صفحه 7 از 103 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای مقطع لیسانس با این شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand

آبا دانشگاهی رو می شناسید که پذیرش راحت تر بده ؟
    دانشگاه BORAS تو مقطع كارشناسي نسبتا" راحت پذيرش ميده البته اينجور كه من شنيدم...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

آیا خبر داری دیپلم فنی حرفه ای رو هم قبول می کنن یانه ؟
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نمي دونم...بايذ پيش دانشگاهي رو گذرونده باشي حتما"...12 سال كامل
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    نمي دونم...بايذ پيش دانشگاهي رو گذرونده باشي حتما"...12 سال كامل

من الان دانشجوی سال چهارم هستم مدرک پیش دانشگاهی دارم

می تونی برام آمارشو بگیری؟

سلام
    دانشگاه boras برای مقطع لیسانس در این رشته پذیرش میده
    BSc degree in Industrial Engineering - International Business Engineering, taught in English!
    اینجور که در سایتش نوشته یکسال سوئدی میخونی بعد شروع میکنی

یا حق
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام

من رفتم تو سایت studyinsweden.se اینو خوندم که میگه یه سری دانشگاهها هستن که این دوره زبان سویدی رو گذاشتن ولی باید آزمون TISUS رو امتحان بدی و اگه بیافتی که مردم هم میافتن دیگه نمی تونی سویدی درس بخونی........

If you intend to study Swedish in this manner, you should be aware that in order to continue with your studies after the year of intensive Swedish language courses, you will need to take and pass the TISUS test in Swedish. If you fail this test (and people do), you will not be able to continue your studies in Sweden.

حالا واقعآ سخته ؟ کسی بوده این شکلی رفته باشه و موفق هم باشه ؟

لطفآ راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

سلام به همه دوستان
    می خواستم به بعضی از دوستانی که می خوان برای کارشناسی اپلای کنن کمی راهنمایی کنم در خصوص گرفتن پذیرش، امیدوارم به درد بخور باشه
    اول باید بگم که خودم از سه تا دانشگاه استرالیا پذیرش گرفتم در رشته لیسانس فن آوری اطلاعات،حقیقتش اینه که اول باید بگم مدرسه ای که توش درس خوندید اصلا مهم نیست، چون
    کلا مدارس ایران تو لیست هیچ کدوم از دانشگاه های دنیا وجود نداره، این از این..، برای راحت کردن خیال اونایی که نگران اینن. دوم این که اونایی که تو هنرستان درس خوندن لازم به گذراندن
    دوره پیش دانشگاهی ندارن،این مساله براشون مهم نیست چون سیستم آموزشی کل دنیا یا 11 سال و یا 12 سال تحصیلی. برا این که خیالتون راحت کنم خودمم تو هنرستان درس خوندم. 8)
    سوم این که..آها این یکی خیلی مهم.. خوب حواستون باشه که شما یا باید نمرات خوبی داشته باشین یا دوره های بین المللی مرتبط با رشتتون رو با نمره خوب گذرونده باشید
    که البته برای رشته های علوم کامپیوتر از این دوره ها تو ایران بیشتر از بقیه رشته هاست(مثل دوره های مجتمع فنی تهران یا APTECH یا ..). در مورد دانشگاه هایی هم که world ranking خوبی دارن مثلا Harvard - stanford - MIT- National university of australia - cambridge و ... شما حتما برای ورود باید علاوه بر نمرات خوب حتما حتما حتما حتما یه فعالیت علمی یا یه دوره تخصصی با مدرک معتبر جهانی با نمره خوب مرتبط با رشته ای که می خواهید وارد اون بشید رو داشته باشید مثلا مدارک( Microsoft - CISCO - LINUX - ORACLE و ...) البته این مدارک برا اونایی که می خوان رشته های مرتبط با علوم کامپیوتر رو بخونن، که اگه این شرایط رو ندارید وقتتون بزارید برا سایر دانشگاه ها چون یا باید دوره های پیش دانشگاهیشون بگذرونید یا یک سری از امتحانات خودشون بدید، که زمان زیادی رو می بره(حد اقل برای گرفتن ویزای پیش دانشگاهی که اصلا بدن یا ندن). این تجربه هایی بود که تا الان بدست آوردم امیدوارم که به دردتون بخوره.. در ضمن من خودم از University of Newcastle پذیرش گرفتم که به خاطره مدارک Micrpsoft و دوره های APTECH یی که داشتم 80 واحد از 240 تا رو تطابق دادن و الان منتظر ویزام هستم، به امید موفقیت برای همه دوستان. اگه سوالی هست در خدمتیم.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

لازمه در مورد مدرک Tisus توضیحاتی رو بدم .

این مدرک که مشابه مدرک تافل در زبان انگلیسی هست ، نشان دهنده توانایی شما در زبان سوئدی است . مثل تافل قبول و یا رد داره قبلا اونو فقط در سوئد میونستی بگیری اما در حال حاضر می تونی اونو در خارج از سوئد بگیرید .
    در مورد این مدرک اینو باید بگم شما با پرداخت هزینه های اون در سفارت سوئد امادگی خودتون رو اعلام می کنید .بعد ازمون ( خواندن ، نوشتن ، مکالمه ) رو انجام میدید . تو سایتش نوشته اگر شما یکی از این قسمت ها رو فقط بیفتید دوباره می تونید اون قسمت رو امتحان بدید .
    در مورد گرفتن این مدرک در خارج از سوئد می تونید به این سایت مراجعه کنید : http://www.nordiska.su.se/pub/jsp/polopoly.jsp?d=1538
    و در مورد اینکه ایا این مدرک در سفارت ایران ارائه میشه می تونید به سایت : http://www.swedenabroad.com/Start____25446.aspx
    این آدرس وزارت امور خارجه سوئد ( سفارت ایران ) هست که از این ادرس هم برای اطمینان می تونی استفاده کنی : http://www.swedenabroad.com/tehran
    توصیه می کنم حضوری برید و یا میل بزنید ، خبر رو هم برای اطلاع عموم اینجا اعلام کنید .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-13
    سلام
    دانشگاه boras برای مقطع لیسانس در این رشته پذیرش میده
    BSc degree in Industrial Engineering - International Business Engineering, taught in English!
    اینجور که در سایتش نوشته یکسال سوئدی میخونی بعد شروع میکنی

یا حق
    خير نيازي به خواندن سوئدي نيست...خودتون هم ذكر كردين كه taught in english

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    سلام به همه دوستان
    می خواستم به بعضی از دوستانی که می خوان برای کارشناسی اپلای کنن کمی راهنمایی کنم در خصوص گرفتن پذیرش، امیدوارم به درد بخور باشه
    اول باید بگم که خودم از سه تا دانشگاه استرالیا پذیرش گرفتم در رشته لیسانس فن آوری اطلاعات،حقیقتش اینه که اول باید بگم مدرسه ای که توش درس خوندید اصلا مهم نیست، چون
    کلا مدارس ایران تو لیست هیچ کدوم از دانشگاه های دنیا وجود نداره، این از این..، برای راحت کردن خیال اونایی که نگران اینن. دوم این که اونایی که تو هنرستان درس خوندن لازم به گذراندن
    دوره پیش دانشگاهی ندارن،این مساله براشون مهم نیست چون سیستم آموزشی کل دنیا یا 11 سال و یا 12 سال تحصیلی. برا این که خیالتون راحت کنم خودمم تو هنرستان درس خوندم. 8)
    سوم این که..آها این یکی خیلی مهم.. خوب حواستون باشه که شما یا باید نمرات خوبی داشته باشین یا دوره های بین المللی مرتبط با رشتتون رو با نمره خوب گذرونده باشید
    که البته برای رشته های علوم کامپیوتر از این دوره ها تو ایران بیشتر از بقیه رشته هاست(مثل دوره های مجتمع فنی تهران یا APTECH یا ..). در مورد دانشگاه هایی هم که world ranking خوبی دارن مثلا Harvard - stanford - MIT- National university of australia - cambridge و ... شما حتما برای ورود باید علاوه بر نمرات خوب حتما حتما حتما حتما یه فعالیت علمی یا یه دوره تخصصی با مدرک معتبر جهانی با نمره خوب مرتبط با رشته ای که می خواهید وارد اون بشید رو داشته باشید مثلا مدارک( Microsoft - CISCO - LINUX - ORACLE و ...) البته این مدارک برا اونایی که می خوان رشته های مرتبط با علوم کامپیوتر رو بخونن، که اگه این شرایط رو ندارید وقتتون بزارید برا سایر دانشگاه ها چون یا باید دوره های پیش دانشگاهیشون بگذرونید یا یک سری از امتحانات خودشون بدید، که زمان زیادی رو می بره(حد اقل برای گرفتن ویزای پیش دانشگاهی که اصلا بدن یا ندن). این تجربه هایی بود که تا الان بدست آوردم امیدوارم که به دردتون بخوره.. در ضمن من خودم از University of Newcastle پذیرش گرفتم که به خاطره مدارک Micrpsoft و دوره های APTECH یی که داشتم 80 واحد از 240 تا رو تطابق دادن و الان منتظر ویزام هستم، به امید موفقیت برای همه دوستان. اگه سوالی هست در خدمتیم.

سلا علی آقا،
    ممنون از راهنماییتون، یه سوال داشتم، اونم اینه که ماها که برای رشتمون از این جور دوره های بین المللی و تخصصی نیست (حداقل تو ایران) واسه این دانشگاه های world rank دار باید چیکار کنیم؟ واسه بقیه دانشگاها چقدر شانس داریم؟ (ضمنا رشته های مورد نظر من finance و international business و economics و رشته های مشابهشونه)

خیلی ممنون!
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)