صفحه 85 از 103 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational cognitive neurobiology

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

عرض سلام و خسته نباشيد
    دوستان كسي ميدونه براي ليسانس كدوم كشوراي اروپايي كنكور نميخوان؟
    و اينكه من SAT دارم ميتونم به جاي كنكور ارائه كنم؟

Junior Member

دوستان ایا رشته های بیزنس و مدیریت در امریکا رشته خوبی هستند؟ و ارزش داره کسی بخونه

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    دوستان ایا رشته های بیزنس و مدیریت در امریکا رشته خوبی هستند؟ و ارزش داره کسی بخونه

ممنون
    هر رشته ای میتونه نقاط ضعف و قوتی داشته باشه بنظرم اول علاقه و توانایی های خودتونو بررسی کنید و اما رشته مدیریت و هر رشته ای که بخواین بخونید،آمریکا سرآمد هست.کافی به رنک های دانشگاهای آمریکا نگاه کنید.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشيد
    دوستان كسي ميدونه براي ليسانس كدوم كشوراي اروپايي كنكور نميخوان؟
    و اينكه من SAT دارم ميتونم به جاي كنكور ارائه كنم؟
    سلام.تا جایی که اطلاع دارم دانشگاهای انگلیس،ایرلند،هلند،مجارست ان،لهستان،بلژیک و بعضی از دانشگاه های آلمان از شما قبولی کنکور نمیخوان.موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

باسلام خسته نباشید
    من می خواهم در امریکا در رشته کامپیوتر تحصیل کنم و بورسیه بگیرم
    من می خواهم دیپلم ریاضی فیزیک با معدل کل 16 و معدل کتبی 9.5 بگیریم ایا می توانم برای بورسیه اقدام کنم یا خیر برای دانشگاه های امریکا دیپلم کل مهم است یا کتبی نهایی و کمترین ان برای بورسیه و پذیرس چند است برای هر کدام ؟
    و ایا ریز نمرات را هم نگاه می کنند اگر اینطور است نمرات کتبی را نگاه می کنند یا کل برای بورسیه و پذریش و کمترین ان چند است برای هر کدام؟
    یک سوال دیگه هم هست ایا دپلم کار و دانش را در امریکا قبول می کنند یا خیر و ایا ادامه تحصیل در امریکا باید فوق دیپلم باید یا لیسانس برای رشته کار ودانش البته رشته من ریاضی است اکنون ولی می خواستم بدانم تغییر رشته بدهم یا خیر؟
    و ایا برای دور کارشناسی به بعد ازمون sat و gre نیاز است ؟
    باتشکر

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط hub4001 نمایش پست ها
    باسلام خسته نباشید
    من می خواهم در امریکا در رشته کامپیوتر تحصیل کنم و بورسیه بگیرم
    من می خواهم دیپلم ریاضی فیزیک با معدل کل 16 و معدل کتبی 9.5 بگیریم ایا می توانم برای بورسیه اقدام کنم یا خیر برای دانشگاه های امریکا دیپلم کل مهم است یا کتبی نهایی و کمترین ان برای بورسیه و پذیرس چند است برای هر کدام ؟
    و ایا ریز نمرات را هم نگاه می کنند اگر اینطور است نمرات کتبی را نگاه می کنند یا کل برای بورسیه و پذریش و کمترین ان چند است برای هر کدام؟
    یک سوال دیگه هم هست ایا دپلم کار و دانش را در امریکا قبول می کنند یا خیر و ایا ادامه تحصیل در امریکا باید فوق دیپلم باید یا لیسانس برای رشته کار ودانش البته رشته من ریاضی است اکنون ولی می خواستم بدانم تغییر رشته بدهم یا خیر؟
    و ایا برای دور کارشناسی به بعد ازمون sat و gre نیاز است ؟
    باتشکر
    نا امیدت نمیکنم ، ولی شانس بورسیه خیلیییی کمه ، مخصوصا برای امریکا و مخصوصا برای مقطع کارشناسی . در موردش تحقیق کردم . بعد از اون حتی تگه نمراتتم عالی باشه باید یه استاد از اون جا حمایتت کنه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational cognitive neurobiology

سلام دوستان
    من امروز نمرات اس اي تي سابجكتمو گرفتم؛
    شيمي ٧٥٠
    رياضي مرحله يك ٧١٠
    رياضي مرحله دو ٧٤٠
    راستش چون براي بورس تلاش ميكنم به نظرتون كافي هست اين نمرات يا بايد يه بار ديگه بدم آزمون رو؟
    ممنون كه وقت ميذاريد

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز نمرات اس اي تي سابجكتمو گرفتم؛
    شيمي ٧٥٠
    رياضي مرحله يك ٧١٠
    رياضي مرحله دو ٧٤٠
    راستش چون براي بورس تلاش ميكنم به نظرتون كافي هست اين نمرات يا بايد يه بار ديگه بدم آزمون رو؟
    ممنون كه وقت ميذاريد
    سلام.
    دوست عزیز بهتره برای اینکه مطمئن بشید که نمرتون خوبه یا نه به سایت دانشگاه مورد نظرتون مراجعه کنید در سایت اکثر دانشگاه ها در قسمت admission نوشته که چه نمره ای را می خوان و همین طور بخش financial aid سایت دانشگاه ها را هم چک کنید. البته اینم در نظر داشته باشید که مواردی که مربوط به دانشجویان اینترنشنال هست را مطالعه کنید.
    موفق باشید

دوستان یه سوال داشتم برای مقطع کارشناسی برای رشته ای تی یا نرم افزار از بین کشور های ایتالیا کانادا امریکا کدوم کشور مناسب تره درضمن معلوم نیست بعدش قصد اقامت داشته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم برای مقطع کارشناسی برای رشته ای تی یا نرم افزار از بین کشور های ایتالیا کانادا امریکا کدوم کشور مناسب تره درضمن معلوم نیست بعدش قصد اقامت داشته باشم
    سلام.
    دوست عزیز شما سوالتون خیلی کلی هستش. منظورتون از مناسب تر بودن چیه؟ اگر منظورتون رنکه دانشگاهه که خب باید رنکینگ دانشگاه ها را تو رشته مورد نظرتون برای انتخاب کشور در نظر بگیرید. یا اینکه مناسب بودن از جهت محیط و شرایط کاری و شهریه و ... هستش بازم باید خودتون با توجه به شرایطی که دارید دانشگاه ها را چک کنید.
    ضمنا اگر قصد اقامت ندارید حتما دانشگاه هایی را که انتخاب کردید چک کنید که مورد تایید وزارت علوم باشن وگرنه بعدش اگر برگردید ایران به مشکل برمی خورید.

موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)