذیرش به عوامل بسیاری بستگی داره.منتها بگی چند سال پیش دیپلم گرفتی بد نیست

من در حدود 6 سال پیش دیپلم گرفتم و می خواستم بدونم میتونم gre بدم و به نظر شما میشه با یه تافل خوب پذیرش گرفت و شانس گرفتن ویزا چقدره متشکرم
    دوست عزیز من اطلاع چندانی در مورد نحوه پذیرش مقطع کارشناسی ندارم
    اگر احتیاجی به GRE داشته باشید با یه نمره GRE و Toefl خیلی خوب میتونی خیلی از نقاط ضعفت را پوشش بدی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

GRE واسه مقطع لیسانس نیست. شما باید تو امتحانات SAT شرکت کنید که یه گفتار درموردش وجود داره و همچنین تو فایلی که تو ارسال اول بیتا گذاشته اطلاعات جامع و مفیدی میتونید پیدا کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان .....

من حسين هستم 18 سالمه.....

در حال حاضر پيش دانشگاهي هستم..

ميخوام بدونم با اين وضع من اصلا اميدي به گرفتن پذيرش از دانشگاههاي خارج هست يا نه(رشته هاي مهندسي شيمي-مهندسي برق-مهندسي مكانيك)؟؟؟ من مشكل مالي هم دارم ...شرمنده اينو ميگم ولي اگه اميدي به فاند هم هست به من بگين!متاسفم اينو ميگم ولي حتي اگر لازم باشه حاضر به تي كشيدن رستورانهاي خارج هم هستم

رشته رياضي و فيزيك

معدل 3 سال دبيرستان:سال اول:19/49 سال دوم 18/83 سال سوم : 17/27 پيش دانشگاهي هم حدود 13تا 14

4 سال تمام توي كانون زبان ايران درس خوندم.....مشكلي ندارم از اين بابت ....تافل رو ميتونم با نمره عالي بگيرم....

در مورد مشكل سربازي هم اگه ميشه كمك كنيد...اصلا ميتونم خارج شم؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط حسين
    سلام دوستان .....

من حسين هستم 18 سالمه.....

در حال حاضر پيش دانشگاهي هستم..

ميخوام بدونم با اين وضع من اصلا اميدي به گرفتن پذيرش از دانشگاههاي خارج هست يا نه(رشته هاي مهندسي شيمي-مهندسي برق-مهندسي مكانيك)؟؟؟ من مشكل مالي هم دارم ...شرمنده اينو ميگم ولي اگه اميدي به فاند هم هست به من بگين!متاسفم اينو ميگم ولي حتي اگر لازم باشه حاضر به تي كشيدن رستورانهاي خارج هم هستم

رشته رياضي و فيزيك

معدل 3 سال دبيرستان:سال اول:19/49 سال دوم 18/83 سال سوم : 17/27 پيش دانشگاهي هم حدود 13تا 14

4 سال تمام توي كانون زبان ايران درس خوندم.....مشكلي ندارم از اين بابت ....تافل رو ميتونم با نمره عالي بگيرم....

در مورد مشكل سربازي هم اگه ميشه كمك كنيد...اصلا ميتونم خارج شم؟؟؟؟
    حسین جان برای آشنایی با گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی به پست اول همین تاپیک مراجعه کن.
    اینکه حاضری برای گرفتن پذیرش ... انجام بدی اصلا" ربطی به نحوه انجام دادن پروسه پذیرش نداره
    4 سال کانون زبان بودی و میتونی تافل رو با نمره عالی بگیری خیلی عالیه ، پس معطل نکن
    فقط به یه رزومه خوب و بهتر کردن اون فکر کن

Junior Member

خوب چرا هیچکی جواب منو نمیده :'( :'(
    من با معدل کتبی دیپلم 18 و تافل نسبتا خوب و همینطو قبولی مرحله 1 المپیاد و اینکه دبیرستان علامه هست.شانسی برای آمریکا دارم یه؟
    میشه به نظرتون کدوم دانشگاه ها میتونم apply کنم.ucla امکانش هست.
    2 میشه چند تا از دانشگا ها رو برای APPLY IN SPRIN 2009 بگید.
    ممنونم دوستان

Junior Member

سلام دوستان ....

من اصلا ميخوام بدونم كسي تا حالا تونسته پذيرش از دانشگاههاي آمريكا يا جاي ديگه واسه دوره ليسانس بگيره؟؟؟(با كمك هزينه منظورمه)

يا باز كردن اين تاپيك و اين همه صحبت كردن همش الكيه و ما داريم فقط وقتمونو هدر ميديم؟؟؟؟

Junior Member

برای apply اویه یعنی وقتی مینویسه deadline تا x باید تا اون موقع نتیجه تافلمون اومده باشه یا بعدش میتونیم تافل و بدیم؟؟؟؟؟چه مدارک اولیه ای از ما می خوان؟؟؟

میشه sat نداد ولی مشروط ثبت نام کرد؟؟؟؟؟خوب دیگه خیلی پر رو شدم زیاد سوال پرسیدم .ممنون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery
    برای apply اویه یعنی وقتی مینویسه deadline تا x باید تا اون موقع نتیجه تافلمون اومده باشه یا بعدش میتونیم تافل و بدیم؟؟؟؟؟چه مدارک اولیه ای از ما می خوان؟؟؟

میشه sat نداد ولی مشروط ثبت نام کرد؟؟؟؟؟خوب دیگه خیلی پر رو شدم زیاد سوال پرسیدم .ممنون.
    تا ددلاین باید رسیده باشه ولی شما می تونی با دانشگاه مکاتبه کنی ببینی قبول می کنند بعدش بفرستی یا نه. میشه بدون sat مشروط پذیرش گرفت ولی ثبت نام رو بعید میدونم.

I.Alemi
    Guest

دوستان سلام
    آیا کسی می دونه که دانشگاه های آمریکا برای دوره لیسانس هم کمک هزینه تحصیلی دارن یا نه؟
    از لطفتون پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان عالمی
    دوستان سلام
    آیا کسی می دونه که دانشگاه های آمریکا برای دوره لیسانس هم کمک هزینه تحصیلی دارن یا نه؟
    از لطفتون پیشاپیش ممنون
    بورس دائمی که نه ولی یه سری Award به صورت مقطعی میشه پیدا کرد. این ها هم معمولا خیلی محدودند. نمیشه روش حساب کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)