صفحه 54 از 103 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

من دانشچوی برق قدرت مهندسی دانشگاه آزادم چه جوری باید اقدام کنم ازبرای برای تحصیل در اروپا ارشد بهتره بخونم یا لیسانس

Junior Member sarada آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MASOUD71575 نمایش پست ها
    من دانشچوی برق قدرت مهندسی دانشگاه آزادم چه جوری باید اقدام کنم ازبرای برای تحصیل در اروپا ارشد بهتره بخونم یا لیسانس
    جواب سوال دومتون من اگه بودم لیسانس رو تموم میکردم و برای فوق تقاضا میدادم . رو معدل لیسانسم هم وقت میذاشتم که بتونم دانشگاه خوبی رو برای فوق قبول بشم . در اون صورت احتمال فاند گرفتنم هم بیشتر میشه .

Junior Member

سلام بر همه دوستان
    من کارشناسی کامپیوتر میخونم دانشگاه آزاد خوراسگان
    حدود نیمی از درسم رفته و چون از قبل دنبال پذیرش برای ارشد بودم الان یکم استرس گرفتم چون معدلم پایینه ( حدود 13)
    الان از دوستان یه سوالی دارم اگه درسم را به همین روند تمام کنم با این شرایط میتونم برای ارشد اقدام کنم؟ و آیا امکان داره الان برای کارشناسی اقدام کنم و واحد هام را معادل سازی کنم؟
    خودم نظرم چین هست و بیشتر شهر های پکن و شانگهای و هنگ کنک. چون هم کشور مدرنی هست هم ریت دانشگاهاش خوبه و هم نسبت به کشور های اروپایی و کانادا و آمریکا خیلی ارزون تره اما اگه شما هم کشوری با این مشخصات میشناسید ممنون میشم راهنماییم کنید

Thumbs up گرفتن بورسیه / کمک هزینه در مقطع کارشناسی

سلام به همه.
    من میخوام امسال برای آمریکا و کانادا اقدام کنم. تا الان هم نسبتاً تحقیق زیاد کردم. اگر سوالی داشتین، خوشحال میشم کمکتون کنم...

این فایل چند تا لیست داره، که برای دانشجوهای international ای که برای لیسانس میخوان اقدام کنن و بورسیه / کمک هزینه خیلی خوبه...

Aid Lists.zip

موفق باشید.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

پیش فرض پاسخ : گرفتن بورسیه / کمک هزینه در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mjfadaee نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من میخوام امسال برای آمریکا و کانادا اقدام کنم. تا الان هم نسبتاً تحقیق زیاد کردم. اگر سوالی داشتین، خوشحال میشم کمکتون کنم...

این فایل چند تا لیست داره، که برای دانشجوهای international ای که برای لیسانس میخوان اقدام کنن و بورسیه / کمک هزینه خیلی خوبه...

Aid Lists.zip

موفق باشید.

پیشنهاد میکنیم بچه ها برای بدست آوردن اطلاعات درباره ی بورس و کمک های مالی به سایت زیر هم برن:

http://www.oacac.com/library

Thumbs up گرفتن بورسیه / کمک هزینه در مقطع کارشناسی

سلام به همگی،

بچه هایی که میخوان برای آمریکا اقدام کنن، حتماً به این لیست دقت کنن.
    http://www.thecollegiateblog.org/201...onal-students/

این لیست، لیست دانشگاه هایی ایه که 100% نیاز مالی رو برای بچه های internation تامین میکنن:

سلام به همگی،

این لیست، لیست دانشگاه هایی ایه که 100% نیاز مالی رو برای بچه های internation تامین میکنن:

Earlham هم هست. ولی مثل اینکه Earlham نوع بورسیش هم merit-based هستش و هم need-based:
    http://www.earlham.edu/admissions/in...sfinancial-aid

Scholarships and Financial Aid

Earlham offers both merit and need-based financial assistance to international students. While awards can cover up to full tuition, admission preference is given to students who have distinguished themselves academically and whose families have a significant ability to contribute to their educational costs. Financial aid awards are based on demonstrated financial need, academic accomplishments, and personal qualities. These awards are renewable for each year of a student's degree program (maximum of four years total). It is important to note that the amount of financial aid is not increased in subsequent years. That is, students and their families are responsible for covering annual increases in tuition, fees, room, and board as well as transportation, books, and personal expenses. Every student must pay the enrollment deposit of $250.

سلام به همگی،

به علاوه ی Berea College (مدرک چهار ساله میده، فقط اسمش کالجه. به نظر من حتماً توی این دانشگاه apply کنید.)
    http://www.berea.edu/admissions/inte...onal-students/

Junior Member

سلام ، از کسایی که امسال برای آمریکا درخواست دادن (مقطع کارشناسی)، به کدوم دانشگاه ها و با چه نمراتی (SAT , TOEFL) درخواست دادن؟

Junior Member

سلام ، از کسایی که امسال برای آمریکا درخواست دادن (مقطع کارشناسی)، به کدوم دانشگاه ها و با چه نمراتی (SAT , TOEFL) درخواست دادن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)