صفحه 43 از 103 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط asdasdasdasd نمایش پست ها
    امتحان Sat بعد از این دوتاریخی که توسایتش هست دیگه امتحان نمیگیره؟ (برا اولی که عمرا آماده بشم. دومی هم تو امتحانامه)

میخواستم ببینم که کتابی هست که راحت از روش بخونیم که احتمالا نیست

آزمون تافل تاریخش کی هست؟ کجا باید ثبت نام کنم. بعد سطح سوالاش چجوریه؟ بیشتر از کلمات رایج و عامیانه استفاده شده توش یا بیشتر ادبی یا نمیدونم سنگین هست؟
    از چه نمره ای به بالا قبول میکنن دانشگاه ها؟
    سلام.تمام سوالاتی که پرسیدین توی فروم جواب داده شده.بخدا یه سرچ کوچیک میخواد فقط!تافل تا اونجایی که من میدونم در تهران امیربهادر و سنجش معروف ترینهاشه!سطح سوالات هم به بخش مربوطه ش مراجعه کنین کلی کتاب و منبع برای خوندن توی بازار هست توی خود سایت در این مورد کلی بحث شده!کلمات عامیانه تا منظورتون چی باشه !اگه street talkباشه که اصلا توی تافل استفاده نمیشه.بیشتر همون ادبیه ولی زیاد هم سنگین نیست.نمره رو هم بستگی به دانشگاه داره توی سایت خود دانشگاه ها گفته.ولی اگه تصمیمتون برای اون دانشگاه های خاصه 90به بالا مینیممشونه .

با دایال آپ همین که بعد هزارتا ارور میام همین تایپیک باید خداروشکر کنم. شما لطف کن آدرس تایپیکاشو بزار.

90 به بالاااااا؟؟؟؟ . لامصبا. مگه میخوام ادبیات انگلیسی بخونم؟ یه تایپیک قبلا دیدم که توش دانشگاه های معتبر بود. لینکشو اگه میشه بدید . (فک کنم باید قید هاروارد رو بزنم)
    ویرایش توسط asdasdasdasd : April 6th, 2012 در ساعت 06:22 PM

ApplyAbroad Guru

با دایال آپ همین که بعد هزارتا ارور میام همین تایپیک باید خداروشکر کنم. شما لطف کن آدرس تایپیکاشو بزار.

90 به بالاااااا؟؟؟؟ . لامصبا. مگه میخوام ادبیات انگلیسی بخونم؟ یه تایپیک قبلا دیدم که توش دانشگاه های معتبر بود. لینکشو اگه میشه بدید . (فک کنم باید قید هاروارد رو بزنم)
    تافل 90 که چیزی نیست. برای رشته های ادبیات و مشابه اون تافل بالای 100 میخواهند.

آیلتس چطور؟

ApplyAbroad Guru

بنظر من آیلتس در مجموع از تافل سخت تره و بخصوص در امریکا و کانادا نمرات آیلتس بالاتری میخواهند (مثلا در کانادا عموما آیلتس 7 مورد نیاز است).

وضعیت زبان من طوریه که میتونم گفتار عادی رو بگم. شنیداریمم بد نیست. (اگه معنی لغت یا اصطلاحو بدونم میفهمم) . ولی مثلا یه رییس جمهور، فرمانده یا مجری (که بیشتر ادبی حرف بزنه) خیلیاشو نمیفهمم. نوشتار و خوندنم خوبه. فقط سر انشا مشکل دارم که ربطی به انگلیسی نداره. انشای فارسیمم ضعیفه. با این وضع آیلتس زیر 5 ام یا بالا؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تافل 90 که چیزی نیست. برای رشته های ادبیات و مشابه اون تافل بالای 100 میخواهند.
    Ivy league ها هم اکثرا 100 به بالا میخوان. دیگه MIT خیلی لطف کرده گفته 90 به بالا، هرچند بیشتر کسانی که اپلای میکنن به صورت خودجوش (!) 100 به بالا میارن دیگه نیازی به ذکر نیست.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

رشته و دانشگاه

وضعیت زبان من طوریه که میتونم گفتار عادی رو بگم. شنیداریمم بد نیست. (اگه معنی لغت یا اصطلاحو بدونم میفهمم) . ولی مثلا یه رییس جمهور، فرمانده یا مجری (که بیشتر ادبی حرف بزنه) خیلیاشو نمیفهمم. نوشتار و خوندنم خوبه. فقط سر انشا مشکل دارم که ربطی به انگلیسی نداره. انشای فارسیمم ضعیفه. با این وضع آیلتس زیر 5 ام یا بالا؟
    اگه هدفتون بهتری دانشگاه هاست خب سختی خودشم داره!من تا دو ماه پیش اصلا رایتینگ کار نکرده بودم ولی انقدر نوشتم تا تقریبا الان خوب شدم.گرچه جای کار زیاد دارم ولی هرچیزی با تمرینه.شما از الان تا مهر وابان وقت دارین از 6ماه بیشتر میشه اگه از الان شروع کنین و خوب بخونین اوردن تافل 90کاری نداره!

رشته و دانشگاه

از اون سوالا بودا!اخه ما از کجا بدونیم.منم نخونده برم سرجلسه امتحان فکر نکنم همون 5رو بیارم!شما اگه خیلی اصرار دارین رو این قضیه یه امتحان تافل در امیر بهادر بدین قیمتش فکر کنم 45تومنه .اونوقت دستتون میاد درچه سطحی هستین.
    پ.ن:جای سوالتونم اینجانیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم ریاضی

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای مقطع لیسانس

با سلام
    من ۲۶ سال سن دارم و در ۱۸ سالگی بعد از اینکه دیپلم گرفتم خیلی سعی کردم برم خارج از ایران ولی به خاطره سربازی نشد
    باد از اون ۲ سال برنامه نویسی مایکروسافت خوندم که اونم به خاطر سربازی نیمه تموم موند یک سال هم تجربه برنامه نویسی اپل دارم.
    زبان انگلیسیم هم خوبه ۳ ۴ ماه کار کنم میتونم مدرکش و بگیرم.
    معدل دیپلمم ۱۴ و معدل پیشم ۱۲ رشته ریاضی .
    به نظر شما دوستان شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای انگلیسی زبان اروپایی دارم؟
    نظر خودم رو دانشگاه Budapest university of technology & economics مجارستانه.
    ممنون میشم از راهنمایی هاتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)